Skocz do zawartości
Zyndram

Instalacja gazowa do 2.8 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wyglada u mnie:)Instalacja LandiRenzo Omegas zalozona tego roku w sierpniu.przejechalem narazie 8tyskm i zadnych problemow.

DSCN7618.jpg

DSCN7619.JPG

DSCN7620.jpg

DSCN7616.JPG

DSCN7622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyskan

Ja miałem swojego 18.t w gazie ale wyciełem całą instalacjie. Zapewne to różnica w cenie paliwa w Irlandii, w polsce bym ją zostawił !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filus
Tak to wyglada u mnie:)Instalacja LandiRenzo Omegas zalozona tego roku w sierpniu.przejechalem narazie 8tyskm i zadnych problemow.

Witam!

powedz mi ile cie kosztowała ta instalacja i jak ze spalaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powedz mi ile cie kosztowała ta instalacja i jak ze spalaniem?

 

calkowity koszt to 4700pln.Aze spalaniem to raczej niewiem.2 razy sprawdzilem w polsce w trasie 12-13 litrow.predkosc tak 120km/h.przy 160 licze 15l.t tak orientacyjnie bo naprawde nie licze.wiem ze wychodzai tanio jak dieselek.heheheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dgasek ponawiam pytanie. skonczyles sie barowac ze swoja instalacja??? doprowadziles do ladu.

 

jak mozesz to podeslij foty na meila albo wrzuc tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniej niż gino9 nie mam:( Cały czas mam bałagan pod maską - wstyd :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filus
calkowity koszt to 4700pln.Aze spalaniem to raczej niewiem.2 razy sprawdzilem w polsce w trasie 12-13 litrow.predkosc tak 120km/h.przy 160 licze 15l.t tak orientacyjnie bo naprawde nie licze.wiem ze wychodzai tanio jak dieselek.heheheh.

Jeszcze jedno pytanko. czy działa ci cały komp. tzn zasięg, ilość litrów gazu no i te spalania:średnie i chwilowe? zastanawiam się nad gazem stag 300 i instalator powiedział że założy mi ją za 2,9 tyś . zł. dodam że mnóstwo ludzi poleca tego instalatora. Zobaczymy czy to prawda. Najchętniej to bym sprzedał paska bo zachorowałem na inną furkę z grupy vw ale chętnych brak-szukają tylko TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko. czy działa ci cały komp. tzn zasięg, ilość litrów gazu no i te spalania:średnie i chwilowe?

 

hehe.Dobre pytanie,pokazuje mi ale niewiem teraz czy to spalanie gazu???Wlasnie jak to powinno byc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe.Dobre pytanie,pokazuje mi ale niewiem teraz czy to spalanie gazu???Wlasnie jak to powinno byc???

 

W B4 na sekwencji podawał mi spalanie gazu, komp normalnie chodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filus ty się zatanów i pytaj co on za te 2.9 chce ci zamontować .

stag300 to tylko elektronika , najważniejsze są graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał gino9 Zobacz post

hehe.Dobre pytanie,pokazuje mi ale niewiem teraz czy to spalanie gazu???Wlasnie jak to powinno byc???

W B4 na sekwencji podawał mi spalanie gazu, komp normalnie ch

 

To u mnie tez tak tak powinno byc ale zapytam przy przegladzie jak to jest.Ale wydaje mi sie ze komp pokazuje bo wczoraj znowu zmienilem mile na km i wskazywal ze wiecej pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego filus Ty sie dokładnie dowiedz co on chce Ci tam wrzucić pod maskę tak jak dgasek podpowiada bo ja to teraz mam kłopoty ze swoją instalacją niby też tańszą 3800zł i przez dobrego instalatora a co sie okazało że wstawili mi taki syf że szkoda gadać (czerwone valteki) ale jutro wstawia mi Matrixy HD 344:) po wielkich bólach :mad:

i zobaczymy jak będzie mam nadzieję, że będę mieć w końcu taką minę:D

Edytowane przez waldih1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie w miarę młode samochody i raczej na pewno szybko się ich pozbywać nie będziecie ja bym wam proponował landirenzo omegasa nie twierdze że stag 300 jest kiepski ale są lepsze instalacje teoretycznie lekko ponad 1000 zł więcej kosztują podziel te 1000 lub 1200 na 12 miesięcy i wychodzi 100 miesięcznie jeżdząc tym wozem dwa lata to 50 zeta a sadyswakcja z jazdy po dobrym montażu i regulacji tak jak pisze gino9 pełny wypas żadnej różnicy między benzyną a gazem w pełnym zakresie obrotów jeżeli jeszcze kiedykolwiek będe zakładał gaz to będezie to tylko LANDIRENZO OMEGAS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filus

WITAJCIE!!!

jutro zadzwonie do tego fachury i zapytam jakie"bebechy" chce mi wstawić.

A tak wogóle to mam jż dosyć tego gazu-A JESZCZE GO NIE MAM ZAŁOŻONEGO!!!

Aż strach pomyśleć co będzie jak mi to założą.Dzięki Panowie za podpowiedzi. Jak założę to podzielę się wrażeniami.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty najpierw się podziel (jak się dowiesz co masz mieć ) , a później zakładaj.

Jak już ci założą to w przypadku problemów czapka sliwek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji dla osób chcących założyć gaz - moja instalacja założona w Migaz-S na Modlińskiej w Warszawie sprawuje się teraz bez zarzutu - po tygodniu od założenia po zrobieniu ok 1500km pojechałem na pierwszą regulację i od tamtej pory już jest wszystko OK, usunięto dwa problemy jakie miałem po założeniu:

 

1. biedna mieszanka włączająca check-engine (Long term Fule Trim to lean)

2. Długi czas przełączania na gaz (ok 10-15km)

 

Teraz mam auto na gazie po ok 2-3km od rozruchu i po zrobieniu ok 8tys check-engine nie wrócił.

 

Spalanie od 10l do 18l LPG/100km, średnie 14l LPG/100km z ostatnich 9tys (ale nie doliczam Pb95 którego również schodzi trochę ... )

 

Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim instalację Landi Renzo Omegas. Może drogo (moja kosztowała 4500zł) ale nie ma rzeźby i niepewności jak gaziarz skompletuje instalację ....

 

Dokumentację zdjęciową dołączę jak zrobię dobre fotki - ale wygląda to jak na fotkach od gino9 - tzn. poza wtryskiwaczami instalacji pod maską nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie Landi Renzo OMEGAS jak dla mnie na dzień dzisiejszy nie ma na polskim rynku lepszej instalacji LPG :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak sprawdzic jaki mam reduktor????tzn do jakiej mocy jest?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie jak sprawdzic jaki mam reduktor????tzn do jakiej mocy jest?????

 

Spisać z niego numer i szukać na stronie producenta albo wrzuć numer w dziale "instalacja gazowa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności