Skocz do zawartości
Gość Paweł Mikulski

Passat B3 - filtr przeciwpyłkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy B3 89' bez klimy posiada coś takiego?

 

Ja mam 92 bez klimy i miałem tylko siatkę na liście.

Filtr z obudowa kupiłem za grosze na allegro. Zdejmujesz kratkę i zakładasz filtr bez najmniejszego problemu ani żadnych dodatkowych części.

Wszystko idealnie pasuje w tej niemieckiej technologii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie był wypukły, ale płaski też pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 92 bez klimy i miałem tylko siatkę na liście.

Filtr z obudowa kupiłem za grosze na allegro. Zdejmujesz kratkę i zakładasz filtr bez najmniejszego problemu ani żadnych dodatkowych części.

Wszystko idealnie pasuje w tej niemieckiej technologii :D

 

Siemka

 

Masz namiary na tego sprzedającego ??

 

Własnie jestem po wymianie nagrzewnicy jupi!!:bleble:dobrze idzie ciepła zima :mlask i czyszczeniu wentylacji i zamierzam zamontować tą obudowę wraz z filtrem przeciwpyłkowym ( kabinowym) .

 

Mam własnie sama kratę i mam jej dość. Leca co chwile jakieś śmieci , kurz , szczątki liście itd

 

Mam Passata 91r B3 bez klimy . Zamierzam pojeździć po szrotach i poszukać w jakiś B4.

bo obudowa z B4 do B3 pasuje ??

Edytowane przez greypl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do filtru to jak u mnie poprzedni właściciel załozył zamiast filtru z 2 rajstopy,heh to ma to jakies znaczenie????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ma paprochy nie lecą ci do środka nawiewów ja zrobiłem sobie konstrukcje z wkładem wymiennym czyli ocieplina z kurtek zimowych oczywiście nowa i teraz mam czysto w środku i liście nie lecą mi z nawiewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności