Skocz do zawartości
mhyjek

[silnik] przewody podciśnieniowe - ktory gdzie.

Rekomendowane odpowiedzi

[attach]46071[/attach]

Można prosić o ponowne wrzucenie/reupload schematu przewodów podciśnienia do 1.8ADR? Gdyż dziś chciałbym wymienić.

Edytowane przez Novakovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuci ktos schemat podcisnienia do 1.8T AEB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy posiada ktoś schemat podciśnienia do VW passat 2004 rok 1.9 TDI 131 KM???

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę :)

awx.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje schematu lub namiaru na post w którym się znajduje schemat do passat b5 1.9 tdi-PD 115km, 2000r. silnik ATJ. Jak najbardziej czytelny dla laika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 15 mogę Ci podesłać jak nie znajdziesz szybciej, podaj email. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod prośbę :

 

schemat do passat b5 1.9 tdi-PD 115km, 2000r. silnik ATJ.

 

mój mail to : [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuje schematu podciśnien wraz z opisem do silnika 2.0 TDI BMP, wspomoże ktoś?

 

Hej

 

Tak jak pisał pookpook bardzo proszę o schemat recyrkulacji spalin dla 2.0 TDI PD BMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prosiłbym o pomoc w zlokalizowaniu miejsca w którym muszę podłączyć luźno wiszący wężyk podciśnienia.

 

SILNIK 1.6 ANA

 

Po zdjęciu osłony silnika zauważyłem dwa sparciałe przewody (gumowe w oplocie)od podciśnienia.

 

Jeden był założony na korpus z przepustnicami do samochodów z czujnikiem położenia pedału gazu (ETKA nr 9) a drugi jego koniec wisiał nie przypięty.

 

Drugi wężyk założony był tak jak widać na załączonym zdjęciu (nie wiem jak fachowo nazywają się te elementy).

 

http://ifotos.pl/zobacz/wezykjpg_wwrnrxx.jpg

 

Moje pytanie jest następujące, czy ten podłączony wężyk jest we właściwym miejscu ? Dodam tylko że z końcówki 1 wężyka który wisi luzem, przy włączonym silniku zasysane jest powietrze.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam schemat podciśnień do silnika AAZ z ETKI jednak nie pokrywa mi się on za bardzo w tym co mam w rzeczywistości. Auto jest świeżo po Swapie i nie miałem możliwości zobaczenia jak to było podłączone w poprzednim aucie. Prośba do posiadaczy B3/B4 z silnikiem 1.9 TD o oznaczeniu AAZ dajcie jakieś foto komory silnika aby było widać co gdzie jest podłączone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Klasycznie dla passata b5 zacząłem odczuwać spadki mocy (ogółem czuć mniejszą moc, a od czasu do czasu samochód kompletnie traci moc w trakcie jazdy, pomaga wyłączenie i włączenie silnika). Postanowiłem odkręcić plastikową osłonę silnika i znalazłem luźne wężyki, jeden z dodatkowym rozdzieleniem na końcu, a drugi zwykły, oba były ze sobą spięte. Generalnie to cud, że one nie wypadły podczas jazdy, bo nie trzymały się na niczym. Wężyk od gruszki turbo również był odpięty, podpiąłem go jednak samemu. Stąd moje pytanie, gdzie owe wężyki powinny być podłaczone (przedstawione na zdjęciach), oraz czy wężyk gruszki (zaznaczony na ostatnim zdjęciu na żółto) jest na swoim miejscu? Dziękuję z góry za pomoc.

 

http://ifotos.pl/z/waxxxrn

 

http://ifotos.pl/z/waxxxre

 

http://ifotos.pl/z/waxxxxp

 

 

EDIT:

 

Czy mógłby ktoś powiedzieć mi gdzie dokładnie mają być podłączone wężyki, zaznaczone na poniższym zdjęciu żółtymi strzałkami?

 

http://ifotos.pl/z/wqqpwew

 

Z tego co wiem, jeden z nich wygląda tak:

 

http://ifotos.pl/z/waxxxre

Edytowane przez Minax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,

potrzebuje schemat układu podciśnienia do Passata b5 1.8t AEB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje gdzie ida przewody podciśnienia z zaworow pod kolektorem ssącym passat 1.8 t 2002r mam etke ale nic z tego nie lapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

potrzebuje schemat układu podciśnienia do Passata b5 1.8t ANB 1999r

poprosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Potrzebuje schemat wszystkich przewodów podcisnienia do passata b3 2.0 115km 2e. nigdzie nie moge znalesc ale poprzedni mechanik tak nagrzebal ze nie potrafie dojsc co i jak. Połowy wgl nie mam i wiekszosc pozaslepiane, przed remontem wszystkie byly i auto chodzilo a teraz masakra. Prosze o jakies zdj lub jakikolwiek schemat. Z gory dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie pod maską zamieszkało jakieś zwierzątko, zjadło jakiegoś rogalika, którego przyciągnęło nie wiadomo skąd i na deser wpierdzieliło przewody podciśnienia w tak zachłanny sposób, że nie potrafię ich odtworzyć. Szukałem pomocy na kilku forach - bezskutecznie i postanowiłem zwrócić się do Was. Moja auto to co prawda Skoda, ale silniki były też w Borach i Beetlach - jest to 2.0 8v 115KM wersja AZJ, jeżeli ktoś posiada schemat podciśnienia do tego silnika byłbym wdzięczny za wrzutkę.

Pozdrawiam

KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doszukać długości podciśnień i średnic wężyków w AEB (1.8t) ktoś poratuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje schemat podcisnienia do Seata toledo 2.3 v5 oznaczenie agz

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam potrzebuje schemat podcisnienia do toledo 2.3 v5 oznaczenie agz

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Proszę.

 

Witam poszukuje schemat podcisnienia do toledo 2.3 v5 oznaczenie agz z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności