Skocz do zawartości
kubelt

Ogrzewanie foteli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

OK, dziękuje bardzo za pomoc, jutro koleś od fotelów ma mi dać znać co z tą instalacją, czy ją udało mu się wypiąć, jak coś to kupię od niego i zamontuję gdybym miał jakieś problemy będę pytać... jak skończę to się pochwalę, dziękuje tobie mebelman i również johnemu x. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam po dłużej przerwie... chciałem napisać że mam już zamontowane podgrzewane fotele i jest to naprawdę fajne, ale mam mały problem... mianowicie fotel pasażera grzeje siedzisko i oparcie, a fotel kierowcy tylko siedzisko... co może być przyczyną? Czujnik temperatury? czy coś może innego? jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zabieram się za montaż podgrzewanych foteli ale mam pytanie, czy kostki pod fotelem są takie same jak w b5 przed liftem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam fotele z podgrzewaniem i nie wiem za bardzo jak zabrać się za podłączenie tego co będzie potrzebne>??? przełączniki to na pewno:) Może zna ktoś kogoś co by to jakoś zmontował???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...a może ma ktoś do sprzedania wiązkę która idzie od tych foteli plus przełączniki>???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzę trochę temacik

kupiłem komplet foteli, oczywiście podgrzewanych. nie będę się bawił w robienie wiązki a kupię już gotową.

Mam pytanie co do wyłączników.

zauważyłem że troszkę różnią one się wizualnie, inne są od przed lifta a inne po lifcie. tak samo zauważyłem że nr przełączników jest przełącznik lewy i prawy. czy te nr to tylko katalogowo czy muszę kupić naprawdę żeby był lewy i prawy, czy to obojętne jest?

aha i czy elektrycznie różnią sie te od przed lifta od tych po liftowych? Fotele pochodzą z po liftowego passacika. dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektrycznie jest to samo, zapewne chodziło Ci o różne piktogramy na pokrętłach. W każdym razie zakładaj te, które są ładniejsze ;) Będą pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednie czoło przełączników różni się L - P (różne wyprofilowanie). Tył wyłącznika jest ten sam i jest zamienny L-P. Różnią się też podświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedyś była o niej mowa. To tylko wiązka pod deskę, brakuje od słupka do foteli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz kiedyś była o niej mowa. To tylko wiązka pod deskę, brakuje od słupka do foteli.

 

a kostki są te same? wystarczyło by tylko przedłużyć kable?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to jest kompletna wiązką do podgrzewania foteli? http://olx.pl/oferta/wiazka-grzane-fotele-vw-golf-iv-passat-b5-polo-6n2-CID5-ID3tZRL.html#853213c9c7 potrzebuję coś jeszcze?

To jest kompletna wiązka która idzie od foteli do przełączników i do bezpieczników wiem bo sam u niego kupowałem ale to nie jest oryginalna wiązka koleś mi napisał że ma kilka sztuk które robił jakiś elektryk i zostawił mu w rozliczeniu. W każdym razie u mnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko pasowało bez problemów?

Nie miałem żadnych problemów. Jak podłączyć znajdziesz na forum ale koleś daje też instrukcje który kabel czy kostkę wpiąć także kupuj i zakładaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem żadnych problemów. Jak podłączyć znajdziesz na forum ale koleś daje też instrukcje który kabel czy kostkę wpiąć także kupuj i zakładaj.

 

dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie dam rady wygrzebać oznaczenia kolorów kabli mam nadzieje ze ktos mi podpowie ..

 

Gruby Brązowy - Masa

Czerwono Biały - Stały + 12v

Czerwono Czarny - Podświetlenie ?

Niebiesko Szary - Podświetlenie ?

Cienki Brązowy - Masa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szaro niebieski - na pewno podświetlanie, a z resztą nie pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy do pasata b5fl pasuja maty ze skody SuperB 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności