Skocz do zawartości
demondi

[Narzędzia] Dobre klucze do śrub

Rekomendowane odpowiedzi

ktos moze polecic jakis dobry profi zestaw kluczy?Stanleya zabardzo nie polecaja , moze Honiton?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglby sie ktos wypowiedziec na temat kluczy tej firmy?

 

Mam podobny zestaw z tej firmy i do amatorki polecam, po 3 latach użytkowania połamałem tylko 1 element a pracuję tymi kluczami naprawdę sporo

 

na dużą treszczotkę nakładam rurkę 1metr, odkręcam śruby przegubów i nic się nie dzieje, takim samym sposobem połamałem kilka wrzeszczotek stanley

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli generalnie warto zainwestowac w taki zestaw Honitona, dzieki za wypowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam MAC i Snap-on niezniszczalne :) ale kosztuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mac-a to nie są one niezniszczalne - mialem troche tych zabawek i oddałem. Natomiast snap-on nie do zaje.... no i dożywotnia gwarancja mam teraz cały toolbox snap-on a i naprawde są dobre. A jak coś sie sypie to gośc co jest u na s co tydzień zabiera i wymienia na nowe. Miałem śrubokręt grzechotke i poszedł w nim mechanizm (5 lat) zaraz bez mrugnięcia okiem wymienili. Nie polecam bluepoint-a bo mają tylko rok gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na temat tych zestawow ktos moze sie wypowiedziec?http://allegro.pl/item842534970_gratis_zestaw_narzedzi_106cz_1_4_1_2_yato_3879.html

 

http://allegro.pl/item839220516_zestaw_kluczy_111el_klucze_nasadowe_yato_yt_3883.html

Edytowane przez Remik83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości, to się nie wypowiem, ale kolega ma ten zestaw z trzema grzechotkami (trzy rozmiary mocowań). Wkur.....a się, że trzeba tak często mieszać (zmieniać) tymi grzechotkami, bo dany rozmiar klucza jest do innej grzechotki niż ta którą ma akurat w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli niebardzo ten zestaw. To juz sam nie wiem na jakiego producenta i jaki zestaw sie zdecydowac , ktos moze poradzic cos solidnego i wartego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki zestaw http://moto.allegro.pl/item840115431_zestaw_kluczy_nasadowych_108_szt_klucze_prezent.html jest prawie identyczny jak w pierwszym linku. różni się przede wszystkim ceną, jak dobrze widzę jedną nasadką i firmą. Mam je ponad 3 lata i jak na razie udało mi się złamać tylko jedną końcówkę (wew. gwiazdka ta którą odkręca się pas przedni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak wolalbym jakies firmowe , sprawdzone :) ale dzieki za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/listing/search.php?category=18554&from_showcat=1&string=grene ja polecam ta firme Klucze maja dozywotnia gwarancje i naprawde sa dobrej jakosci. Posiadam taki duzy zestaw kluczy oczkowo-plaskich ze 4 lata + mam kilka szt o roz. 36, 41, 46 z tej firmy i na te klucze zakladakem 2m. rure i nie bylo problemu. Posiadam tez komplet nasadowych kluczy od nich i tez sa niezawodne. Grzechotka jest naprawde mocna. Szczerze polecam a klucze mozna kupic w sklepach GRENE a gwarancja jest w 100% pewna bo u nas w firmie tylko na innym warsztacie udalo sie zlamac 1 klucz zaniesli do sklepu i bez problemowo odmienili Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem to:

http://moto.allegro.pl/item844838789_komplet_kluczy_nasadowych_72szt_coval.html

i jestem zadowolony.

Później widziałem u mnie w robocie tą dużą grzechotke zmaltretowaną jakby ją jakiś wściekły buldog dopadł, ale działała dalej ok.

Pytałem sie szefa jak długo służy, to mówił że pare lat, a grzebie ogólnie w ciężarówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie jestem przekonany do tych zestawow 'nie firmowych'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat tak samo niefirmowe, jak i te całe yato co pokazałeś.

Jakość porównywalna, tyle że za covalem przemawia dodatkowo cena tego zestawu.

 

Możesz kupić proxxona czy honitona za 2 razy tyle, ale czy to bedzie lepszy zakup? Może nie wiele lepszy, ale trza 2 razy tyle zapłacić.

 

Idąc dalej .... jak kasy nie żal, to szarpnąć się można na zestaw beta, ale jeszcze pozostaje kwestia "kupić oryginał" co wcale nie jest łatwe i niestety bardzo drogie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to KINGTONY robi zajebiaszcze narzędzia , pare posiadam i sa perfekt;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakos nie jestem przekonany do tych zestawow 'nie firmowych'

coval jest jak najbardziej firmowy ;)

w tej półce cenowej nadaje się jeszcze jonnesway, mannesman (ale z Niemiec!), proxon, stahlville

potem droższe to już kingtony, gedore, beta, honiton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności