Skocz do zawartości
rosiek

Irlandia-chip tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanko takie czy ktos podkrecal samochodzik w irlandii i moze kogos polecic?

Edytowane przez rosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wogole mamy kogos na naszym UK forum z Irlandii kolego. Jak nie wiesz jak po angielski hamowania, to spytaj sie czy beda w stanie sprawdzic moc po tuningu- proste- sam nie wiem jak jest po ang. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chamowni rolki po ang. to DYNO TUNING; to tak ogólnie. ;) będą wiedzieć o co ryba...

co do Irlandii, to kiedyś chłopaki się odzywali, mieli nawet swój wątek, ale coś strasznie ucichło - może ich obudzisz własnym krzykiem :D

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje, to najblizsza hamownia jest chyba w Tra-Lee , nie wiem czy dobrze napisalem. Mam namiary na Polaka ktory sie tym zajmuje pod Cork, ale czy mozna go polecic ?? Ciezko powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrywają gotowce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mizi21

Jestem z Waterford. Zajmuje sie profesjonalnym chiptuningiem(Hamowni oczywiście nie mam). Ceny 300 - 450euro w zależności od stopnia skomplikownia modyfikacji.Zajmuje mi to 2 dni. Pierwszego dnia zczytuje mape następnie przez ok 10 godzin jest przerabiana i następnego dnia wgrywana do auta. Więcej informacji pod numerem tel: 085-753-65-82 Piotr, robie też liczniki (audi,vw,seat,skoda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizi, ceny to powiem ze masz strasznie wygorowane. Za takie pieniadze to mozna spokojnie zrobic remaping w profesjonalnej firmie, ktora dodatkowo ma hamownie. Robia to mniej niz pol godziny.

Skomplikowane mody? :D smiech.... 10h przerabiania?? nie, no Atari chyba to wszystko przerabiasz...

:591::577::zabawa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajmuje mi to 2 dni. Pierwszego dnia zczytuje mape następnie przez ok 10 godzin jest przerabiana i następnego dnia wgrywana do auta. Więcej informacji pod numerem tel: 085-753-65-82 Piotr, robie też liczniki (audi,vw,seat,skoda)

 

Rozumiem ze wysylasz softa zczytanego do kogos kto to obrabia i pozniej przesyla z powrotem tak? Dlatego te 2 dni by mozna bylo na spokojnie wyslac i odebrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w ten sposób polak zarabia na innych rodakach - zapłać polakowi on wyśle innemu do zrobienia, a ciebie skasuje za pośrednictwo;

 

ehhh ludzie nie róbcie wstydu, proszę was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.niestety tak to sie odbywa.zczytujesz wysylasz do obrobki, wgrywasz, testujesz.nie wiele jest osob ktore profesjonalnie przerabiaja mapy.osob nie zrzeszonych jest bardzo male grono......a przedstawicieli powaznych firm troche wiecej.jesli gosc zajmowal by sie przerobka map to z pewnoscia nie siedzial by w irlandii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam,może będzie ktoś zainteresowany.Mam namiary na warsztat specjalizujący się remapami,okolice Belfastu,zebraliśmy ze znajomymi kilka osób i uzgodniliśmy cenę 150f za remapa wraz z pomiarem na hamowni.Warsztat daje gwarancję,do 30dni można odzyskać oryginalny soft i zwrot kasy w razie niezadowolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam,może będzie ktoś zainteresowany.Mam namiary na warsztat specjalizujący się remapami,okolice Belfastu,zebraliśmy ze znajomymi kilka osób i uzgodniliśmy cenę 150f za remapa wraz z pomiarem na hamowni.Warsztat daje gwarancję,do 30dni można odzyskać oryginalny soft i zwrot kasy w razie niezadowolenia.

wydrukuj sobie jakiś flagowy wykresik i pokarz im co jest 5 dla Ciebie , zobaczysz co powiedzą ale za tą kase............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi dać namiary na takowy wykres?Cena faktycznie jest niska jak z pomiarem na hamowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michu82
witam.

Pytanko takie czy ktos podkrecal samochodzik w irlandii i moze kogos polecic? Narazie wyczailem ze irole chca za taka usluge srednio 350e. Biorac pod uwage kurs euro to taniej niz w polsce.

I tak z innej beczki, moze ktos wie jak po angielsku jest hamownia bo sie strasznie gimnastykuje zeby im wytlumaczyc czy mi zrobia testy przed i po operacji a oni zawsze z glupim usmiechem ze owszem ale mysle ze nie wiedza o co chodzi :D i tylko przytakuja.

 

 

rosiek -jak chcialoby ci sie przejechac w twojej sprawie do ballymeny IRLANDIA PÓŁ. (gdzie miieszkam) to moglbym ci polecic dobry zakladzic tuningowy gdzie chlopaki irysi podkrecaja autka i wychodzi im to naprawde dobrze sprzet maja ok ,dyno ITD.do tego mila obsługa. cena za podkrecenie paska z 131 / 170 kucy (bezpiecznie) 190 funciakow .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym samym myślałem;)Wybieram się tam w najbliższym czasie:) A tak wogóle to cieszę się że w mojej okolicy są jacyś forumowicze:) Jestem z Belfastu. Pozdro Michał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie rozmawiałem z miśkiem(polak) który ma firmę zajmującą się min. chiptunningiem. Zawołał 250 funtów czyli sporo a hamowni oczywiście brak:( . Może ktoś zna(poleci) firmę z północnej Anglii lub południowej Szkocji,która może to zrobić profesjonalnie nie kalecząc przy okazji portfela?:582: PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był ten dzień;) Byłem u chłopaków z Ballymeny.Faktycznie sympatyczna i fachowa obsługa.Po pierwszym pomiarze załamka - zamiast 101KM wyszło 85:/ Przepływka do wymiany.Po szybkim zakupie i wymianie następny pomiar z wynikiem 108KM.Po remapie wyszło 132KM.Koszt 150GBP.TU stronka jakby ktoś był zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności