Skocz do zawartości
rosiek

Irlandia-chip tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Te wykresy są bliższe normalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten wykres ale moze ja sie nie znam. Myslalem ze AWX ma w serii ok 320 lbft momentu obrotowego a tutaj zaledwie 235 pokazuje a po czipie 285.

 

Ps. Mi tez by telepalo przy 1400 na 4 biegu ;) To raczej ma sie nijak do sprzegla. Za niskie obroty jak na ten bieg wg mnie. Tego silnika nie ma sensu puszczac nizej niz 2200. U mnie w kazdym razie ;p

 

Aaaa... i gdybys chcial kiedys sprawdzic jaka jest roznica miedzy chipem a seria to zapraszam na priv ;p mozna by bylo cos zaaranzowac na autostradzie ;p bo ja szczerze to jestem zaje*****e ciekawy;p

Edytowane przez pimpciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja... moj blad. faktycznie wychodzi 384 po chipie.

 

Co do porownania jak jezdzi autko po chipie to widze u siebie

Mi akurat chodzilo o takie realne porownanie serii do chipa na autostradzie. W sensie ze 2 samochodow ;)

 

Ja sie powstrzymuje z chipem tylko ze wzgledu na przebieg turbawki. Nie pasuje mi przed sprzedaza wymieniac bo jak wymienie to czuje ze bede tym jezdzil juz dlugo;p A straszny obdartus jest ten passat.

Edytowane przez pimpciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale ten program jest bardzo, bardzo słaby

 

Doładowanie ustawione jest bardzo wysokie, do tego bardzo niestabilne, duże przeładowania już poniżej 2000 (Stąd problem z przeniesieniem napędu - Drgania)

 

Nie wiem po co walić na turbo od 130 1.6 bara... Wystarczy stabilne 1.5 i moc przekroczy spokojnie 170 KM

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papiery papierami, wykresy wykresami, a Panowie skoro macie takie same silniki ( w tym jeden z nowym softem ) mieszkacie blisko, to moznaby rekreacyjnie na jakiejs bezpiecznej drodze przy predkosci 70 km/h sie ustawic i porownac elastycznosc jednego i drugiego ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doładowanie ustawione jest bardzo wysokie, do tego bardzo niestabilne, duże przeładowania już poniżej 2000 (Stąd problem z przeniesieniem napędu - Drgania

 

hi

 

Tutaj dwumas daje znac o sobie wiec ostroznie z pedalem gazu ...

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to powinienes miec oryginalny soft na starej kosci. Latwiej by bylo ja podmienic niz jechac do Belfastu ponownie. A na oddanie pieniedzy to bym nie liczyl bo ciezko Ci bedzie im udowodnic, ze cos dowalili.

 

I wychodzi na to, ze nie ma taniego i dobrego rozwiazania...

Edytowane przez pimpciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc na priv a wyniki po zawodach ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Czy ktoś z was wie coś o tej firmie http://www.westwardeng.com/index.htm , może już ktoś tam był? To jest podobno jedyna firma w Republice Irlandii, która posiada hamownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Waterford. Zajmuje sie profesjonalnym chiptuningiem(Hamowni oczywiście nie mam). Ceny 300 - 450euro w zależności od stopnia skomplikownia modyfikacji.Zajmuje mi to 2 dni. Pierwszego dnia zczytuje mape następnie przez ok 10 godzin jest przerabiana i następnego dnia wgrywana do auta. Więcej informacji pod numerem tel: 085-753-65-82 Piotr, robie też liczniki (audi,vw,seat,skoda)

 

Robie też liczniki;) ... tylko pamietaj to nie polska.... tutaj odrazu dostaniesz obrączki ;D

i konfiskate sprzetu ;) Jest to nielegalne.... i jakie kolwiek licencje też stracisz ;D

Edytowane przez Lasqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu minęło od modyfikacji waszych autek i jak się one sprawują?

Mieszkałem w Co.Cork ale musiałem się przenieść do Co.Donegal do Antrim mam teraz rzut beretem. Myślę o chiptunningu. Polecacie tą firmę, nic się zrąbało.

Irole z Republiki to głąby i im nie ufam... Spieprzyły mi poprzedniego Seata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.U mnie bez zmian.Wszystko chodzi jak należy.Nadal jestem zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze ci magicy z belfastu albo ci z okolic Antrim dadza sobie rade z moim Pikusiem? mam 2.0 + DSG. szkoda by bylo uwalic te skrzynke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dadzą radę. Oni nie robią lipy. Mają pojęcie o ty co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SScafe

hej ma ktoś na sprzedaż spręrzyny sportowe do paasata kombi

?

 

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

 

Sorry chodziło mi o całe amortyzatory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Polecam.

http://www.auto-tune.co.uk/

Bylem i skorzystalem z ich uslugi.

Dzieki Roksiek za podpowiedz!

Gosc ma na imie Ryan a to jego komorka 00447759366244.

Powolajcie sia na forum BMW i ladnie poproscie to dostaniecie ladna znizke.

Calosc mozna zamknac w przeliczeniu na EUR ponizej 200.

Caly zabieg z jazda probna nie zajmuje wiecej niz 1 godzine!

A tu wspolrzedne GPS:

N 54° 51' 00"

W 06° 15' 30"

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności