Skocz do zawartości
krzyś

Przebudowa konsoli na 2DIN

Rekomendowane odpowiedzi

Powinna, z tym że musisz dokupić jeszcze uchwyt do mocowania. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kupilem...ramka z koszem za 110 pln :)

teraz jeszcze tylko delta w dobrej cenie niech mi sie trafi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję numer blendy (ramki) climatronika do ramki z radiem 2 din będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie potrafi mi pomóc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno nie...ale chyba bedzie sie wylaczalo co godzine czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

KABUZ jesteś WIELKI !!! za zamontowanie NAVI :) ja wlaśnie będę to samo w swoim pasku robił, tylko mam do ciebie pytanko, czy coś jeszcze potrzeba do zamiany klimy manualnej na dolna część i zamontowanie NAVI oprócz NAVI, ramki konsoli i kosza pod nawigację? Nie wiem czy jeszcze coś trzeba będzie zamontować dodatkowego, albo podłączyć. Napisz mi jak możesz co dokładnie potrzebne jest, a najlepiej może jak byś opisał szczegółowo jak to zrobić. :)

 

POZDRAWIAM

ps. jestem pod wielkim wrażeniem twojej roboty. Pasek wygląda SUPER !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przekłada się ręczną klimę (pokrętła) na dół, to należy zmienić nakładkę na ten panel - musi to być wersja pochyła i krótsza na dole. Numery części to:

1J0 819 157 G - czarna

1J0 819 157 B - karbon

1J0 819 157 A - drewno

 

Z ramką na climatronic jest identycznie. Musi być skośna oraz skrócona na dole:

1J0 907 047 M - czarna

1J0 907 047 P - karbon

1J0 907 047 N - drewno

 

Obie te ramki są na małych zaczepach montowane na wcisk, więc nie ma żadnych problemów ze zmianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI,

a powiedz mi, co to jest ten karbon :) bo nie mam pojęcia. Ja mam konsolę czarną więc będzie pasowała chyba czarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. na tej aukcji masz karbon do passata:

http://allegro.pl/item1171356852_ramka_popielniczka_karbon_passat_czesci.html

A na tej aukcji lepiej widać strukturę:

http://allegro.pl/item1174538994_popielniczka_passat_b5_carbon.html

 

Możesz też poszukać na forum - sporo ludzi ma to u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę już różnicę :) WIELKIE DZIEKI RANDALL !!!

RANDALL, a może wiesz gdzie mogę kupić taka nakładkę na panel klimatyzacji manualnej wersja pochyła i krótsza na dole. Numery części to: 1J0 819 157 G - czarna,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimkolwiek ASO, ja kupowałem w Auto Viva na Połczyńskiej, kosztowało to niecałe 30 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zrobię, a masz może namiary na kogoś kto by zamontował to wszystko w całość? oczywiście w Warszawie albo okolicy

Edytowane przez krasy31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Potrzebuje szczegółowej informacji dotyczącej przebudowy konsoli na 2 DIN, mam juz wszystko ale nie wiem jak mam przyciąc konsolę. Mam obecnie zwykłą konsolę 1 DIN i musze ją przebudowac na 2 DIN tylko nie mam pojęcia jak to zrobić. Wiem, że jak coś za dużo odetnę piłką to będzie kiszka, więc prosze o pomoc.

 

ps. jak możecie to prześlijcie mi zdjęcia jak to robic ewentualnie fachowcy niech napisza krok po kroku.

 

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak KRASY zmieniłeś konsolę na 2DIN? Pytam bo ja też się powoli przymierzam do montażu radia 2DIN i przeniesienia climatronica na dół. Narazie mam tylko radio;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. popatrzcie na zdjecia zaprezentowane wczesniej, tam widac ze dolne uchwyty zostaja. kwestie tego czy mniej czy wiecej przyciac po bokach i u gory rozwiazesz przykladajac czesci do konsoli.

 

 

7e63c284456547c7med.jpg

na zdjeciu widac stara ramke od klimatronika, odstaje dolem i za mala z gory, nie zmienilem jeszcze, ale mam radio 2din Kenwooda dnx-7240bt, dosyc ciekawe.

tutaj temat o tym:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=41253

 

przeczytaj moje posty, na zdjeciach widac co ja zle zrobilem, nie powtorz moich bledow. problem moze byc jedynie z dolotem powietrza na srodkowe kratki wentylacji.

 

e245b435294e988bm.jpg

Edytowane przez symeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, no mam ten sam problem............ jak dociać do klimatronika.

ja wymieniam na 2din także i to w karbonie, spre kszta na uzywke w dobrej jakości ale i tak 1/2 ceny servisowej.

ludzie co i jak i gdzie dociać........... a może kupuć za 350 kokpit na 2 din by wszystko pasowało cacy:D

ile ta sama blacha w servisie kosztuje do mantarzu kosza może ktos wie?

no i czy jak sie nowe radio na 2din zamontuje a chcę włozyć Novoxa HD z GPS to czy jeszcze jakaś ramka do radia potrzebna czy idealnie sie zatopi czarne radio w karbonie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zostawic na dole 2 uchwyty te do ktorych byla przykrecona ramka 1din pod radiem na bokach.

 

doppeldin-04.jpg

 

popatrz na zdjecie i dzialaj. Ja zaplacilem za ramke przod, kosz, metalowy uchwyt i zaslepka uchwytu na kubki 300zl z wysylka. stan bardzo dobry, kolor czarny, karbonu nie szukalem srednio mi sie podoba.

 

co do wymiany calego kokpitu to sie nie wypowiem bo ciezko powiedziec.

 

moje radio 2din (kenwood dnx-7240bt) bylo za male do miejsca w konsoli tzn. szerokosc byla ok tylko gora i dol mialy luzu troche. na all jest ramka do tego.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcin_e36,

Jeszcze nie zamontowałem z powodu problemów technicznych, muszę wymienić całą deske rozdzielczą bo mi jeszcze przed docinaniem pękła. Teraz juz mam wszystko, kolega wyciął obudowę w desce rozdzielczej tak aby zamontowac NAVI i wszystko gotowe do montażu ale wczej zmienię deskę. Na dniach myślę ze to będzie gotowe.

POZDRAWIAM

 

ps. ja już zamontuję to fotki wstawię na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko staneło w martwym punkcie, z powodów finansowych. Narazie mam rozgrzebane głośniki i ciągle czekam na montaż wzmacniacza i subwoofera. Najpierw chcę skończyć tamto, a potem zabiorę się za radio które leży w domu i cierpliwie czeka. Mam nadzieję że do świąt się ze wszystkim uporam.

 

Sam montujesz to radio czy jakiś zakład to robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności