Skocz do zawartości
janlo11

Data na wyświetlaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Security Access w instrumental jest potrzebny do wprowadzania zmian np daty???

nastepna sprawa czy mozna zmienic kod wlasnie w Security Access bo podejrzewam ze poprzedni wlasciciel cos namieszal,jak mozna przywrocic standardowy kod???

Nie podświetla mi sie rowniez Basic Settings i wydaje mi sie ze przez to nie moge wlasnie wejsc w ukryte menu :dolamam Pomozcie :niekumam

Edytowane przez bbartt1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o elektroniczny predkosciomierz pod kilometrami .po zmianie na angielski wyswoetla mi milach na godzine.da sie to zmienic bo w menu nie ma ale vagiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Security Access w instrumental jest potrzebny do wprowadzania zmian np daty???

nastepna sprawa czy mozna zmienic kod wlasnie w Security Access bo podejrzewam ze poprzedni wlasciciel cos namieszal,jak mozna przywrocic standardowy kod???

Nie podświetla mi sie rowniez Basic Settings i wydaje mi sie ze przez to nie moge wlasnie wejsc w ukryte menu Pomozcie

 

Czyzby nikt nie znal odpowiedzi na to pytanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To ja się podłącze pod temat...

Chciałbym ustawic date na wyświetlaczu, ale nie posiadam mfa+ :( Da się to zrobic w vagu? jak tak to gdzie tego szukac??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kodowaniu zegarów (instruments)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiane daty wykonuje sie przez proces adaptacji oczywiście w zestawie wskażniów (17) nie pamietam dokładnie ale są to kanały z końca drugiej dziesiątki chyba 17,18,19 czyli dzień,miesiąć i rok.. Należy VAG-em zrobić: 17-> 10-> kanał17...itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy vcds-em uda się przestawić wyświetlanie prędkości na małym liczniku z mi/h na km/h? Teraz mam na dużym km/h a na małym mi/h.

 

ps. gdzie można poczytać coś więcej o ukrytych funkcjach mfa+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po kupnie passata przez przypadek wlaczylem wyswietlanie predkosci na malym wyswietlaczu, i dotego jeszcze zmienilem km/h na mi/h.

A zrobilem to naciskajac badz trzymajac i potem naciskajac przyciski po prawej stronie wyswietlacza ( od zerowania licznia/serwisowy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz w moduł instruments i klikając kolejne kanały możesz podejrzeć lub edytować dane, nic nie trzeba kodować.

 

Panowie mam pytanie apropo zmiany daty - mam do dyspozycji VAG COMMANDER 1.4 i VAS 5054 i w obu przypadkach nie znalazlem nigdzie gdzie ustawic date. Zmienialem licznik z 1/2 FIS na pelen FIS i mam teraz MFD (bez plusa) i nie ma opcji zmiany daty przy pomocy manetki jako ze nie wchodzi mi w dodatkowe opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzis jestem posiadaczem VCDS ver. 10.6 czy ktos moze mi pomoc jak przestawic ta date? Przejzalem wszystko co moglem dot Instruments i nie znalazlem nigdzie nic takiego. Bardzo prosze o pomoc bo data o kilka tyg wstecz mnie irytuje dosc mocno :/

 

problem rozwiazany. data ustawiona przy pomocy VCDS - jesli ktos bedzie mial problem z tym niech pisze to chetnie pomoge

 

 

//posty połączone. Blop

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez vcds też można przyspieszyć datę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
data ustawiona przy pomocy VCDS - jesli ktos bedzie mial problem z tym niech pisze to chetnie pomoge

 

Podpowiedz kolego, jak / w którym miejscu przy pomocy VCDS'a można przestawić datę.

 

Z poziomu MFA jest sprawa oczywista, ale przynam, że VCDS'em nigdy tego nie robiłem, a grzebiąc w modułach nie widziałem takiej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez vcds też można przyspieszyć datę...

 

duzo to nie mowi....

 

Podpowiedz kolego, jak / w którym miejscu przy pomocy VCDS'a można przestawić datę.

 

Z poziomu MFA jest sprawa oczywista, ale przynam, że VCDS'em nigdy tego nie robiłem, a grzebiąc w modułach nie widziałem takiej opcji...

 

spoko jutro po pracy podlacze kompa do auta i konkretnie podam gdzie i jak. sorka ze dopiero teraz odpisuje ale nie mialem jakos czasu ostatnio na forum zajzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie. Jak wchodzę w ukryte menu w passacie b6 naciskając guzik na manetce w dół, wyświetla mi 3 różne napisy ale nie mogę wejść w żaden z nich. Naciskałem każdy guzik i nie działa. Jakim guzikiem klika się OK aby wejść dalej w menu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Czy da się ustawić wyświetlanie daty pod zegarem w liczniku 1/2 fis? Nie mogę wejść do menu przez manetkę. Przeszukałem tez cały zestaw wskaźników VCDS'm i nie mogłem nigdzie znaleźć takiej opcji. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłączę. To jak w końcu można tą datę ustawić? VCDS w Instruments nie mogę tego zrobić. W Adaptacji mam pole data z listy rozwijanej ale nie mogę nic zmienić. Ktoś podpowie. Może jakiś kod dostępu jest potrzebny do Security Access

Niestety jak diagnozuję auto to mam w każdym module datę 2105 roku hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest teraz na wyświetlaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o datę na wyświetlaczu a o datę która się pojawia podczas diagnozy w logach z VCDS. Mam tam informacje przy jakim przebiegu pojawił się błąd ale data jest 2105 rok a chciałbym mieć datę obecną. To ułatwiłoby mi namierzanie usterek czasowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że program VCDS ma tak ustawioną datę, bo z tego co piszesz to VCDS właśnie taką Ci wyświetla, a nie auto(w liczniku). Może w samym programie gdzieś ustawia się datę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie jest tak, że program VCDS ma tak ustawioną datę, bo z tego co piszesz to VCDS właśnie taką Ci wyświetla, a nie auto(w liczniku). Może w samym programie gdzieś ustawia się datę?

 

Jasne, przebieg w km w logach z VCDS pewnie też jest zapisany w programie hehe.

Nie o to chodzi.

Przykład:

Znaleziono 1 błąd:

01134 - Syrena alarmu (H12)

000 - -

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 01100000

Priorytet błędu: 4

Częstość błędu: 1

Wew.licznik błędów: 202

Przebieg: 170036 km

Wskaźnik czasu: 0

Data: 2105.14.27

Czas: 19:36:26

 

Inne pytanie to co to za błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności