Skocz do zawartości
Nol

Tarcze ATE - pytanie o jakość, opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem dokladnie to samo w poprzednim Passacie B5 -Klocki ATE spoko ale tarcze nie za bardzo:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie tarcze na tyl polecacie ? Na allegro ostatnio zauwazylem, ze bardzo tanie sa bosch, tylko czy to nie jakies chniskie podrobki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakie tarcze na tyl polecacie ? Na allegro ostatnio zauwazylem, ze bardzo tanie sa bosch, tylko czy to nie jakies chniskie podrobki ?

 

Ja wiem czy tanie, ogólnie komplety na tył nie sa przerażająco drogie. Mniej więcej w cenie kompletu boscha masz też komplet brembo-ferodo. Ja dzisiaj zamówiłem komplet tarcz i klocków polskiej produkcji steinhof - opinie o nich raczej nie najgorsze więc zobaczymy, zresztą co by nie było na tyle to powinno być dobrze. Zapłaciłem 160zł razem z przesyłką.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez te tanie brembo sa slabe i robione w fabryce na slasku, wiec mysle, ze jednak bosch moze byc lepszy od tych brembo :)

Edytowane przez _Misiek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączając się do tematu chciałbym zapytać o taki komplecik: http://allegro.pl/ate-pd-tarcze-hamulcowe-klocki-passat-audi-a6-a4-i1205144198.html

czy warto go kupić czy może lepiej takie tarcze i klocki innej firmy??? doradźcie coś bo już po lekturze forum zgłupiałem i sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo nie zadowolonych klientów, a Ty dodatkowo z allegro więc pochodzenie tarcz zupełnie nie znane :/

ja osobiście nigdy już nie kupię, hamulce są jedną z ważniejszych rzeczy w aucie więc na tym nie ma co oszczędzać moim zdaniem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej złego o ATE można usłyszeć, więc mam pytanko. Co powiecie o tarczach Bosch? Warte nie warte wydania ciężko zarobionego grosza?

 

Np. do Passata 3BG, Superba 3U4

 

TARCZE HAMULCOWE PRZÓD BOSCH

nr katalogowy 0 986 478 546 lub 0 986 479 157

 

TARCZE HAMULCOWE TYŁ BOSCH

nr katalogowy 0 986 478 132

 

Pora wymienić oryginalne 10 letnie tarcze i teraz pytanie czy kupować Bosch czy jechać do serwisu i brać ori (niby Ate) tarcze:taksobie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też już mam dylemat co do ATE a byłem zdecydowany na zestwa na tył

 

co polecacie do tych 300zł

Edytowane przez WARIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też już mam dylemat co do ATE a byłem zdecydowany na zestwa na tył: 24.0110-0201.1

 

http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-tyl-passat-b5-audi-a6-superb-i1530079980.html

 

co polecacie do tych 300zł z przesyłka ?

http://allegro.pl/tarcze-trw-klocki-trw-tyl-bmw-e46-e46-touring-i1512617537.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mielke - jak mi to spasuje ?

 

zastosowanie masz do BMW E46 / BMW E46 - całkiem inne wymiary widomo na tył by się przydała większa tarcza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mielke - jak mi to spasuje ?

 

zastosowanie masz do BMW E46 / BMW E46 - całkiem inne wymiary widomo na tył by się przydała większa tarcza :P

chodziło mi o firmę http://allegro.pl/2-tarcze-klocki-passat-b5-6-a6-c4-tylna-os-trw-i1488085395.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mielke u siebie na przodzie posiadasz tarcze TRW ? A jakie klocki do nich? Dużo pochlebnych opinii słyszałem o textar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mielke u siebie na przodzie posiadasz tarcze TRW ? A jakie klocki do nich? Dużo pochlebnych opinii słyszałem o textar.
szczerze to nie wiem jakie mam tarcze a co do klocków to jutro napisze bo mam w garażu pudełko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze BREMBO klocki TEXTAR. Nie ma nic lepszego.Hamulce super.Niedrogo i SUPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez właśnie mam zamiar wymienić tarcze oraz klocki w przodzie i się zastanawiam co kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po zakupie:P. Zakupiłem tarcze i klocki firmy Bosch.

 

tarcze przód nr katalogowy: 0 986 478 546

klocki przód nr: 0 986 424 482

 

tarcze tył nr katalogowy: 0 986 478 132

klocki ty nr: 0 986 461 769

 

Po tygodniu użytkowania wrażenia jak najbardziej pozytywne. Zobaczymy z czasem jak się zestaw będzie sprawował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klocki Ceramic (ceramiczne) ATE, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z ceramicznymi klockami. Wg opisu same "cudowne" własności ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem po wymianie tarcz i klockow ATE. Jak dla mnie bomba. Lekki nacisk na pedal i autko staje w miajscu a co najwazniejsze robie tygodniowo 600 km i zadnego osadu na felgach z klockow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam aktualnie nad tyłem...

Szukam czegoś od ręki w Wawie

ATE 250 zł - na nie się chyba zdecyduję

FERODO 200zł

BOSCH 180zł

tarcze Mikoda + klocki DENCKERMANN 188zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę na ATE przód i tył, mają już 87.000km i dopiero osiągnęły 23mm czyli kwalifikują się do wymiany, szczerze mogę polecić tego producenta, teraz będę je wymieniał również na takie same

 

---------- Dodano o 00:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:03 ----------

 

Ja wlasnie jestem po wymianie tarcz i klockow ATE. Jak dla mnie bomba. Lekki nacisk na pedal i autko staje w miajscu a co najwazniejsze robie tygodniowo 600 km i zadnego osadu na felgach z klockow.

 

u mnie osad zostaje z klocków a też mam ATE, chyba że masz te droższe nie brudzące aż tak bardzo albo myjesz felgi 2-3 razy w tygodniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności