Skocz do zawartości
janlo11

Data na wyświetlaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość llucky
Możesz to zmienić z poziomu setup'u komputera pokładowego, nie ma potrzeby podpinania VAGa. Przytrzymaj przez 2-3 s. przysisk "w dół" otworzy się menu, wejdź w setup a dalej intuicyjnie :).

 

Witam, niestety u mnie to niedziala przytrzymanie przycisku dowolnej ilosci sekund nie daje zadnych rezultatow... na wyswietlaczu w radio tez nic niema... moze dlatego ze to RCD300... :(

 

PS.

Passat B6 Variant z 2005... moze ktos mi pomoze jak sie dostac do tego menu z checia ustawilbym sobie kilka rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, niestety u mnie to niedziala przytrzymanie przycisku dowolnej ilosci sekund nie daje zadnych rezultatow... na wyswietlaczu w radio tez nic niema... moze dlatego ze to RCD300... :(

 

PS.

Passat B6 Variant z 2005... moze ktos mi pomoze jak sie dostac do tego menu z checia ustawilbym sobie kilka rzeczy

Po prosu masz zwyklego kompa a nie rozszerzonego i bez podlaczenia kompa sie nie obejdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zmienić datę używając vag zmieniłem licznik z 1/2 na pełny FIS i wszystko chodzi ale nie jest możliwe wejście do opcji menu w liczniku nic sie nie dzieje więc chciałbym to zmienić jakoś nawet vagiem po prostu mnie ta zła data lekko wnerwia lub co i jak przekodować by mieć dostęp do menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odświeże troche temat bo jakoś nie widzę końcowego rozwiązania problemu z ustawieniem daty w passacie b6

Mam właśnie ten problem że nie moge wejść w menu poprzez dłuższe przytrzymanie dolnego przycisku od komputera MFA. Dodam że nie jestem do końca pewiem czy to jest zwykłe MFA czy z plusem. Wyświetlacz jest pełen z funkcjami takie jak średnie spalanie,ile zostało do tankowania, tymczasowe spalanie itp, wyświetlane jest także funkcja przekroczonej prędkości lecz ona nie jest chyba ustawiona bo są ---, parę dni temu po przekroczeniu 200km/h wyświetliło mi się speed limit czy jakoś tak.Podczas jazdy także jest pokazywany kierunek jazdy na samej gorze wyświetlacza.

Co zrobić aby wejść w to menu,co może być nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby temat zamarł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam właśnie ten problem że nie moge wejść w menu poprzez dłuższe przytrzymanie dolnego przycisku od komputera MFA.

 

Górnego, nie dolnego, ale gónego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Górnego, nie dolnego, ale gónego

 

Ani górny ani też dolny nie uruchamia menu, może robie coś nie tak.

Mógłby ktoś szczegółowo napisać kolejność kombinacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz go przytrzymać 3,4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz go przytrzymać 3,4s

 

A to też wiem ale niestety i to nie działa,

ojciec ma B5 FL i u niego działa to bez najmniejszego problemu u mnie niestety nie chce.

Czy jest taka możliwość że nie została wpieta jakaś wtyczka bo jakiś czas temu w aucie była wymieniana blokada kierownicy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest taka mozliwosc, moze byc tasma uszkodzona ale wczesniej odlacz aku na pare sekund czasem to pomaga.

ale mozesz zmieniac funkcje tym przyciskiem? fizycznie przecisk dziala?czy nemo?

bo jak funkcje przerzucasz to napewno nie uszkodzenie ani zadna wtyczka... reset wtedy moze pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczesniej odlacz aku na pare sekund czasem to pomaga.

ale mozesz zmieniac funkcje tym przyciskiem? fizycznie przecisk dziala?czy nemo?

bo jak funkcje przerzucasz to napewno nie uszkodzenie ani zadna wtyczka... reset wtedy moze pomóc.

 

Aku juz odlączałem na ponad godzine, Fizycznie wszystko działa,moge zmieniać funkcje,kasowanie również działa. Najciekawsze jest to że po odłączeniu aku godzina sie kasuje ale data pozostaje taka sama jak przed odłączeniem. Nie mam pojęcia co może być nie tak,ma ktoś jeszcze jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ie mam pojęcia co może być nie tak,ma ktoś jeszcze jakieś pomysły??

 

Zmienić datę w radiu? Nie wiem - strzelam. Nie bijcie! Może właśnie tam data z radia jest pokazywana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Nie trafiłeś ;) jeżeli nie ma mfa+ czyli pełnego Fis nie może zmienić daty tylko kabel i wio tak samo pozostałych ustawień coming i leveng home,przynajmniej ja nie znam innego sposobu próbowałem w aucie przed chwilka, wiec tylko przy pomocy ukrytego menu w mfa+zmieniłem datę

Po prosu masz zwyklego kompa a nie rozszerzonego i bez podlaczenia kompa sie nie obejdze

zresztą kolega wcześniej już pisał

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie trafiłeś jeżeli nie ma mfa+ czyli pełnego Fis nie może zmienić daty tylko kabel i wio tak samo pozostałych ustawień coming i leveng home,przynajmniej ja nie znam innego sposobu próbowałem w aucie przed chwilka, wiec tylko przy pomocy ukrytego menu w mfa+zmieniłem datę

 

Ok,to teraz może mi ktoś powie w jaki sposób rozpoznać czy mam MFA +???

Wyświetlacz jest pełny, passat w wersji HIGHLINE??

W navi nie ma ustawien daty. Zaczyna mnie irytować ten temat :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Ok,to teraz może mi ktoś powie w jaki sposób rozpoznać czy mam MFA +???

Wyświetlacz jest pełny, passat w wersji HIGHLINE??

W navi nie ma ustawien daty. Zaczyna mnie irytować ten temat :wsciekly

przytrzymanie tych przycisków na manetkach do sterowania wycieraczek to najprostszy ze sposobów,jeżeli wejdziesz w ukryte menu to masz + ,pojawi się MFD ,Setup ,Radio ,i coś jeszcze na wyświetlaczu ,nie chodzi tu o spalanie średnie i takie tam pierdoły ;) W RNS 510 jest ustawienie daty ale to dwie różne rzeczy ,Nie dygaj znajdź kogoś z kablem Vag i ci zrobi i pewnie wiele innych bajerów takich jak zamykanie szyb podczas deszczu np.:) Najlepsze jest to gdy już zmienisz datę ,to zaraz zapomnisz że ona tam jest lub nie będziesz na nią zwracał uwagi ;)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przytrzymanie tych przycisków na manetkach do sterowania wycieraczek to najprostszy ze sposobów,jeżeli wejdziesz w ukryte menu to masz + ,pojawi się MFD ,Setup ,Radio ,i coś jeszcze na wyświetlaczu ,nie chodzi tu o spalanie średnie i takie tam pierdoły W RNS 510 jest ustawienie daty ale to dwie różne rzeczy ,Nie dygaj znajdź kogoś z kablem Vag i ci zrobi i pewnie wiele innych bajerów takich jak zamykanie szyb podczas deszczu np. Najlepsze jest to gdy już zmienisz datę ,to zaraz zapomnisz że ona tam jest lub nie będziesz na nią zwracał uwagi

 

JEstem zaopatrzony w kabelek ale nie bardzo znam ang to raz a dwa to ze nie do konca wiem jak dokonywac jakies zmiany,to kodowanie itp...grrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JEstem zaopatrzony w kabelek ale nie bardzo znam ang to raz a dwa to ze nie do konca wiem jak dokonywac jakies zmiany,to kodowanie itp...grrr

Wchodzisz w moduł instruments i klikając kolejne kanały możesz podejrzeć lub edytować dane, nic nie trzeba kodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz w moduł instruments i klikając kolejne kanały możesz podejrzeć lub edytować dane, nic nie trzeba kodować.

 

Chyba cos jest nie tak z tym licznikiem bo kiedy wchodze w instruments i wybieram kanał 010 pokazuje sie data jaka widnieje na liczniku niestety nie moge jej edytowac,w lewym dolnym rogu okna widnieje "setting..." lecz nie jest podświetlone i nie moge wejsc w ta opcje to raz a dwa Security Access w standardzie jest 13861 a mi ten kod nie wchodzi,ma to cos wspolnego z tym ze nie wyswietla sie opcja ustawien?? Tak samo jesli chodzi o ukryte menu,moze jest w jakis sposob wylaczone dlatego to stwierdzenie ze z licznikiem jest cos nie tak.

Jakies sugestie odnosnie edycji daty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakies sugestie odnosnie edycji daty??

Niestety nie podpowiem, passata nie mam od kilku miesięcy a datę zmieniałem z poziomu komputera pokładowego :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos inny ma jakies pomysły??? Nie wierzę że jest to temat nie do ogarnięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności