Skocz do zawartości
discusec

Bezpiecznik centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam do Was pytanie, a mianowicie nie działa mi centralny zamek z pilota. I tu moje pytanie czy moze byc spalony bezpiecznik??

Gdzie moge znalezc ten bezpiecznik w Pasku z 98 roku??

Pozdrawiam i z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie dziala ci tylko centralny zamek czy tez szyby i podswietlanie srodka???Bo jesli wszystko nie dziala to znaczy ze moze byc bezpiecznik,ale wcale nie musi.(bezpieczniki masz po stronie kierowcy z boku na desce).Bo jesli tylko centralka nie dziala to moze trzeba po prostu dopasowac pilota i wsio bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprucz centralnego z pilota działa prawidłowo. Pilot zawsze działał prawidłowo. Podswietlanie jest i szyby sie normalnie otwierają. Mysle ze bedzie to bezpiecznik.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bezpiecznik siadzie to modul przestanie dzialac czyli wszystko siadzie.Dzopasuj pilota jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy nie dziala ci tylko centralny zamek czy tez szyby i podswietlanie srodka???Bo jesli wszystko nie dziala to znaczy ze moze byc bezpiecznik,ale wcale nie musi.(bezpieczniki masz po stronie kierowcy z boku na desce).Bo jesli tylko centralka nie dziala to moze trzeba po prostu dopasowac pilota i wsio bedzie ok

 

witam

 

bardzo proszę o pomoc ja mam właśnie taki problem nie działa oświetlenie środka szyby i centralny co to może być ?? prosze pomocy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

 

bardzo proszę o pomoc ja mam właśnie taki problem nie działa oświetlenie środka szyby i centralny co to może być ?? prosze pomocy !!!

 

To moze byc Bezpiecznik od modulu komfortu,ale sprawdz sobie czy nie masz czasem zalanego auta bo moze twoj modul nadaje sie juz na smieci.

bezpiecznik nr

14 -- 10 -- Sterownik urządzeń elektrycznych zwiększających komfort: regulacja

lusterka, podnoszenie szyb, centralna blokada drzw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze byc Bezpiecznik od modulu komfortu,ale sprawdz sobie czy nie masz czasem zalanego auta bo moze twoj modul nadaje sie juz na smieci.

bezpiecznik nr

14 -- 10 -- Sterownik urządzeń elektrycznych zwiększających komfort: regulacja

lusterka, podnoszenie szyb, centralna blokada drzw

 

dzięki działa wcześniej sprawdzałem ale chyba nie ten bezpiecznik WIELKIE DZIĘKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności