Skocz do zawartości
Gość alunia822

Spryskiwacze od xenonów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alunia822

Witam, mam mały problem otóż jeden ze spryskiwaczy xenonowych a mianowicie ten od strony kierowcy podczas próby użycia wysuwa się ale nie pryska:( w związku z tym pytanie jaki może być tego powód i jak to najlepiej sprawdzić i rozwiązać. Proszę o pomoc i z góry dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz przewody od zbiorniczka do spryskiwacza, mógł któryś spaść no i zobacz czy przypadkiem otwór w spryskiwaczu nie jest zapchany :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zdjąć przedni zderzak i wtedy to posprawdzać wszystko dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alunia822 na 90% zapchały sie dyszki w spryskiwaczu... wysówa sie bo dostaje sie do niego ciśnienie które nie jest "rozpryskane" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia822

W takim razie jeszcze jedno pytanie czy te dwa spryskiwacze obsługuje jedna pompka wysokociśnieniowa czy może każdy spryskiwacz jest obsługiwany przez osobną pompkę ciśnieniową?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alunia822 jedna pompka :) na spryski świateł... oddzielna jest na szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechhh

Witam

Jak juz mowa o spryskiwaczach do świateł to ja mam wielką prośbę aby ktoś kto takowe posiada zrobił fotke(fotka, szkic....cokolwiek abym mial zobrazowane jak dorobic uchwyt i otwory montazowe) tych osłonek dysz spryskiwaczy od strony, którą są zamocowane. Konkretnie problem w tym że uchwyty montazowe się oberwały i trzeba je jakoś dorobić bo kupić te osłonki ciężko a cena nie za przystępna.

z góry dziękuję.

grzechhh()tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechhh ja mam gołe jeszcze nie montowane spryskiwacze :) Ale nie wiem o co ci chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechhh

Witam

Zasadniczo nie chodzi o sam spryskiwacz tylko o nakładki które je maskują i wysuwają się razem z dyszami do góry. Górna cześć tych nakładek jest malowana na kolor nadwozia a dolna jest mocowana na dyszy spryskiwacza, całość sklejona razem. chodzi właśnie o tą dolną część żebym wiedział jak dorobić "uszy" na których się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechhh hmm ta nakładka jest "wciskana" nie jest klejona po mojemu ;) jak chcesz to te "główki" moge ci cyknac jezeli ci to pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechhh

ehh, moja wina nie za bardzo precyzyjne się wysławiam. Więc racja nakłaki sa nasadzane na dysze. Z tym klejeniem chodziło mi o to że sama nakładka składa się bodajze z dwóch cześci: jedna mocująca na dysze, a druga o kolorze nadwozia, sklejone razem. Więc potrzebuje fotke tej nakładki od spodu (tej części którą się nasadza na dyszę).

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechhh oo no i teraz wszystko jasne :) Niestety ja Ci nie pomoge... ale moze jutro uda mi sie takowa załatwić ;) Pojade do servisu i tykne fotke :) HIHIH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia822

Witam !!!

 

Mam male pytanko jak uruchomic spryskiwacze od xenonow na dluzsza chwile poniewaz chce wyczyscic dysze w spryskiwaczu od strony kierowcy , albo jak najlepiej to zrobic latwym sposobem ?????? ..

 

Pozdrawiam alunia822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności