Skocz do zawartości
Ziewal

Szybka zmiana lamp w B5 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze okropne drugie ok bo sam takie miałem ale niedawno wymieniłem na ori helle xenon i tobie też radze dołożyć 200 zł i kupić ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. http://allegro.pl/reflektory-lampy-do-passata-b5-96-00-xenony-hella-i3685047731.html To szczerze lepiej wydać te 800zł za cały komplet może lekko używane ale wiadomo firma Hella oryginalne :) Wiadomo oryginał posłuży długo, a chińszczyzna dwie dobre zimy i po lampach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można trafić okazję ja za swoje dałem 690 + przesyłka stan bdb pięknie świecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi tez się udało kupić ori zenony za 650 zł kompletne i w ładnym stanie:) chciałem taki DEPO kupić ale trochę mnie zniechęciło ze nic nie ma w komplecie to tego przetwornice i żarniki, w ori lampach jest to ładnie zamocowane razem i tak ma być, a budowanie akurat przy tego typu rzeczach nie bardzo wchodzi w grę, przy wekendzie zabiorę się przełożenie, dokupiłem tez kierunki z przezroczystym szkłem, moim zdaniem będzie to ładny komplet:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam te depo,jedynie zastrzezenia do kierunków,jeden ok ale drugi troche odstaje na dole przy lampie,załozyłem dzis xenon i świeci elegancko,wiadomo nie bedzie to tak długo ładne jak hella ale ogólnie jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności