Skocz do zawartości
Gość maroo24

Centralny z kluczyka otwiera tylko drzwi kierowcy- Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu, a jeszcze nie miałem czasu się w nim rozejrzeć :mlask

 

dzięki za zdjęcie, nie przewidziałem żeby szukać tego na drzwiach, szukałem przy kierownicy

dzięki

 

---------- Post added at 09:15 ---------- Previous post was at 09:06 ----------

 

Poza tym, masz chyba włączone tzw.otwieranie selektywne-pierwsze naciśniecie pilota otwiera drzwi tylko kierowcy,drugie resztę furtek.

Tak tak, tu się zgadza, po prostu miałem dzisiaj przypadek, że jechałem autem z zamkniętymi pozostałymi drzwiami, po drodze miałem kogoś zabrać i rebus jak mu drzwi otworzyć bez gaszenia silnika :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, tu się zgadza, po prostu miałem dzisiaj przypadek, że jechałem autem z zamkniętymi pozostałymi drzwiami, po drodze miałem kogoś zabrać i rebus jak mu drzwi otworzyć bez gaszenia silnika
Mogłeś jeszcze szybę otworzyć :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, jak zakodować vagiem 311 żeby otwierały sie wyłącznie drzwi kierowcy - przy 1. kliknięciu?

miałem problem z zamkami i od jakiegoś czasu przy klikaniu otwierają się wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mam możliwości narazie zakładania nowych tematów, więc podepnę się pod ten - szukałem, ale znalazłem jedynie ten prawie pasujący, prawie, gdyż u mnie jest idealnie na odwrót !

 

Pilotem otwierają mi się wszystkie drzwi i zamykam wszystkie drzwi (wszystko działa jak trzeba) ale kluczykiem przekręcając w zamku otwierają mi się tylko i wyłącznie drzwi kierowcy (bez różnicy czy przekręcam raz, czy kilka razy pod rząd otwieram i zamykam, ale tylko drzwi kierowcy :-( a powinien się cały samochód otworzyć...) aaa - po otwarciu drzwi dioda przy ryglu cały czas mruga

 

Czy ktoś może mi podpowiedzieć za co się zabrać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi podpowiedzieć za co się zabrać ???
1. Za przeczytanie tego tematu http://forum.vw-passat.pl/threads/18834-Rozbiorka-drzwi-i-naprawa-zamka-Almannah-dla-potomnych-)?highlight=zamek

nie musisz czytać całego :)

2. Po zaznajomieniu się z teorią zbierz potrzebne narzędzia i wymontuj zamek drzwi kierowcy, przelutuj punkty na płytce zamka.

3. Sprawdź stan przewodów w gumowej przelotce drzwi kierowcy-nadwozie

 

PS Zakładając nowy wątek o niedziałającym zamku naraziłbyś się niepotrzebnie na ostrzeżenie :).

Wątków o zamkach na Forum jest skolko ugodno

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde temat rzeeeeeka... w owym linku do forum angielskiego: forums.vwvortex.com/showthread.php?1542461 nic nie doczytałem o moich objawach... mi centralny nie wariuje jak ludziom co tam opisywali - mi jedynie nie otwiera kluczykiem przy zamku centralnego...

 

mówisz, że podlutowanie owych pinów ma dużą szansę powodzenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W module komfortu jest ustawienie , które bez zewnętrznego komputera też można ustawić , z pozycji kierowcy w autach z pełnym Fisem.20150121_095941.jpg

20150121_095900.jpg

Edytowane przez Marek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6/17/2008 o 15:50, Omni81 napisał:

Mozna to latwo przekodowac nawet za pomoca darmowego vaga

wejdz w modul komfortu

Address 46: Central Conv.

Part No: 1C0 959 799 B

Component: 10 Komfortgerát HLO 0002

Coding: 00259

Shop #: WSC 05311

 

kodowanie ktore masz zaznaczone na czerwono musisz zmienic na 00258 zatwierdzic i wszystko bedzie ok

szukałem dziś rozwiązania tego samego problemu u siebie - pilotem otwierają się tylko drzwi kierowcy i jedyną opcją żeby otworzyć wszystkie jest nacisnąć przycisk otwierania dwa razy szybko raz po razie... irytujące, bo raz działa, raz nie... Co się okazuje, że albo dokumentacja ma błąd, albo mój samochód jest inny, bo (zgodnie z dokumentacją kod 00259 odpowiada za otwieranie selektywne).

image.php?dm=WMC3

U mnie było 00258. Dopiero przestawienie na 00259 rozwiązało problem i wszystie drzwi otwierają się razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności