Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie:

Przymierzam sie do założenia navi MFD wersji D, albo G. aktualnie mam wysoki model pioneera+wzmacniacz blaupunkta i subwoofer, wszystko ladnie gra razem z fabrycznymi 8 głośnikami VW. Moje pytanie jest takie:

1)Jak jest z jakościa audio z navi VW?

2)MFD ma podłączenie na wzmacniacz?(pewnie ma, ale czy ma osobno wejście na subwoofer, które odcina wyoskie pasmo)

3) Zakładajac ze zamontuje zmieniarke w podłokietnik(którego jeszcze nie mam) jak wygląda "odpalanie płyty audio"? (wsadzam płyte w zmieniarke i navi sama puscza audio?)

4)moge zmieniać płyty auudio poprzez przyciski na navi?)

5) Czy podczas włączonej navi, moge słuchać muzyki/radia?

 

Dzięki Panowie za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie:

Przymierzam sie do założenia navi MFD wersji D, albo G. aktualnie mam wysoki model pioneera+wzmacniacz blaupunkta i subwoofer, wszystko ladnie gra razem z fabrycznymi 8 głośnikami VW. Moje pytanie jest takie:

1)Jak jest z jakościa audio z navi VW?

2)MFD ma podłączenie na wzmacniacz?(pewnie ma, ale czy ma osobno wejście na subwoofer, które odcina wyoskie pasmo)

3) Zakładajac ze zamontuje zmieniarke w podłokietnik(którego jeszcze nie mam) jak wygląda "odpalanie płyty audio"? (wsadzam płyte w zmieniarke i navi sama puscza audio?)

4)moge zmieniać płyty auudio poprzez przyciski na navi?)

5) Czy podczas włączonej navi, moge słuchać muzyki/radia?

 

Dzięki Panowie za wszystkie odpowiedzi

 

1. jakosc zadawalajaca

2. MFD ma wyjscie liniowe (2 kanaly) brak wyjscia na suba,

3. jesli podlaczysz CDC do MFD masz w menu opcje CD i tu uruchamiasz audio z CD

4. wybor plyty za pomoca przyciskow frontowych

5. oczywiscie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności