Skocz do zawartości
Gość D1ADI

Problem z wyjęciem dużej navi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D1ADI

Witam, proszę o pomoc w zdemontowaniu dużej nawigacji w B5 3BG. Nie mam żandych ślizgów czy też kluczy do niej a muszę ją zdemontować bo muszę zdemontować kokpit częściowo już zdemontowany. Jaka jest możliwość wyciągnięcia dużej navi z niego ?

 

Z góry dzięki za info i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D1ADI

Piękne dzięki, ja durny, że na to nie wpadłem od razu.

 

Jeszcze jedno pytanko, padł mi w nim wyświetlacz w tej navi, dostał czymś.. jest jak by rozbity w środku, da się to naprawić, wymienić sam wyświetlacz czy trzeba całość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..

jest jeszcze jeden sposób: szybszy, łatwiejszy i za darmo:

 

w miejsce gdzie powinieneś wkładać oryginalne wyjmaki, (między przyciski) wkładasz po kolei pilniczek do paznokci i jak włożysz go do połowy to pchnij go lekko w lewo lub w prawo, i navi lekko odskoczy... zrób tak na każdym rogu i navi masz na wierzchu ;)

 

powodzenia

pzdr

 

Ps. może sposób chamski ale skuteczny (potrzeba matką wynalazków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, proszę o pomoc w zdemontowaniu dużej nawigacji w B5 3BG. Nie mam żandych ślizgów czy też kluczy do niej a muszę ją zdemontować bo muszę zdemontować kokpit częściowo już zdemontowany. Jaka jest możliwość wyciągnięcia dużej navi z niego ?

 

Z góry dzięki za info i pomoc.

 

 

wyjmij włączniki bo bokach konsoli od ogrzewania szyby , awaryjne i puste jeżeli masz. Jak wyjmiesz to dostaniesz się do zatrzasków i wyjmiesz navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D1ADI

Sprawa załatwiona, dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności