Skocz do zawartości
Gość Darekk

Zakłócenia w CB Radiu

Rekomendowane odpowiedzi

No to antena kupiona. Tak jak pisałem wcześniej zdecydowałem się na uchwyt SP-S mocowany do klapy bagażnika. Dla mnie jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie. Co do anteny to do końca nie byłem na żadną zdecydowany. Rozważałem trzy:

-Lemm AT 1200

-Alan 9 Plus

-SIRIO Carbonium

Ostatecznie po przeczytaniu opini na kilku forach i po rozmowie z bardzo rzeczowym sprzedawcą zdecydowałem się na Alana 9 Plus.

Przetestowałem już ją w trasie i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo większość problemów które miałem z CB radiem zniknęły. Chodzi mi o piszczenie podczas nadawania, i straszne zakłócenia od wzmacniacza znajdującego się bagażniku. Zasięg anteny to około 11-12km (test anteny w czasie jazdy w trasie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny gdybyś wrzucił fotki jak zamocowałeś ten uchwyt. Zdjęcia handlowe są wszędzie dostępne a mnie interesuje bardziej jak uchwyt wygląda w real'u właśnie na sedanie bo na kombi już miał okazję obejrzeć u kolegi Slaweeek'a...

Sam przymierzam się do zmiany magnetycznej na stałą ale wiercenie dziur odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wrzucić w sobotę. Dziś wybywam na trzy dni i nie będę miał dostępu do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkristof

koledzy mam problem. w moim pasku mam antene na srodku dachu i kabel puszczony przez drzwi i jak pada to po kablu skrapla sie woda i mi kapie do auta. co mam z tym zrobic? a przez bagaznik nie puszcze bo mam kombi i nie starcza mi kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłbym wdzięczny gdybyś wrzucił fotki jak zamocowałeś ten uchwyt.

Zgodnie z tym o co prosiłeś wrzucam fotki uchwytu.

attachment.php?attachmentid=15799&stc=1&d=1251018469

 

attachment.php?attachmentid=15800&stc=1&d=1251018518

 

attachment.php?attachmentid=15801&stc=1&d=1251018590

 

Mam nadzieję, że Ci pomogą. Jak miałbyś jeszcze jakieś pytania to "wal". :-)

DSC03425.JPG

DSC03426.JPG

DSC03427.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wygląda uchwyt AV-400 ? Jest czarny, regulowany we wszystkich płaszczyznach i " zgrabniejszy " Zdjęcia >> http://www.a8team.pl/topics28/343.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdzie takiego uchwytu jak na zdjęciu nie widziałem przymierzając się do zakupu. Był tylko ten, który ostatecznie kupiłem i jakieś plastikowe SF-40 (czy jakoś tak), który raz że mi się nie podobał a dwa, że nie pasował. Gdyby ten mój był czarny to faktycznie wyglądałby lepiej. Mimo wszystko paskudny nie jest. Przynajmniej nie będzie rdzewiał i farba nie będzie odchodziła. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nigdzie takiego uchwytu jak na zdjęciu nie widziałem

 

Ja tez ale kolega marcinstos mi taki doradził ;) i jak pogrzebałem w necie to znalazłem. Tez na początku chciałem kupić SPS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z tym o co prosiłeś wrzucam fotki uchwytu.

Dzięki wielkie! O to mi chodziło...

Twój uchwyt Kuczlaw też oglądałem i jest faktycznie "zgrabniejszy", ale chciałem jeszcze zobaczyć SP-S'a w "realu" na sedanie.

I chyba na AV-400 się zdecyduję po ten SP-S jakoś dużo "wystaje", więc jest za co chwycić potencjalnemu sk... wandalowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy może wiecie gdzie nabyć radyjko unidena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtruj allegro pojawią się póki administracja nie wytnie. I nie rób OT bo to wątek o czym innym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo rozwiązaniem było zamontowanie anteny na stałe oraz dobre umasowienie radyjka.Moim zdaniem te radyjka nie nadają się pod antenę na magnesie.Po zmienieniu anteny z President ALASKA na Sirtel Santiago też dużo szumów znikło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam radyjko magnumix antenka sirio 145ml.Na postoju śmiga ładnie,ale po odpaleniu śilńika słyszę całą elektryke paska. Można ćoś na to zaradzić. Szumy ćiągnie przez antene.Dodam,że kabel ok a antenka na klapie bagaznika,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Posiadam radyjko uniden 520 xl, antena president Missouri na magnes w passacie b5 1.9 TDI 2001 rok i wszystko działało bez zarzutu dopóki nie zamontowałem zestaw bi xenon z przetwornicami i od tej pory mam mały problem! Gdy włączam światła mijania strasznie zakłóca mi cb, zapalają mi się dwie pierwsze lampki na radju no i bardzo szumi,rozmawiam tylko z tymi którzy są blisko mnie,a gdy zgaszę światła problem znika, podłączałem inne przetwornice ale nic to nie dało,myślałem o założeniu jakiegoś filtra ale podobno one nie zdają egzaminu! Jeśli miał ktoś podobny problem,to prosiłbym bardzo o poradę bo nie mam pojęcia jak go rozwiązać. może być na maila [email protected] lub gg 8230277 Dziękuje z góry i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!

Posiadam radyjko uniden 520 xl, antena president Missouri na magnes w passacie b5 1.9 TDI 2001 rok i wszystko działało bez zarzutu dopóki nie zamontowałem zestaw bi xenon z przetwornicami i od tej pory mam mały problem! Gdy włączam światła mijania strasznie zakłóca mi cb, zapalają mi się dwie pierwsze lampki na radju no i bardzo szumi,rozmawiam tylko z tymi którzy są blisko mnie,a gdy zgaszę światła problem znika, podłączałem inne przetwornice ale nic to nie dało,myślałem o założeniu jakiegoś filtra ale podobno one nie zdają egzaminu! Jeśli miał ktoś podobny problem,to prosiłbym bardzo o poradę bo nie mam pojęcia jak go rozwiązać. może być na maila [email protected] lub gg 8230277 Dziękuje z góry i pozdrawiam

 

Dawid-odpisałem Ci w innym wątku :hyhy

Ciekawe gdzie jeszcze nasmarujesz ten sam post-bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawid-odpisałem Ci w innym wątku

- tak nasmarował, że teraz znaleźć nie może :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- tak nasmarował, że teraz znaleźć nie może :D

 

:lol

 

Nie zdziwiłbym się.Ja wszystko rozumię,ale ileż można?Jak tak dalej pójdzie to zaniedługo "odpocznie" chyba od forum-przymusowo ;)

 

EOT

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!

Posiadam radyjko uniden 520 xl, antena president Missouri na magnes w passacie b5 1.9 TDI 2001 rok i wszystko działało bez zarzutu dopóki nie zamontowałem zestaw bi xenon z przetwornicami i od tej pory mam mały problem! Gdy włączam światła mijania strasznie zakłóca mi cb, zapalają mi się dwie pierwsze lampki na radju no i bardzo szumi,rozmawiam tylko z tymi którzy są blisko mnie,a gdy zgaszę światła problem znika, podłączałem inne przetwornice ale nic to nie dało,myślałem o założeniu jakiegoś filtra ale podobno one nie zdają egzaminu! Jeśli miał ktoś podobny problem,to prosiłbym bardzo o poradę bo nie mam pojęcia jak go rozwiązać. może być na maila [email protected] lub gg 8230277 Dziękuje z góry i pozdrawiam

To kara za zakładanie zenonów :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

w passacie b5 1.9 TDI 2001 rok i wszystko działało bez zarzutu dopóki nie zamontowałem zestaw bi xenon z przetwornicami

...

Bi xenon w B5? To teraz masz podwójne drogowe czy jak? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz masz podwójne drogowe czy jak?

 

:zeco

Ja też mam dokładane bi-ksenony tyle że ori i mam ciszę w radyjku a radyjko albrecht ae6690 i antenka sirio as 100 i na razie dziabie:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności