Skocz do zawartości
viperjn

RNS 510 a CMS ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Nie wiedziałem czy założyc temat w dziale navi czy audio bo dotyczy porównania dwóch urzadzeń w obu tych zakresach . Wpisałem więc w dzial audio.

 

Pokrótce mam zamontowana navi MFD2 jak to gra sami wiecie więc juz po prostu nie wytrzymałem chce to zmienić . Szukałem na allegro RNS 510

i znalazłem taki kombajn jakieś CMS ( podobno na Samsungu oparte)

http://www.allegro.pl/item397494482_nawigacja_cms_vw7099_automapa_lepsza_od_rns_510.html

 

mam pytanie czy ktos może to testował jak to gra czy w ogóle jest sens to brac czy RNS 510 czy może od razu jakiegos Pioniera na 2din .

 

Plusem tu jest od strony navi automapa gdzie mozna sobie suszarki uaktywnic czego w fabrycznej navi nie ma...

 

Stawiam na jakość audio , co do navi to na drugim miejscu (mam 2 rozne na palmie, i mialem fabryczna i niestety na Polske jest za slaba- wiem ze od razu odezwa sie glosy sprzeciwu ale ja mówie o stopniu pokrycie gdzie sa uliczki osiedlowe a w fabrycznej nawet ulicy na planie nie ma)

 

Prosze o wszelkie sugestie bo muza w tym aucie jestem załamany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viperjn, powiem Ci tak ... gra to, trochę zimno, mało soczyście, ale gra. Lepiej niż RCD300 itp odtwarzacze firmowe. Jeśli jednak stawiasz na audio i szukasz porządnego brzmienia - odradzam.

 

W Twoim przypadku jedynym słusznym zabiegiem będzie kupienie czegoś firmowego, czegoś o czym wielokrotnie pisaliśmy na forum

Pioneer, Alpine'a czy nawet JVC, zwłaszcza, że piszesz o RNS 510 - czyt. masz budżet.

 

Problem możesz mieć w wpasowaniem łuków ( obudowa ), ale rozejrzyj się najpierw. Są różne ramki.

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności