Skocz do zawartości
rosiek

Irlandia-chip tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Albo nawet na dwa auta pojechac ;) Zawsze to razniej ;p

i jeszcze pytanko do ANdrii.... masz moze wykres z hamowni zeby sie pochwalic? Bo ciekaw jestem jak wyszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wykres ale wrzucę go trochę później.Pracują w soboty ale trzeba się umawiać telefonicznie wcześniej. W tą sobotę jedzie tam kilka osób prawdopodobnie. Jak będziecie się tam wybierać to mówcie że jesteście z forum bmw(bo kumpel z tego forum załatwił taką cene i na to hasło jest zniżka,normalnie jest coś koło 200f)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW - brzyyydal ;p a tak powaznie, to bylbym bardzo wdzieczny za zamieszczenie wykresu.

 

Rosiek - powiedz prosze czy bylbys zainteresowany wycieczka na 2 samochody w ktorys weekend albo w jakis dzien w tygodniu tylko musialbym wiedziec tydzien wczesniej zeby sobie wolne zaklepac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a nie mówiłes że jesteś z tego forum bmw?ja miałem z 3pomiarami za 150f.i jest tam dogadane że każdy kto się powoła na to forum będzie miał z pomiarami za 150f.Postaram się jutro rano wrzucić ten wykres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj był ten dzień;) Byłem u chłopaków z Ballymeny.Faktycznie sympatyczna i fachowa obsługa.Po pierwszym pomiarze załamka - zamiast 101KM wyszło 85:/ Przepływka do wymiany.Po szybkim zakupie i wymianie następny pomiar z wynikiem 108KM.Po remapie wyszło 132KM.Koszt 150GBP.TU stronka jakby ktoś był zainteresowany.

Witam. Tez sie chyba wybiore do chlopakow z Ballymeny. Wlasnie jestem po wymianie turbiny, zalozylem ta z AWX do mojego AVB, wiec mozna wykorzystac jej potencjal, mam nadzieje, ze chlopaki zrobia jakis dobry programik do tej modyfikacji:). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie nie powoływalem sie. tak chcialem sprawdzic. wystarczy ze jestem z forum bmw?? jakies nicki czy co tez trzeba?? jaki jest adres wogole tego forum??

Wystarczy że powiesz że jesteś z forum, nie trzeba już nicków;) Forum jest TU.

 

Wykres. Co o nim sądzicie?

IMG.jpg

Edytowane przez Andrii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej watpię by program miał realnie takie parametry (nie chodzi o ilość koni, a o krzywe mocy i momentu) Serie też pokazało nienaturalnie

 

Dla mnie pomiar ma zafałszowane skale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak się da?;)Możesz zamieścić jakiś poprawny wykres dla przykładu.Szczerze mówiąc to nie mam nawet pojęcia o co chodzi w tym wykresie:/I jeszcze te jednostki,wogóle mi nic nie mówią.

 

Po przeliczeniu jednostek na bardziej znane wychodzi że w nominale moment obrotowy miałem 267Nm po remapie 311Nm.

Edytowane przez Andrii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że o ile seryjne auto może mieć max moc przy np 3400-3600 obrotów, to po programie ta wartość może być płasko od 3500 do 4000 obrotów.

 

Stawiam na zabawkową hamownię, bo nie wierzę w to, że masz 130 km przy 3100 obrotów, a przy 4000 120 :P

Bo auto jeździłoby bardzo dziwnie/Brak wysokich obrotów

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez do nich napisalem odnosnie mojego Paska (jestem po wymianie turbiny na wieksza od AWX). Napisali, ze zrobia mi remapa pod nowe turbo bez problemu i ze na seryjnych wtryskiwaczach bede mial ok. 150 koni (conajmniej 145). Koszt tej operacji wyniesie 240 funtow.

PS. Bardzo dobry i szybki kontakt mailowy z chlopakami z Ballymeny. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna hamownia :) .... w kategoriach ciekawostki miala by miejsce w pierwszej 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to Polacy sie tym zajmuja czy tubylcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to Polacy sie tym zajmuja czy tubylcy ?

nie wiem, ale chyba tubylcy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie podejrzewalem, ze zanim zapanuje ogolny zachwyt to lepiej poprosic kogos kto sie zna na rzeczy, zeby rzucil okiem na te wykresy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tubylcy się tym zajmują.To ja proponuje komuś kto się na tym dobrze zna i ma prawdziwą hamownie niech zapoda wykres jaki wyszedł u niego na hamowni dla porównania oczywiście.

Edytowane przez Andrii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam jeszcze.Jak sobie załatwie to mi powiesz jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mierzą na 3 biegu, że te wykresy takie poprzesuwane :)

 

Bo hamownia nie wygląda na taki szajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac wykresy i pomiary, powiedz Andrii jak twoje auto jezdzi jak sie zachowuje po tuningu i czy wszystko jest wporzo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z modyfikacji.Auto ładnie się zbiera, 3 i 4 bieg wchodzi na obroty prawie jak 2;) Nie trzeba go prosić.jest bardziej dynamiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosimy znawcow tematu o wypowiedzenie sie na temat powyzszych wykresow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności