Skocz do zawartości
bimbol

Zgłoszenia kradzieży pojazdów.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Variat1.9

Witam wszystkich,

dzisiaj w nocy tj. z 26/27.06.2012 skradziono mojego VW we Wrocławiu (osiedle krzyki/klecina).

Marka: VW

Model: Passat

Rocznik: 2003

Nr VIN: WVWZZZ3BZ3E421624

Nr rej.: ONY 1HR3

Kolor: Granatowy met.

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: brak części chromowanej listewki na grillu,wgniecenie na masce, zielona naklejka na przedniej szybie od strony kierowcy, którą ciężko zdrapać.

Okoliczności: ukradli mi go na parkingu pod domem - Wrocław (Krzyki/Klecina)

Zabezpieczenia: fabryczne (centralny na pilota)

Jeżeli ktoś z was miałby jakiekolwiek informację na temat auta bądź jest w stanie je zdobyć to proszę o kontakt. Jest wielu użytkowników tego modelu w województwie Dolnośląskim, więc jeżeli możecie to rozglądajcie się podczas jazdy - zawsze jest cień szansy na odnalezienie. Poniżej dodaję zdjęcie, które ułatwi na pierwszy rzut oka zidentyfikować auto.

556.jpg

2012-03-18_17-26-42_10.jpg

Kontakt: 791 425 755

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_Z

Marka: VW

Model: PASSAT GLX 4MOTION

Rocznik: 2001

Silnik: ATQ 2.8 V6

Skrzynia: automatyczna FAS

Napęd: 4x4

Nr VIN: WVWTH63B12P232008

Nr rej.: BSK 17NS

Kolor: Ciemny zielony met.

Nadwozie: SEDAN 4 DR

 

Znaki szczególne: bez instalacji gazowej, źle pomalowana maska/pokrywa silnika ( pajęczynki ), przedni zderzak był malowany - pochodzi z innego auta - wcześniej był srebrny ( w niektórych miejscach łatwe do sprawdzenia ), małe wgniecenie w prawych tylnych drzwiach, małe wgniecenie na lewych przednich i tylnych drzwiach, rysa na tylnym prawym błotniku, lewa przednia lampa lekko przyżółkła, delikatne zacieki w tylnych rogach na podsufitce ( przeciekający szyberdach ), możliwe delikatne drobinki szkła za tylną kanapą, pęknięta dolna środkowa kratka maskująca w przednim zderzaku (dolny gril ), przetarta prawa przednia kratka od halogenu, fabryczne amerykańskie radio z nieparzystymi częstotliwościami, elektronika w zegarach przestawiona z trybu amerykańskiego na europejski, dość mocno odstający element maskujący airbag pasażera ( deska rozdzielcza ), brak regulacji wysokości podłokietnika ( zepsute ), auto posiadało roletę tylnej szyby, skórzana czarna tapicerka z elektryczną regulacją i podgrzewanymi przednimi fotelami, tempomat, sterowanie radiem w kierownicy, bez zmieniarki w bagażniku, elementy drewniane w środku, felgi 18 cali ( "chińczyki" ) od audi s3 bez jednego dekielka maskującego.

 

Okoliczności: auto skradziono w nocy z dnia 14 - 15 lipca br. roku w Gdańsku "na Morenie" przy ul. Krzysztofa Kolumba. Zaparkowane przy przejściu dla pieszych, pomiędzy budynkami 4,5,6. Miało zamontowany fotelik dziecięcy Maxi Cossi Priori 9-18kg, czarny, delikatnie sprany i wyblakły.

 

Zabezpieczenia: autoalarm

 

Zdjęcia:

 

02092011964.jpg

 

Kontakt:

[email protected]

690-454-170

Edytowane przez Marcin_Z
zmiana adresu e-mail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki,

 

Dzisiaj w nocy skradziono mi Toyote Avensis 2.0 D4D w kombi 2004r.

Auto w kolorze czarna perła, na fabrycznych 16" alusach. Znak szczególny to pęknięta prawa tylna lampa.

Nr. rejestracyjny to WJ 1426A.

Jeśli ktoś z Was miałby jakieś znajomości i mógłby odzyskać auto to zapłacę.

Najważniejsze tylko to żeby je odzyskać.

Szukałem tego auta 3 miesiące, bezwypadkowe, nic nie malowane, ori przebieg i byłem z niego zadowolony jak z żadnego innego auta dotychczas.

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowokupione auto Ci rąbneli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa.

Nacieszyłem się nim aż 3 miesiące. Naprawdę z żadnego auta jeszcze nie byłem tak zadowolony. Autko idelane, nigdzie nie zarysowane, oryginalny lakier, w środku piękne...

Normalnie brak słów :/

Jeździłem dzisiaj motorem po Targówku i szukałem czy gdzieś nie odstawili itd. i nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xpand84

Marka: VW

Model: Passat

Rocznik: 2002

Nr VIN:

Nr rej.: SL 75987

Kolor: Granatowy met.

 

miedzy 21 a 05 dnia 17.10.2012 zostal skradziony samochod passat 1.9 TDI w rudzie slaskiej dzielnica bykowina

prosze o kontakt w szczegolnosci osoby ktora jest nowym wlascicielem ze wzgledu na brak ac

511 303 174

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy zaj*bali sąsiadowi sprzed bloku:

 

Seat Ibiza FR 1,8T benzyna 150KM,kolor czarny perła,rocznik 2006.

 

Nr.rejestracji: SK 005AL

 

3 drzwiowa,na tylnej szybie w górnym prawym rogu były naklejki:

*prostokątna pomarańczowa naklejka z białym napisem "JBL".

*okrągła wlepka z "SUMMER CARS PARTY".

Na tylnej klapie wlepka "chopek sikający na napis TDI".

Na tylnym zderzaku wlepka klubowa "KLUB SEAT IBIZA POLSKA",na tylnich szybach podłużne wlepki "KLUB SEAT IBIZA POLSKA",ramki pod tablice rejestracyjne klubowe "KLUB SEAT IBIZA POLSKA".Auto na kołach zimowych,stalówkach R15,zaciski pomalowane na czerwono.Przyciemnione tylne szyby.Światła Ksenon,Ibiza posiada również halogeny.Przy przedniej szybie na lusterku wstecznym maskotka pieska w barwach Hiszpanii (żółty i czerwony).Fotele z napisem "FR".Na tylnej klapie bagażnika napis "FR".Przy drzwiach nad nadkolem metalowy napis "20VT". Koło grilla przy światłach tzw. "plaster miodu".Wydech 2 rury.3 ramienna kierownica.Climatronic.

 

KATOWICE

 

Zdjęcia:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.302374526529704.54021.100002714772394&type=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka: Mercedes

Model: Sprinter

Rocznik: 2003

Nr rej.:SRB 6R95

Kolor: Żółty

Nadwozie: Dostawczy, mroźnia 8-komorowa

Znaki szczególne: Samochód z ośmioma komorami, po cztery po każdej stronie, cały żółty dodatkowo cały w reklamach mrożonek i lodów, z napisami FAMILY FROST. Jest załadowany towarem o wartości ponad 10 tys zł.

 

Auto skradziono w nocy z soboty na niedzielę między godziną 1 a 3 w nocy.

 

Samochód skradziony został z ulicy Czołgistów. Stał na przeciw bloku nr 26.

Poniżej zdjęcie poglądowe:

Family_Frost_u_Stechovic.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie samochód, ale spod bloku w biały dzień skradziono MFD2 i wybito szybę :(

Radio CB Harry III również zmienił właściciela.

Miasto: Kraków

Zabezpieczenia: Alarm z dozorem wnętrza

Gdyby Ktoś miał okazyjnie to kupić na terenie małopolski ostrzegam!!! Numery podam w miarę możliwości.

Element char. mfd2: czerwony bad pixel na środku

 

Nr seryjny cb HARRY III 10411167

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka: VW

Model: Passat

Rocznik: 1992

Nr VIN: WVWZZZ31ZNB168455

Nr rej.: WPR 13381

Kolor: Zielony

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: Zderzak tylny w kolorze nadwozia, przedni czarny

Okoliczności: ukradli mi go na warszawskim Grochowie ulica Chrzanowskiego w nocy z 29 na 30 maja.

Zabezpieczenia: fabryczne

 

Zdjęcia:

 

Kontakt:

[email protected]

607 125 995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoria i statystyka Policji mówi SUKCES, bo wóz się znalazł, ale nie pytajcie, w jakim stanie... Obraz nędzy i rozpaczy.

Nikomu nie życzę. :(

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozebrali go? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, używali do kradzieży kabli telekomunikacyjnych... Trzy tygodnie po lasach i polach, bez grama szacunku. Nawet pasy bezpieczeństwa wycięli. Poobijany chyba z każdej strony, połamane klamki i zderzaki, o dziwo szyby całe, i mechanika chyba nie dostała za mocno. Nie wiem jeszcze jak chłodnice... itp., itd.

 

Ale kończę ten offtop bo mnie moderator pogoni.

P.S. Decyzja zapadła, ratować nie będę, kasy za mało na koncie. Złomowanie po wyjęciu tego co jeszcze działa.

P.S.2 niestety nie mam zdjęć, ciemno było jak go odbierałem z "miejsca zbrodni" a teraz stoi u brata w warsztacie i czeka na swój dalszy los :( .

Edytowane przez Huberts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu sukcesywnie i powoli kompletował części i go składał z powrotem. Zajmie ci to troche czasu ale będziesz miał auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, właściwie całą blacharkę trzeba by klepać... łącznie z dachem. Tego nie dokupisz. Jedyna metoda to albo kupić drugi z dobrą blachą, bo robić blacharkę temu wyjdzie z 5 tysięcy, albo sprzedać części z tego i kupić rower. :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy 26/27 z ul. Kwiatkowskiego na Parkitce w Częstochowie skradziono białe Audi A6 z czarnym dachem nr. rejestracyjny SC 3080K Proszę o pomoc dla kogoś kto ma jakieś info na ten temat będzie nagroda.

 

10.000 PLN za wskazanie miejsca gdzie znajduje się samochód... z góry dzięki za pomoc.. Numer kontaktowy 790641491

 

znaki szczególne - dach czarny mat.."folia", grill rs6, felgi 18" MONOBLOCK pomalowane w czarny połysk, opony toyo 215/40/18, sprężyny eibach -30mm, czarne skóry

qj24.jpg

5e0g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś go jakos zabezpieczonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tommibyd

Wtajcie.

VW Passat B5 FL (3BG), rocznik 2002.

Zginął dziś w nocy tj. 16/17 lipca 2013 z parkingu pod blokiem, w Bydgoszczy na ul. Skłodowskiej-Curie 56.

Numer rejestracyjny: CB 9575Y,

VIN: WVWZZZ3BZ3E164108

Kolor granatowy (katalogowo ciemnoniebieski LA5E)

Charakterystyczne felgi 17" BBS Largo, z nowymi oponami Uniroyal Rainsport2 225x45x17 i zdjęta tylna wycieraczka (zaślepiony otwór).

Na tylnej klapie z lewej strony czarna naklejka z białym napisem "www.d-tonacja.pl" (klapa bez oznaczeń).

Znaki szczególne:

Na lewym przednim błotniku w okolicy kierunkowskazu odprysk lakieru ok. 3 cm2.

Na dachu, tuż nad przednią szybą dwa delikatne wgnioty (gałąź).

Mały wgniot na tylnym prawym błotniku przy krawędzi lampy.

Korodujący dach w rogach, nad przednią szybą.

 

Dajcie znać na 112 jeśli gdzieś zauważycie takie auto. Dziękuję za pomoc.

DSCN5672.jpg

DSCN5629.jpg

DSCN5667.jpg

Edytowane przez tommibyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Manitou

Witam. W nocy z 2.08 skradziono w okolicach Nakła n /Not kuj-pom

Marka: VW

Model: Passat

Rocznik: 2002

Nr VIN:

Nr rej.: CNA 78G7

Kolor: Srebrny metalik

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: Przyciemnione wszystkie szyby, lewe drzwi przod i tyl mocne zarysowanie(wysokosc ok 10 cm) na srodku na calej długosci, prawe tylne drzwi lekki wgniot

Okoliczności: ukradli mi go spod posesji

Zabezpieczenia: fabryczny immo.

 

Zdjęcia: brak

 

Kontakt:

[email protected]

Za jakiekolwiek info z gory dzieki (bardzo mocne uszkodzenia drzwi mial rzucaja sie z duzej odleglosci w oczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności