Skocz do zawartości
Gość Foti

Jak poskładać lampkę schowka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie tej lampki - kiedy ona powinna świecić (z włączonymi minimum postojówkami czy bez)? W jednym B5 (00r. AJM) świeciła bez świateł, w moim B5 (98r AFN) świeci dopiero z postojówkami, zaś w FL'u również świeci bez włączania świateł. Jak to powinno by dokładnie? Coś mam pozmieniane w przewodach i stąd taki efekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuję pomocy. Zdemontowałem cały schowek bo rozwaliły mi się zawiasy od pokrywy schowka. Gdy już go naprawiłem i złożyłem, podłączyłem oświetlenie schowka. W momencie gdy już podłączyłem podświetlenie na chwile się zapaliła i zgasła. Pomyślałem żarówka spalona. Ku mojemu zdziwieniu przestały działać elektryczne szyby, tylny bagażnik z przycisku, klapka wlewu paliwa i oświetlenie wnętrza, centralny z pilota. Bezpieczniki po lewej stronie sprawdzone i wymienione na nowe (bezpieczniki 3,6, 14,38). Vag nie widzi modułu komfortu. Wszystko działało jak należy do momentu podłączenia osiwetlenia schowka. Pomóżcie bo już nie wiem co robić? Jakiś przekaznik poszedł lub bezpiecznik o którym nie wiem gdzie się znajduje. p.s. podłoga sucha tam gdzie moduł jest, żadnej wilgoci. Gdzie jeszcze mogę sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samej lampce skoro ona sieje. Rozkladales ją?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Lampka zrobiła zwarcie na bezpieczniku. Podjechałem z tym do mechanika, który pracował długi czas w ASO VW, a teraz ma swój warsztat. Sprawdził tylko bezpieczniki i wymienił tylko jeden bo był przepalony. Nie pamiętam tylko który dokładnie bezpiecznik, natomiast na pewno, któryś z 16,17,18,19,20,21,22,23. Po tej wymianie wszystko działa tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie udało się lampki złożyć. Jak napiąłem sprężynkę to w ogóle nic się nie ruszało. Wkurzyłem się po 2 godzinach i pieprznąłem tą gównianą lampką - w sumie i tak słabo świeciła :) A do schowka zaglądam rzadko - będzie bez lampki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem w octavie 2 wycialem schowek  i ta sprężyna w lampce odskoczyla dzieki tym zdjeciom  zlozylem ale mam problem z ta wajcha plastikowa nie chce swiecic zarowka a ta sprężyna nie lezy ciasno tylko tak jak ma byc czy idzie dokupic taka sprezyne albo ma ktos sprzedac taka sprezyne bo chyba jest ona rozciagnieta a od rana mnie ona drazni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności