Skocz do zawartości
lukaswu

Adaptacyjne zawieszenie DCC

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.12.2018 o 17:00, Bulo napisał:

Witam ! Posiadam passata b6 2009r. silnik 2.0 tdi CR. Kod silnika CBBB. Samochód jest wyposażony w system DCC (adaptacyjne zawieszenie) . Posiada do wyboru 3 tryby jazdy sport/normal/comfort. Od jakiegoś czasu system przestał działać tzn. wewnątrz pojazdu pulsuje przycisk którym zmieniałem prace systemu. Nie mogę przełączyć samochodu w inny tryb jazdy. Samochód nie wyświetla żadnych komunikatów na wyświetlaczu , na liczniku też nie zapaliła się żadna kontrolka. Czy ktoś miał może podobny problem ? Dodaję poniżej zdjęcia błędów z komputera oraz zdjęcie czujnika który znajduje się za kołem z lewej strony w zawieszeniu. Numer fabryczny tego czujnika to 3CO 907 503. Niestety nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Czy on jest powodem problemu ? 

Czesc kolego

Mam ten Sam problem, czy moglbys opisac jak sobie z tym poradziles. Z gory dziekuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wymienić czujnik poziomowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Niedawno mechanik poinformował mnie że tylna sprężyna mi zaczęła się skracać - pękł kawałek na dole i będzie pękała po kawałku.
Zawieszenie Sportline amortyzatory adaptacyjne jednak chciałbym go jeszcze trochę obniżyć.
Pytanie jakie sprężyny zakupić, wiedząc że w przyszłości założę 18 calowe koła?

Edytowane przez mikromekanikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie mam passata b6 z 2009r z zawieszeniem DCC i działo dobrze do momentu aż na mrozach stało 2 tyg nie jeżdżone i teraz miga cały czas na przycisku comfort i sport jednocześnie po wciśnięciu na fisie normalnie się przełącza ale przycisk miga cały czas. Wie ktoś co to może być ? Dodam tylko ze jednoczenie wyskoczyła kontrolna od poziomowania lamp ale raczej to nie ma związku z tym. Wiecie co to może być ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey mam pytanie passat cc r-line 2011,jak kupiłam auto to przycisk comfort/ sport działał od zawieszenia, natomiast miałam problem z pozycjonowaniem światła, i w tym momencie zaczęło migać od zawieszenia też dioda i jeżdżę ciągle na sporcie bo nie mogę mogę zmienić, usterka świateł naprawiona, ale nadal mam problem zawieszeniem i ciągle miga dioda i nie mogę zmienić na comfort. Wiecie może do może być przyczyną dziękuję 

Edytowane przez Paulina......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytania odnośnie amortyzatorów dcc do passata b7 czy może ktos już wymieniał, bo mnie to niebawem czeka. Jakie są oryginały i ile kosztują ? Jakie polecacie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności