Skocz do zawartości
Gość cosmos

Tylne kierunkowskazy w B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cosmos

mecza mnie pomaranczowe kierunkowskazy w moim b3. nikt jednak nie robi ladnych tylnych lamp, widuje jedynie jakies czarne ohydztwa, przez ktore nic nie widac. przod byl fabrycznie bialy a z tylu jakos juz pozalowali :sad:.

a skoro nie ma nigdzie bialych to moze chociaz czerwone? znalazlem cos takiego i musze przyznac ze wyglada to juz po przerobce nadzwyczaj dobrze. zalezy mi jednak przede wszystkim na tym, zeby kierunkowskaz pozostal kierunkowskazem i nie zamienil sie w ogarek ledwo zarzacy spod grubej warstwy lakieru. moje pytanie jest takie: czy ktos juz probowal zmieniac w ten sposob kolor lampy (niekoniecznie w b3) i czy tak przerobiony klosz nie zmieni koloru swiatla na czerwony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

Na majówce jak byłem to koledzy z siedlec mieli w swoich passatach zrobione swiatełka na biało... za pomoca tasmy... kupili na allegro.. i naprawde fajnie wygladało dół czerwony góra cała biała mi sie podobało i teraz juz bym u siebie nie przyciemniał tylko tak zrobił... niestety nie wiem jak to swieci... ale moge sie dowiedziec ;) fotki tez gdzies miałem wiec jak trzeba moge załatwic ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmos
dół czerwony góra cała biała
mmm.. :D

ten sposob ma ta niezaprzeczalna zalete ze zawsze mozna sie pozbyc koloru, np. przy jakims uciazliwym misiu :wink:. jesli moglbys dowiedz sie wiecej o tym jaka to tasma, gdzie kupiona, jak to kleic. a jakbys jeszcze zalatwil fotki to byloby w ogole super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

cos takiego ... ? :D83467812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

O dokładnie... tak chce na wiosne u siebie zrobic... :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

A nie wiesz slawciu gdzie takie lampy na tyl mozna zakupic??bardzo by mi sie przydaly.hehe :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam umnie czerwone malowane. Świecą nienajgorzej i misiaczki się nie czepiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker

tez chetnie kupie takie lampy zwlaszcza ze mam jeden klosz zbity(stop)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
A nie wiesz slawciu gdzie takie lampy na tyl mozna zakupic??bardzo by mi sie przydaly.hehe :610:

 

tez chetnie kupie takie lampy zwlaszcza ze mam jeden klosz zbity(stop)

 

jesli moglbys dowiedz sie wiecej o tym jaka to tasma, gdzie kupiona, jak to kleic

 

rozumiem chodzi o te biale?? zdjęcia ktore wstawil slawek_utg to tylko zdjęci apodglądowe. Nie wiem czy były takie lampy produkowane, ale można uzyskać taki efekt stosując wspomniane juz wcześniej folie do lamp. Można je znaleźć TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
zdjęcia ktore wstawil slawek_utg to tylko zdjęci apodglądowe. Nie wiem czy były takie lampy produkowane, ale można uzyskać taki efekt stosując wspomniane juz wcześniej folie do lamp. Można je znaleźć TUTAJ

 

ale w tej ofercie nie ma "bialej/srebrnej" foli :647:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
zdjęcia ktore wstawil slawek_utg to tylko zdjęci apodglądowe. Nie wiem czy były takie lampy produkowane, ale można uzyskać taki efekt stosując wspomniane juz wcześniej folie do lamp. Można je znaleźć TUTAJ

 

ale w tej ofercie nie ma "bialej/srebrnej" foli :647:

 

są, są...

tutaj...

tutaj...

i na przykład tutaj...

pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

Bedzie cieplej bede działał... tylko sie zastanawiam czy ma to sens... aktualnie mam przyciemnione no i faktycznie za mocno nie swieca... i czy na foli nie bedzie tego samego... jesli to samo to szkoda mojej roboty zostawie przyciemnione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem fajne lexusy w czarniej i chromowej oprawie tylko do sedana B4 nie wiedziec czemu do combi nie podukuja ;/ http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=129214494

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=130761646

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio389

Witam. Co do kierunkowskazów malowanych na czerwono to daje to bardzo ciekawy efekt, jednak że kierunki mrógają na czerwono przez co miałem już niemiłe spotkanie z miśkami. Na szczęście zakończylo sie to tylko upomnieniem.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam1985

ale przeciez combi i sedan mialy te same klosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam1985

do czerwonych beda sie czepiac bo to niezgodne z polskim prawem ale do czarnych czy bialych jesli beda mrugac na pomaranczowo to nie powinni

 

//istnieje też funkcja EDYTUJ - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie wygladaja w b4 w wersji pacyfic dymiione lampki (tzn. czarne kierunkowskazy)

a co do tego czy byly takie same lampy to nie byly takie same w b3 jak i w b4

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez combi i sedan mialy te same klosze

Mylisz się przyjżyj się dokładnie sedanowi i combi. W sedanie klosze tylnych lamp zachodzą mocniej na błotniki, są dłuższe. W combi klosze są mniej zachodzące na błotniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności