Skocz do zawartości
Gość schimano1980

Zawieszenie gwintowane VW Passat MTS Technik

Rekomendowane odpowiedzi

po 1 nie do konca samemu bo trzeba zalatwic pieczatke

 

O jaką pieczątkę chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh żadnej pieczątki i tak nie dostałem :)

Edytowane przez acmeus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie talerzyki pasują do gwintu MTS'a na tył są ogólnie dostępne np na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką zawieszkę .. wcześniej był H&R ale wytrzymał 70 tys tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bujam sie od lata tyl skrecony na maksa pewnie na wiosne wywale talerzyki i wstawię gumy z ori bedzie troche niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mógłby wypowiedzieć się ktoś kto to robił?

Ile zajmie mi wymiana przedniego zawieszenia? Chodzi mi tylko o jedną oś narazie żeby któregoś dnia się zabrać, ale żeby nie zostawić robote w połowie i czekać do następnego dnia.

Następne pytanko przy wymianie amorków muszę coś jeszcze odkręcać przy tym wielowachaczowym zawieszeniu czy tylko sam amorek od kielicha i tą dolną śrubę i powinien wyjść, bo może bym się zabrał za to w poniedziałek jak nie będzie padało ;)

 

 

P.S. Gwint leży już miesiąc, żeby rdza na niego nie siadła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym za 1 razem sam nei robil u mnie u znajomego mechanika za 1 razm przy wymiania na gwint 1 amor robili 30min a 2 od 20 do 3 w nocy bo nie chciala 1 sruba puscic i bez palnika i podgrzewania sie nei obeszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kit z ta techniX dla mnie porazka ,auto bylo troszke nizej ale strasznie miekkie ,mialem glupie odczucie ze tym autem mi bujalo ,ogolnie nie polecam

pozniej byl gwint mts ,fajna jazda moge polecic mts do passata sie nadaje ,twardy w miare i jak sobie ustawisz tak masz ;)

Teraz na mtsie mam poduszki ale to juz inna bajka ... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie potrzebny palnik to najwyżej kupie taką małą butelkę litrową odrazu z dyszą i heja! ;)

Nie ma żeczy nie możliwych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mts-a od Mapeta i polecam w 100%. Robota dla mnie była na 1 sobote w domowych warunkach. Mam Paska 3b ale to niema zbytnio róznicy. Bez sciągaczy sie nie obejdzie. Ja z przodu wywaliłem całego mcpersona. Wahacze tylko wybiłem i koncowke drązka bez odkręcania,potem odkreciłem sruby na kielichu i na dole amora, skreciłem sciągaczami sprezyne, a potem jazda. Nie powiem, aby to wyciągnąć jest troche gimnastyki ale do zrobienia. Miałem problem bo nie miałem klucza aby odkrecic potem amor od gniazda, ale przyszlifowałem gięty nie pamietam rozmiaru i wszedł, bo tam jest ciasno gdzie jest nakretka. Składanie już prosciejsze bo sprezyna tak sie nie rozpycha jak seryjna. Tył stosunkowo łatwo poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko odnosnie zawiieszenie MTS czy ktos z was miał taki przypadek ze wklad w gwincie był luźny i stukał o obudowe??

ja mam mts w passacie b5 i nie wiem jak odkrecic tą nakrętke ktora dokreca wklad w obudowie. zawias jest sprawny tylko ten odglos w czasie jazdy juz mnie wnerwia z lekka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj jakieś foto jesli masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z komfortem na mts-ie??? Dużo twardszy?? Zależy mi na regulacji obniżenia ale sporo jeżdżę tym autem i niewiem czy bym wytrzymał jakby był straszny beton;/

 

Podpowiedzcie użytkownicy takiego gwintu jak to jest z tym komfortem :D

 

 

 

Edit:

 

 

Nikt nie wyrazi swojej opinii?? A połowa pasków na mts-ie śmiga :/

Edytowane przez piotrg1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z komfortem na mts-ie??? Dużo twardszy?? Zależy mi na regulacji obniżenia ale sporo jeżdżę tym autem i niewiem czy bym wytrzymał jakby był straszny beton;/

 

Podpowiedzcie użytkownicy takiego gwintu jak to jest z tym komfortem :D

 

 

 

Edit:

 

 

Nikt nie wyrazi swojej opinii?? A połowa pasków na mts-ie śmiga :/

 

Nie ma betonu, MTS to chyba jeden z bardziej miękkich gwintów, wg. mnie to bardzo komfortowy zawias....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie to bardzo komfortowy zawias....

potwierdzam, też się bałem że będzie twardo a sie okazało ze jest trochę twardszy niż seria i nadal komfortowy, śmiało polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie lata, czuć zaraz po przesiadce ale po miesiacu zapominasz ze to gwint:) tylko trzeba pamiętać by na glebie nie zapieprzyć o co wahaczem;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie jestem w trakcie mozntazu sprezyn mts -40 na seryjne amory jak zaloze chetnie podziele sie opinia, co do gwintu to fajna sprawa ale do zabawy a nie do jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do gwintu to fajna sprawa ale do zabawy a nie do jazdy

 

Czemu? Twoje sprężyny -40 na seryjnych amortyzatorach to do czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sprezynami juz kiedys mialem doczynienia i normalnie przy -40 mm mozna autem uzykowac i wszedzie sie dojedzie...niestety przy gwincie juz mialem problemy, za nim zplapalem odpowiednia wysokosc zeby auto wygladalo dobrze i wszedzie wjechalo spedzilem w garazu kilka popoludni, raz w ogole do pracy nie dojechalem;p;p;p gwint ok dla osoby ktra autem jezdzi okazjonalnie lub po prostu uzywa auto na torze... zeby poprawic wyglad i nie znacznie prowadzenie wystarcza springi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności