Skocz do zawartości
katazipen

Światła pozycyjne-Brak prawej pozycji?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam trochę dziwny problem ponieważ gdy włączam przełącznikiem światła pozycyjne to nie mam prawej strony , natomiast gdy włączam manetką od kierunkowskazów prawa i lewa strona świeci! Co to może być ? Skończył się włącznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem passata dzialalo a po przyjeździe już nie wie ktoś co to może być pali mi się tylko prawa strona ;/ zarowki wsszystkie ok ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Według mnie na bank włącznik świateł !!!

Wyciągnij sprawny od innego auta sprawdź czy pomogło cała operacja zajmuje minutę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zapale mijania i z tylu tez nie ma pozycji nawet ;/ włacznikiem ruszalem itp bezpieczniki całe i dalej to samo jakby gdzieś przerwa w układzie była ;/ chyba zrobie mostek o d tylniej prawej do lewej bo nie będę pół samochodu rozbierał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padła cała strona we włączniku.

Jak dasz kierunki na wyłączonej stacyjce to powinny być postojik czyli linia jest ok.

Do wyciagnięcia włącznika nie potrzeba zdejmować kokpitu wystarczy poruszasz w lewo i prawo i delikatnie pociągnąć, cały włącznik powinien sie wysunąć.

Koszt włacznika ok 50 nowy (zamiennik) poszukaj na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pasuje włącznik z wł. halogenami do wersji bez halogenów!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj do kolegi podjade i zobaczymy ... przemienie ale najpierw zrobie mostek bo bez pozycji nie tak jechac na przeglad ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[b]katazipen[/b]
Czy pasuje włącznik z wł. halogenami do wersji bez halogenów!?

Tak pasuje, jak masz halogeny nie daj sobie wcisnąć włącznika bez halogenów

 

[b]zipek135[/b]
Dobra dzisiaj do kolegi podjade i zobaczymy ... przemienie ale najpierw zrobie mostek bo bez pozycji nie tak jechac na przeglad ....

Pewnie i tak by nie zauważyli :D przynajmniej jak u mnie, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Troche dziwny problem ale nie moge sobie z nim poradzic,mianowicie nie mam swiatla tylnego prawego, najdziwniejsze jes to ze stop normalnie dziala a przeciez sa na jednej zarowce. Czytałem, ze moze to byc wlacznik ale wszedzie pisano ze gdy wlacznik byl zly to nie dzialala cala strona. Jezeli ktos ma jakis pomysl dziekuje za rade.

Pozdrawiam.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt .2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności