Skocz do zawartości
Gość amicus

Sygnalizator włączonych świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziś przy temperaturze 16 C nagle zaczął działać sygnalizator włączonych świateł (byłem w szoku nie wiem co może być powodem takiego zachowania) może to słońce dobrze na niego działa ale po powrocie wieczorem do domu chłodniej się już zrobiło i znowu przestał działać

Ma ktoś jakiś pomysł zimny lód w mikrostykach czy może to wina modułu komfortu ??

Edytowane przez PersoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy, da się włączyć sygnalizator włączonych świateł Vagiem. Mój ktoś chyba wyłączył, bo po otwarciu drzwi przy włączonych światłach cisza, a jak Vagiem sprawdzam ( zestaw wskaźników 17 ) to działa tkz. brzęczek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy, da się włączyć sygnalizator włączonych świateł Vagiem. Mój ktoś chyba wyłączył, bo po otwarciu drzwi przy włączonych światłach cisza, a jak Vagiem sprawdzam ( zestaw wskaźników 17 ) to działa tkz. brzęczek ?

 

Jak kodowanie jest ustawione na USA (XX2XX) to nie ma sygnalizacji włączonych świateł, ale wtedy pika jak kluczyki są w stacyjce a drzwi są otwarte, no i przebieg jest w milach.

A tej części zdania nie rozumiem: "a jak Vagiem sprawdzam ( zestaw wskaźników 17 ) to działa tkz. brzęczek ?"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Koledzy, da się włączyć sygnalizator włączonych świateł Vagiem. Mój ktoś chyba wyłączył, bo po otwarciu drzwi przy włączonych światłach cisza, a jak Vagiem sprawdzam ( zestaw wskaźników 17 ) to działa tkz. brzęczek ?

Zerknij na post #17, punkt 1 i 2, jak masz takie same objawy to kliknij w linki z posta #18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest taka opcja w Vag Com INSTRUMENS 17 gdzie się sprawdza co posiada licznik, np. jakie kontrolki

Chodzi o test wyjść? Jak działa to mikrostyki w drzwiach do sprawdzenia. To że się swieca swiatła jak otworzysz pilotem nic nie mowi. Zamknij drzwi, poczekaj aż światelka zgasną i wtedy otwórz. Z pilota jak otwierasz zawsze się świecą..

Zresztą jest kilkadziesiąt pytań i odpowiedzi z takim samym tematem a Ty niezadałeś sobie trudu żeby sprawdzić co i jak tylko zadajesz nowe pytanie. Najpierw wyeliminuj możliwe przyczyny z dostępnych postów, jak nie pomoże to poszukamy co i jak.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc już wiesz ze teoretycznie jest.

Teraz tak, jak masz dostęp do vaga to przekoduj licznk na usa lub kanade, po otwarciu drzwi z kluczykiem w stacyjce bedziesz miał sygnał dzwiękowy, w ten sposób wyeliminujesz styk w stacyjce. Lub jak masz orginalne radio to wyłącza się ono dopiero po wyciągnięciu kluczyka. (choć na 100% nie jestem pewien czy tak jest w Twoim roczniku).

Do reszty testów niestety trzeba by wyciągać zegary i patrzeć czy na odpowiednich pinach jest odpowiednie napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wszystko w porządku ale u mnie w pasku domorośli elektrycy (poprzedni właściciel) pouszkadzali obsady wtyczek z kablami które

dyndały się połapane na opaski zaciskowe , po wykręceniu zamka (tylne prawe drzwi)okazało się że mikrostyk wporządku,dwa kable były przerwane przy wtyczce j/w.. połączyłem na stałe wlutowując kawałki przewodu a przez kostkę przepuściłem tenże przewód ,teraz z pilota zamyka mi się pasek a wcześniej wyskakiwały po zamknięciu serwa zamykania ... tak ze najpierw sprawdzcie czy wiązka kabli

drzwioowych jest cała a póżniej jak to nie to to brać się za mikrostyk ... i jeszcze zamki u mnie są francuskie nierozbieralne ,niektóre elementy pokryte plastikiem który odłazi , ja je rozebrałem (kątówka)wyczyściłem i chodzą ok (migomat przy składaniu punktowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odgrzebać dinozaura bo nie znalazłem nigdzie w sieci odpowiedzi. Czy da się VAG-iem brzęczek wyłączyć? Przekodowanie na USA oczywiście nie ma sensu bo licznik potrzebuję w km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności