Skocz do zawartości
kopia

R36 co o tym sadzicie ??

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bajka widzialem wypasionego b6 kombi 3.2 ale ten bije go na glowe sam wyglad.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5670605

 

I jeszcze jedno czy w B6 ma byc kiedys montowany wiekszy motor niz 2.0 tdi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba, dwa wydechy z tyłu świetnie wyglądają... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tu jeszcze kilka fotek R36 w sedanie:

 

r36%201.jpg r36%202.jpg r36%203.jpg r36%204.jpg

r36%205.jpg r36%206.jpg r36%207.jpg

 

Bardzo ładny jest i jeszcze ten prędkościomierz wyskalowany do 300 km/h :mad::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w niemcowni, widzialem, siedzialem w środku ale karniaka nie dali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko sedan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaltcz3w

Obrotomierz na 300 km/h a wyciąga 250 tylko . Jaki to mam sens ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obrotomierz na 300 km/h a wyciąga 250 tylko . Jaki to mam sens ?

 

Chyba prędkościomierz :P:D

 

A wyciąga 250 bo pewnie ograniczona jest elektornicznie. Można zdjąć i wtedy polecisz tyle ze skali zabraknie ;)

 

R36- wiadomo spoko furka. Jest te 300KM i pewnie nie jednych by ździwiło co "zwykła" B6 potrafi :D Poczekamy zobaczymy...moze niedługo na forum zagości ;)

 

:vw: R36 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem w Szczecinie carnego sedana, fajnie się prezentuje, z tyłu przyciemnione lampki mrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny sedan i na innych felgach - też VW ale tych 5 podwójnie ramiennych grafitowych, miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey wszystkim.jestem na etapie sprzedazy bmw e60,mysle nad passatem cc r36 . ma ktos taki model na forum ? na co zwrocic uwage przy zakupie ? wady/zalety ale takie prawdziwe , nie przeczytane na necie.przegladam forum i cos powoli sie "doczytuje" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam takiego CCudaka :)

Pierwsze na co trzeba zwrócić uwagę, to silnik i skrzynia wraz z napędami. Gdzie podstawą są regularne serwisy, wymiana oleju w motorze co 10-15kkm MAX! i dobry olej, nie syfiasty Castrol! wymiana oleju w skrzyni, haldexie i dyfrze co 60kkm. W zaniedbanych(serwis olejowy) egzemplarzach zdarzają się problemy z rozrządem, co generuje spore koszta. Następnym na co można zwrócić uwagę to DCC- które chyba zawsze? było montowane w topowej wersji CC, ale to się rzadko psuje, znajomy ma nalatane ponad 330kkm w b6 z tym systemem i amory wychodzą na stacji po ok 70-80% :), z resztą to łatwo sprawdzić, po prostu wyraźnie czuć zmianę charakterystyki, a jak by były elektrycznie uwalone, to wiadomo, będzie sypało błędami. Reszta jak w zwykłym CC/b6/b7

 

O swoim egzemplarzu mogę powiedzieć, że jest bez awaryjny :) właściwie leję wachę i tyle :) oczywiście pomijając wymiany eksploatacyjne(oleje, jakieś klocki itp) ale w sumie może dlatego, że auta z uwagi na służbówkę, używam sporadycznie? przez niecałe pół roku zrobiłem jakieś 5kkm :)

Jedyne do czego można mieć zastrzeżenia, to wydech :) niby seria fajnie gra, ale mogli zrobić klapy jak w GIV r32 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności