Skocz do zawartości
demondi

[Narzędzia] Dobre klucze do śrub

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jednak zdecyduje sie na taki Honitona http://allegro.pl/item831251691_kluc...4_honiton.html

Remik83 - lepiej weź ten zestawik http://allegro.pl/item841724700_klucze_honiton_94_elem_orginal_wysylka_gratis.html , klucze płaskie dokupisz osobno np http://allegro.pl/item853767464_okruch_komplet_kluczy_coval_pl_o_12szt_brodnica.html.

 

Mam taki zestaw od paru lat i za tą cenę do amatorki polecam.

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dwójka moich znajomych ma klucze Honitona i saobie chwalą jak do tej pory nic nie połamane nie ukręcone, jeden z Panów zajmuję się mechaniką motocykli więc troche przekręcił śrub jednym słowem klucze :ok:

 

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos takiego http://moto.allegro.pl/item853357671_zestaw_kluczy_nasadowych_proxxon_23040_najtaniej.html co prawda widze uz ze wyszla nowa linia proxxona, ale przez ponad rok te klucze nigdy mnie nei zawiodly , po grzechotce w celu odkrecenia zdarzylo mi sie nawet skakac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ten zestaw proxxona mam juz z 3lata i jak nowy. Mi akurat zabrakło w nim przy obsłudze paska 16 i 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi w tym honitonie sie niedawno grzechotka ukręciła na głupiej śrubie od wahacza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się powtórzę, posiadam komplet jonnesway i dalej twierdzę, że jest nie do zdarcia :) Co prawda używam go amatorsko, ale zdarzały się ekstremalne sytuacje jak metrowe ramie itp. Jak dotąd ukręciłem jedynie przegub krzyżowy :) Pozdrawiam

Edytowane przez John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się powtórzę, posiadam komplet jonessway i dalej twierdzę, że jest nie do zdarcia Co prawda używam go amatorsko, ale zdarzały się ekstremalne sytuacje jak metrowe ramie itp. Jak dotąd ukręciłem jedynie przegub krzyżowy Pozdrawiam

 

nie widze tej marki na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś ma może zestaw z honitona, ale z tych czarnych ( 4040, 4060). No i pytanie czy zestawy tych z Was którzy piszą że są zadowoleni z Honitona są made in Taiwan czy niemieckie? (bo to chyba niemiecka firma tylko część produkcji przenieśli do Azji). No i może ktoś sie orientuje czy na naszym rynku są w ogóle dostępne inne niż Tajwan, bo wszystkie które do tej pory znalazłem w sklepach to właśnie ze wschodu. A może ktoś pracował Covalem i Honitonem (jeśli tak to jakimi zestawami) i ma jakies porównanie? Bo nad tymi dwoma producentami sie zastanawiam. A no i jeszcze pytanie o gwarancję jaką te dwie firmy dają, bo znajduję w sieci różne informacje.

Ale namotałem :D

 

pzdr

galeobdolon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem honitonem i covalem. Covalem tym co dałem linka wyżej, a honitonem zielonym. Jakość porównywalna, tyle że honiton 2 razy droższy.

Czarny od zielonego różni sie tylko jednym elementem w walizce.

 

Moje obserwacje są takie, że za te 120zł warto wziąć tego covala, właśnie ze względu na cene i jakość porównywalną do tych zestawów za 300zł.

 

Gdzie to robione to nie wiem, a i o gwarancje nie pytałem nawet, bo jak sie np jakaś nasadka rozjedzie, to se dokupie drugą za 8zł i tyle. Grzechotki wytrzymują naprawde dużo, a te bity to są do du.y

Pozatym dokupiłem sobie odrazu duże pokrętło 1/2 do tych nasadek i śruby ruszam najpierw nim, a potem grzechotką odkręcam.

 

Widziałem też jakieś zestawy covala, właśnie w cenie około 300zł, jakieś chyba pomarańczowe walizki, grzechotki itd... ale czym to sie różni od tego taniego to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na temat tego zestawu ktos sie moze wypowiedziec?

Dobra firma, ale powiem że Stanley jest wytrzymalszy. Bynajmniej w moich rękach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie klucze nasadowe polecicie? Koszt max do 600 zł.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg.pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Proxon-y już kilka ładnych lat i jeszcze grzechotki się nie popsuły a kilka dobrze zapieczonych śrub już nimi odkręcałem, tak więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka opinia o kluczach Honiton ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są Honiton i już mają 12 lat i jak na razie to tylko 1 imbus się uszkodził i niektóre bity torx wypadają z zamocowania walizki (5szt.) pozatym bardzo wytrzymałe bo naprawdę dużo napraw wykonały i nie wiem czy nie są droższe od tych pokazanych powyżej. Mowa w moim przypadku o takim zestawie http://allegro.pl/zestaw-94el-kluczy-klucze-nasadowe-honiton-crv-hit-i5211816733.html .

Edytowane przez Maik78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności