Skocz do zawartości
tomakj

komunikat motorstorg. werkstatt

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to ze problem rozwiazany. Z miernikiem w raczce znalazlem przetarty lekko kabelek przy lampie oraz przepalona/zasniedziala sciezke w lampie. Po naprawach wrocilo wszystko do normy. Mam nadzieje ze na swieta juz sie nie pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Mam problem z Passatem B6 2.0 TDI BMP

 

Wyswietlil mi sie ten komunikat.

 

Zgasilem auto, i po przejechaniu kilku km zgasilem i po paru minutach samochod odpalil, na wolnych obrotach chodzi normalnie, ale jak przygazuje to obroty tak nierowno podskocza i auto od razu gasnie... i odpala normalnie i tez na tych wolnych obrotach ladnie pyka, ale jak nawiew wlacze to zgasnie po kilku sekundach ...

 

i teraz nie pali sie zaden komunikat na liczniku/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda wianki, jak nazwa wskazuje zaklucena w pracy silnika. Bez kontaktu bezposredniego z samochodem nikt nic nie wywrozy.

Udaj sie do warsztatu/serwisu, chyba ze masz dostep do komputera i sam tez masz pojecie o naprawie samochodu. Jakby nie bylo najpierw kody bledow potem podpowiedzi co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Za wykopki to chyba złotego szpadla dostanę, ale...

I mnie dzisiaj spotkała podobna sytuacja, jednak z tą różnicą, że zgasł mi silnik. O zgrozo pomyślałem. Próbowałem odpalić, niestety nie łapie- kręci, ale nie łapie. Po pierwszej próbie wywaliło komunikat i już nic nie ruszałem

 

123.jpg

 

Na szczęście assistance zwiózł mnie do mechaniora i...zobaczymy. Próbował zakręcić i nic, nie odpala nadal. Ręce opadywyją jak to się mówi. Jutro będzie podpięty pod kompa to może coś pokaże...

Kogoś spotkała sytuacja może? Jesteście na sucho w stanie coś podpowiedzieć? Wiem, na sucho to ...Ale może ja sam się trochę uspokoję, bo znając moje szczęście to remont silnika mnie czeka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności