Skocz do zawartości
bimbol

Zgłoszenia kradzieży pojazdów.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam,oczywiście chodzi o Objazdowa....zabezpieczenia standard....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś nie zginął srebrny Passat B5 prawdopodobnie ATJ/AJM w automacie, sedan numer rejestracyjny WWL HK88? Stoi koło mnie już tydzień bez tablic, a policja olewa temat. Numery odczytane z naklejki na szybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BLACKBIRD

Marka: VW

Model: Passat B5 FL

Rocznik: 2003

Nr VIN: WVWZZZ3BZ3E377736

Nr rej.: RST 89KN znaczy był na takich jak go ukradli ...

Kolor: Czarny

Nadwozie:SEDAN

Znaki szczególne:chromowane dodatki, odprysk na przedniej szybie od żwiru,głośny wydech,oznaczenia na klapie bagażnika V6 4 MOTION

Okoliczności: skradziony w nocy z dn. 4 pażdziernika z osiedla w Piasecznie :dupablada

Pomóżcie odszukać mojego Passka ..... :(

 

 

 

jeszcze tu nikt nie oślepł //Majcin

IMG_0022.jpg

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu kolegi, któremu dziś w nocy ukradli auto w Legnicy:

Witam!

Dzisiejszej nocy tj. 25.10.2010 r. skradziono mojego Fiata. Miało to miejsce w Legnicy. Wersja 20vt + lpg prins. Z charakterystycznych rzeczy, wgniota na tylnym lewy nadkolu oraz na prawym rogu maski. Kolor ink black. Dość charakterystyczny silnik- wiele elemantów polakierowanych na czarny bądź czerwony kolor. Wszystko tak trochę bez emocji, ale sam nie mogę w to jeszcze uwierzyć, normalnie masakra. zdjęcia poniżej Gdyby ktoś miał jakiekolwiek info proszę o tel. 783 562 115

 

Numer rejestracyjny to DL 66733

45473828.jpg

23449841.jpg

67531525.jpg

 

Dziękuję za zainteresowanie..

Edytowane przez DariuszDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka: VW

Model: Passat B5 1.9 TDI

Rocznik: 2001

Nr VIN:WVWZZZ3BZ2E265254

Nr rej.: ZS 7457T

Kolor: Czarny

Nadwozie:Kombi

skrzynia : automat

Znaki szczególne:lekkie przetarcie na lewej tylnej listwie zderzaka,minimalny wgniot na prawych tylnych drzwiach ,zdarta folia ochronna z tylnego zderzaka po czym został widoczny ślad

okolicznosci : skradziony z pod bloku w nocy z 25-26. 10. 2010 w Szczecinie na osiedlu Reda :(

 

moze ktos pomoze !! :)

Edytowane przez Pelegrino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka: Volkswagen

Model: Passat B5 FL 1.6 102KM z Instalacją gazową

Rocznik: 2000 rok modelowy 2001

Nr VIN: WVWZZZ3BZ1E148895

Nr rej:EPJ 99JW

Kolor: Srebrny metalik

Nadwozie: sedan

Znaki szczególne: rdza przy lampkach oświetlenia tablicy rejestracyjnej

Okoliczności: skradziono w Katowicach na ul. Adama 7 z parkingu przyblokowego, stało się to w nocy z 01 na 02 grudnia 2010 w godzinach między 22:00 (o tej go zaparkowałem) a 8:50 (o tej godzinie chciałem odjechać)

Zabezpieczenia:immobiliser, fabryczny alarm

 

Jak na ten rocznik dobrze wyposażony: Radio MCD z nawigacją, 8 głośników, fabryczna zmieniarka na 6 CD, Podgrzewane przednie fotele, climatronic, ABS, ESP, klimatyzowany schowek, elektr. sterowane i podgrzewane lusterka, elektr. szyby, fotochromatyczne lusterko wsteczne, podgrzewane dysze spryskiwaczy, czujnik deszczu, światła przeciwmgielne przednie

 

kontakt: [email protected]:dolamam:dolamam:dolamam:dolamam:dolamam:dolamam

Edytowane przez przemo_2882

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka: Volkswagen

Model: Passat B5 FL 1.9 TDI 130 koni

Rocznik: 2001

Nr VIN: WVWZZZ3BZ2E053301

Nr rej: ST 90722

Kolor: Czarny

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: felgi 15 stalowe + opony zimowe nówki UNIROYAL 195/65/15bez napisów z tyłu, Klosze przednich lamp rozniace sie odcieniem od siebie, Jedna żarówka przednia postojowa nie swieci, Prawa lapma tylnia zaparowana, Obniżone zawieszenie, na przedniej szybie po lewej stronie na dole (patrząc z przodu na auto) okrągła naklejka - koloru żółtego

Okoliczności: skradziono w Tychach ul. Dąbrowskiego 91 z parkingu przyblokowego, stało się to wieczorem 2 grudnia 2010 w godzinach między 21:45 a 22:20

Zabezpieczenia:immobiliser, fabryczny alarm

 

Wyposażony: Radio MCD z nawigacją, 8 głośników, , Podgrzewane przednie fotele, climatronic, ABS, ESP, klimatyzowany schowek, elektr. sterowane i podgrzewane lusterka, elektr. szyby.

 

Więcej informacji www.ludi87.friko.pl

Edytowane przez lukaszek1905

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka: Volkswagen

Model: Passat B5 1.9 TDI 115 koni

Rocznik: 1999

Nr VIN: WVWZZZ3BZYE141544

Nr rej: CB 4207R

Kolor: Srebrny

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: felgi 16 montreal + opony zimowe kumho 205/55/16 3 wlepki, 2 granatowe linkowe pod listwą na przednich drzwiach i trzecia duża na tylnej szybie w lewym dolnym rogu, skorodowana tylna klapa przy szybie zrobiona zaprawką, lekkie wgniecenie na lewym przednim błotniku i zbity wkład lewego lusterka.

Samochód stał z 5 na 6 grudnia 2010 o godziny 22 na ul. Komuny Paryskiej między blokiem nr 3 a 5 przy latarni.

Zabezpieczenia fabryczne: imobiliser, fabryczny alarm

Wyposażenie: 4xel,szyby , podgrzewane lusterka 9 głośników, climatronic ASR, Abs komp. pokładowy tak jak w tym temacie: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=81567

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka: VW

Model: Passat

Rocznik: 1998

Nr VIN: WVWZZZ3BZXE129220

Nr rej.: CB 1991T

Kolor: Czerwony

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: wlepa, odpryski na tylnej klapie

Okoliczności: ukradli mi go na parkingu w Bydgoszczy w dniu 08.012.10 ok.3:00

 

Zdjęcia: brak

 

Kontakt:

[email protected]

500-696-810

ZAPŁACĘ!!

Edytowane przez Dariusz72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka: Audi

Model: A3

Rocznik: 2000

Nr VIN: WAUZZZ8LZYA119126

Nr rej.: EL 977KT

Kolor: Ciemny granat

Nadwozie: hatchback

Znaki szczególne: aluminiowe felgi, opony zimowe, na przedniej szybie bardziej po stronie kierowcy pajączek o średnicy ok. 2,5 cm - odbicie po kamieniu, przyciemnione tylko tylne boczne szyby w drzwiach, wewnątrz brak tylnej popielniczki, radioodtwarzacz pioneer na kasety.

Okoliczności: skradziony w nocy z 14 na 15 grudnia 2010 w Łodzi na osiedlu Janów przy ulicy Jagienki 19 spod apteki.

Zabezpieczenia: fabryczny immobiliser

 

Zdjęcia:

80f3fd201b648502med.jpg

8f382780a32203a3med.jpg

 

 

Kontakt:

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas1809

Marka: VW

Model: Passat

Rocznik: 2003

Nr VIN: WVWZZZ3BZ4E073165

Nr rej.: DPL 67RT

Kolor: oliwkowy

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: wlepa x-treme na klapie bagażnika, przyciemnione szyby

Okoliczności: ukradli mi go z parkingu w Chocianowie (woj. dolnośląskie) na ul. Odrodzenia w dniu od 16.12.2010 ok.21:00 do 18.12.2010 ok. 11:00

Zabezpieczenia: fabryczne

 

Koledzy Forumowicze pomóżcie, może pomożecie w odnalezieniu autka. Moja żona jest w 2 miesiącu ciąży i bardzo przeżywa kradzież, aż się boję o maleństwo. Może ktoś z Was gdzieś go zauważy, może go gdzieś porzucili. Za wszelką pomoc będę dozgonnie wdzięczny.

 

 

Kontakt:

[email protected]

512-124-360

21072010549.jpg

09082010575.jpg

21072010553.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformowość kolegów,iż na święta spotkała mnie wspaniala niespodzianka!!! 2dni temu wychodząc z domu,okazało się że ktoś pożyczył bez mojej wiedzy mojego passacika i obawiam się że nie bedzie chciał go dobrowolnie oddać:(

 

Cechy charakterystyczne: pompa 11mm, wtryski 216(ale w korpusie od afnow), oryginalna navi vw z wyswietlaniem koment na fisie; zielone podswietlenie deski i climatronica a czerwone regulacji nawiewów, szyba przednia ze sladem po uderzeniu kamieniem,chromy wokół ram szyb bocznych i na tylnej klapie(rzadkosc), tarcze przód ATE Powerdisc-nacinane, opony przód nowe zimówki Continental TS830

 

Za wszelką pomoc w namierzeniu tych gówień ludzkich które wsiadły i zapewne zasmrodzili swoim odorem wnętrze mojego wozu gwarantuje nagrodę i dozgonną wdzięczność.

 

Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt a tej kupie przegrańców życiowych, życzę żeby na mnie kiedyś trafili i z góry wspólczuje.

 

886-380-443

 

img18362.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

img183822.jpg

 

img183922.jpg

 

 

img186122.jpg

Edytowane przez bigu888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrox

Marka: VW

Model: Passat

Rocznik: 2001

Nr VIN: WVWZZZ3BZ2E096003

Nr rej.: SM 51167

Kolor: Szary met.

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: Brak wkładki zamka u drzwi kierowcy.

Okoliczności: ukradli mi go z prakingu na osiedlu Brzęczkowice w Mysłowicach.

Skradziony został w nocy z 2 na 3 stycznia 2011r.

 

Jeśli ktoś może pomóc proszę o kontakt: 662 206 845 gg. 949555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z informacji Policji wiem ze tablice rejestracyjne zostaly znalezione w miejscowosci Kolo pod Poznaniem,wiec moze ktos z tego regionu widzial i ma jakies informacje na temat mojego paska,ponizej fotka auta,oraz charakterystycznych felg....Z gory dziekuje za ewentualne info,oczywiscie sie odwdziecze...509992876

Obraz 350.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już drugi samochód , tyle , że pierwszy to nie VW .

Marka: VW

Model: Passat

Rocznik: 2005

Nr VIN: WVWZZZ3BZ5E139720

Nr rej.: PO 892MF

Kolor: Czarna Perła

Nadwozie: kombi

Znaki szczególne: Ciemne szyby z tyłu auta , srebrne relingi jak i dodatki . W środku auta pół skóra oraz wstawki w kolorze zielonym ( uchwyty od drzwi, ramka Din itp ), duża rysa na lewych drzwiach pasażera ( kobiecy paznokieć )

Okoliczności: ukradli mi go z parkingu koło bloku z 8/9marca 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okoliczności: ukradli mi go z parkingu koło bloku z 8/9marca 2011
jakie osiedle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yako

Marka: VW

Model: Passat 1,9 TDI

Rocznik: 2003

Nr VIN: WVWZZZ3BZ3E146957

Nr rej.: WOT GY29

Kolor: Granatowy met.

Nadwozie: Kombi

Znaki szczególne: Delikatna rysa na lewych tylnych drzwiach

Okoliczności: Skradziony z dworca kolejowego w Woli Grzybowskiej w dniu 15.03.2011

Zabezpieczenia: alarm, immobiliser

 

Zdjęcia: brak

 

 

Kontakt:

[email protected]

515-298-610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie osiedle?

 

Os. Stefana Batorego , Powiem szczerze iż cały czas nie mogę dojść do siebie :( autko było super to naprawdę boli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności