Skocz do zawartości
Majcin

Terminy/ustalenia spotkań grupy LUBELSKIEJ

Moja propozycja daty spotu majowego to:  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moja propozycja daty spotu majowego to:



Rekomendowane odpowiedzi

U was nic nie ma co ty gadasz w lublinie ma być szukaj jak juz w dolnośląskim w tamtych okolicach u nas wytłuczone złomy
chyba nie widziałeś "dolnośląskich okazji" .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! kiedy jakiś spocik zlocik ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema! kiedy jakiś spocik zlocik ??

Był w sobotę.... Było info na forum i na FB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema! kiedy jakiś spocik zlocik ??

 

Się obudziłeś w porę :D

 

Był w sobotę.... Było info na forum i na FB

 

Dużo osób finalnie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to było nasz chyba dwunastu tak ze ogólnie jak dla mnie bomba i dzięki chłopaki za browarka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie foto relacja ze spotkania i nie uwierzę że nikt z was nie miał smartfona na wypasie żeby foty pstrykać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to grubo :D Szkoda ze nie mogłem być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie foto relacja ze spotkania i nie uwierzę że nikt z was nie miał smartfona na wypasie żeby foty pstrykać

 

mieli czy nie mieli nie wiem a pokazywać foto relacje z picia piwa bez sensu ale jeśli jest to takie istotne to następnym razem się ogarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem i to nie na jednym spotkaniu tej grupy w lbn w skansenie lub na opłatku albo na grillu w u ceglarza bądź majówki w ułęż i wiem jak te spotkania wyglądają i co się tam dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotek brak nikt nie robił na następnym zrobimy , fajnie ze sie coś zaczyna dziać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem i to nie na jednym spotkaniu tej grupy w lbn w skansenie lub na opłatku albo na grillu w u ceglarza bądź majówki w ułęż i wiem jak te spotkania wyglądają i co się tam dzieje

 

chyba chciałeś powiedzieć wiedziałeś bo odkąd ruszam ta grupę to jeszcze cie na spocie nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem i to nie na jednym spotkaniu tej grupy w lbn w skansenie lub na opłatku albo na grillu w u ceglarza bądź majówki w ułęż i wiem jak te spotkania wyglądają i co się tam dzieje
chyba chciałeś powiedzieć wiedziałeś bo odkąd ruszam ta grupę to jeszcze cie na spocie nie widziałem

 

nie kłócić się dziewczyny... :D

po części każdy ma trochę racji....

 

tak czy inaczej, spot był OK, troszkę ludków się pojawiło, może się coś w końcu ruszy w lubelskim.....!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej, spot był OK, troszkę ludków się pojawiło, może się coś w końcu ruszy w lubelskim.....!!??

 

Chyba każdy sobie tego życzy :D

 

A tak z innej beczki? Kto się pojawia/wystawia 26.03 na "Lubelskim na Glebie" w Chełmie? Widziałem że Ema87 i Vpuchaty ale czy ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ema87 ty nie widziałeś mnie a ja nie widziałem ciebie ja już od 4 lat nie mieszkam w lbn ale jak grupa organizowała spotkanie to wtedy się pojawiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ema87 ty nie widziałeś mnie a ja nie widziałem ciebie ja już od 4 lat nie mieszkam w lbn ale jak grupa organizowała spotkanie to wtedy się pojawiałem

 

no to powiem ci ze szkoda bo fajnie bylo by sie spotkac :D zawsze tez to jedna osoba wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety miałem odznaczoną opcję powiadomienia mailowego o PW i dopiero dzisiaj odczytałem jaki miał być charakter tego spota. Jako nowy forumowicz postaram się być na kolejnych spotkaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety miałem odznaczoną opcję powiadomienia mailowego o PW i dopiero dzisiaj odczytałem jaki miał być charakter tego spota. Jako nowy forumowicz postaram się być na kolejnych spotkaniach.

 

to następnym razem radził bym śledzić fejsa bo ja na pewno już nie będę słał do ludzi wiadomości pw. bo to bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro przyjeżdżam do Lublina i może planujecie jakieś spotkanie w ten weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś plany spotkanie się gdzieś czy dopiero coś bliżej wiosny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności