Skocz do zawartości
krzyś

Przebudowa konsoli na 2DIN

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe że jest inny sposób żeby to złożyć np schować w inne miejsce tą zmieniarkę czy coś ale jeśli ma być jedno nad drugim to tylko 2 din.

 

można właśnie w podłokietnik wcisnąc , ale moim zdaniem lepiej wygląda to w konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem że ramka climatronica moja z 1 din nie podejdzie, a mozna ja jakos uciac czy coś , zeby nie kupowac nowej do 2 din ?

 

http://allegro.pl/radio-i-zmieniarka-6-cd-gamma-vw-passat-golf-bora-i2803723397.html a tu rozumiem że wchodzi 6 płyt cd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do aukcji to tak 6cd , a co do ramki to nie bawiłbym się w cięcie , bo jest tania i szkoda zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wolną jedną ramke climatronica bo jak kompletowałem to tak się złożyło że trafiły się dwie, jak chcesz to możemy się dogadać.

 

Nie dotniesz jej bo całkowicie inaczej wyprofilowana. Ta 1 din jest prosta a 2 din jest tak jak by ukośna czyli u góry grubsza a na dole cieńsza czy na odwrót nie pamietam;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede probował targowac u goscia tego z ostatniego linka, a ile byś chciał za tą carbonowa ramke climatronica 2din ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam w carbonie;d mam zwykłą;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a mi chodzi o carbon :)) wiem ze ciezko dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy po przerobienu na 2din jest szansa, żeby przy sprzedaży auta z powrotem wstawić 1 din, bo nie ukrywam ,że nie chciałbym zostawiać albo dziury albo dać stacje multimedialną z autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma mozliwosci powrotu bo przeciez 1din wycinasz z orygnialu. Przy sprzedaz zawsze mozesz wymontowac stacje i wstawic zwykle radio 1din + poleczka wielkosci 1din

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjm

Panowie, potrzebuje pomocy. Czy orietujecie sie jakie zabiegi trzeba wykonać by wsadzić radio 2 din do Toledo 1M? jest z climatroniciem. i jezeli ktoś to już robil, jakie jest koszt? z góry dziękuje, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam kotleta :)

Po wczorajszej walce z piłką, wreszcie mogę się cieszyć oryginalnym radyjkiem mcd w moim pasiaku :) Niestety mimo poprawnie odczytanej płyty z mapami nawigacja nie widzi satelit. W związku z tym mam pytanie... czy potrzeba do passata 3B ciągnąć dodatkową antenę gps? Do radia podłączyłem w sumie 3 kable: czarną i brązową wtyczkę i czarną okrągłą wtyczkę (chyba antenę). Moja antenka wygląda tak: http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/97/62/64/3097626464

Gdzieś przeczytałem, że trzeba podłączać antenę do gniazda ukrytego za taką czarną obracaną zaślepką... Ok, ale czy w moim passacie nie powinno być takiej anteny? Przyznam szczerze, że zdziwiłem się nieco, gdy zauważyłem jakieś czarne pudełko z naklejką "NOKIA" tuż obok schowka pod deską rozdzielczą. Do czego to służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykła antena do odbioru stacji radiowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

Czytam ten temat wiem co kupić itd tylko mam pytanie.

Mam manualna klime w 1din i czy ta ramka od pokręteł będzie pasować do ramki 2din ?? czy musze nową ramkę pokręteł kupic dotosowaną do 2 din??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupic nowa, pod 2diny jest inaczej wyprofilowana, w aso kosztuje okolo 30zl czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącze się passat b5 98 r chodzi mi o konsole srodkowaimages.jpg i wlasnie to chciałem zamontowac pod radiem tylko jak zmiescic w tej małej półce cd playera ?

images.jpg

VW_Gamma.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup konsole 2 din i wejdzie, inaczej to nie ma możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie ma to pozostał zakup 2 din pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym poznać wasze rozwiązania ze sposobem zamocowania konsoli tak żeby nie ruszała się i nie odstawała bo u mnie górny prawy róg przy wjechaniu w dziurę od razu się wysuwa. Główkuje jak to zrobić najprościej i efektywnie i dlatego pytam:) Mam nadzieje że ktoś coś podsunie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ace, ja ostatnio montowałem konsole i nawet nie przykrecilem tych gornych srub i nawet jak przejade po dziurze to nic nie odskakuje. Jak masz z boku ramke to sa takie zeby jeden na kazda strone i poprostu tam zrobilem zeby ten zab sie bardziej blokowal o deske i jest gitara. Zamiescilem zdjecie w temacie jak to u mnie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na początku też ładnie siedziało ale po jakimś czasie zaczęło wypadać. Obczaje co i jak u ciebie:D w twoim temacie są fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności