Skocz do zawartości
demondi

[Narzędzia] Dobre klucze do śrub

Rekomendowane odpowiedzi

Yato robi dobre narzędzia. W domowych warunkach nie do zajechania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Honitona. Naprawdę dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam Honitona

 

Biorę pod uwagę tą markę, klucze są mi potrzebne do okazjonalnego majsterkowania przy aucie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam proxona wart swoich pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Yato i klucze są bardzo dobre. Niestety nie tak wypasiony zestaw, tylko sama duża i mała grzechotka, nasadki itd do kompletu. Mam już chyba ze dwa lata i nie jedno przeszły, ale się trzymają :P Tak że mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od 6 lat stahlson z castoramy i mimo tego że niektóre elementy zmieniły kolor na rudy to do autka fajnie się sprawdzają ale yato to już wyższa półka i teraz pewnie takie bym kupił.

 

Tylko że w sklepie tańsze niż na alledrogo:

 

http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/narzedzia-reczne/klucze-i-wkretaki/klucze/zestawy/zestaw-narzedziowy-yato-1-2-1-4-i-3-8-216-szt.html

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki sam zestaw z yato używałem w pracy. Ogólnie nie do zajechania, wiadomo że lekko nie miały, jedynie przedłużka pękła. Drugi znajomy ma całą szafkę yato to siadły grzechotki ale używane były non stop. Ja sobie kupiłem w lutym to po kilku dniach pękła sama walizka, strasznie kruchy jest ten plastik. Ogólnie polecam za taką cenę i taki zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam większość narzędzi od yato i sobię chwalę nic się złego z nimi nie dzieje. Jedynie bity są kiepskie. (te z zestawu walizkowego).Warto dokupić sobie przedłużkę przegubową 1/2 bo nie wszystko grzechotką ruszyć idzie, za krótkie ramię.

Coval jak najbardziej na plus. Z tego co pamiętam dożywotnia gwarancja.

Proxxon liga wyżej od wcześniej wymienionych.

Używałem jeszcze kluczy SATA ale to już nie ta półka cenowa.

 

Jak robisz tylko przy samochodzie to yato i za resztę kasy lepiej dokupić sobie jakieś bajery jak odwiedzione klucze, albo nasadowe grzechotki.

A prawda jest taka że nigdy nie będziesz miał wszystkich potrzebnych kluczy :) zawsze się trafi jakiś rodzynek w trudno dostępnym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o kluczach YATO?

 

myślę nad taką walizką

http://allegro.pl/yato-zestaw-narzedziowy-xxl-216el-klucze-yt-3884-1-i5574521319.html

 

Mam identyczny zestaw po dwóch latach tylko zaczepy w walizce poszły do śmietnika i duża grzechotka zaczyna przeskakiwać poza tym ok . Z racji że używam ich dość często i do prac ekstremalnych uważam że cena adekwatna do zestawu bo nie trzeba nic poza walizką w aucie wozić... no może młotek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie są Honiton i już mają 12 lat i jak na razie to tylko 1 imbus się uszkodził i niektóre bity torx wypadają z zamocowania walizki (5szt.) pozatym bardzo wytrzymałe bo naprawdę dużo napraw wykonały i nie wiem czy nie są droższe od tych pokazanych powyżej. Mowa w moim przypadku o takim zestawie http://allegro.pl/zestaw-94el-kluczy-klucze-nasadowe-honiton-crv-hit-i5211816733.html .

 

Mam identyczne ok 7 lat, udało mi się kupić za niecałe 200 zł, chyba jakaś promocja była. Świetne klucze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o kluczach YATO?

 

myślę nad taką walizką

http://allegro.pl/yato-zestaw-narzed...574521319.html

 

Kupiłem ;) Klucze wyglądają solidnie, niebawem pierwsze testy ;)

 

448zł przy odbiorze osobistym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michauek
niebawem pierwsze testy

Jeśli pod mocną presją młotka nie będzie śladu to znaczy, że to dobry zestaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pełno narzędzi YATO i jestem mega zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja druga połówka spytała mnie właśnie co chcę pod choinkę. Nowy Passat raczej nie wchodzi w rachubę, więc pomyślałem o narzędziach. Na chwilę obecną waham się między tymi zestawami:

 

http://allegro.pl/yato-zestaw-narzedziowy-xxl-216el-klucze-yt-3884-1-i5574521319.html

 

http://allegro.pl/yato-zestaw-narzedzi-kluczy-yt-3894-225el-hit-24h-i5792191629.html

 

Różnica 9 elementów nie jest jakaś znacząca, ale 120zł zawsze się przyda :) Który zestaw będzie bardziej uniwerslany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też brałem oba pod uwagę ale ten imbusy za 30zł sobie kupiłem też yato, a za kombinerki i ala żabe szkoda dopłacać 90zł. Wybrałem 3884.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Yato bardzo solidne klucze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję zakup kluczy Torx, taki cały zestaw. Do tego jakieś imbusy i wkrętaki płaskie i krzyżowe.

Jaką firmę polecacie tak żeby to było coś warte. Mam w domu dawno zakupiony zestaw kluczy torx ale to jest nic nie warte, dwa odkręcenia śruby i obrobione. Yato ma podobno w miarę narzędzia no a z takich lepszych to np. Jonnesway jest.

A co powiecie o firmie Corona? Ktoś posiada narzędzia tej firmy? Cenowo nie są drogie a klucze Corona exclusive są wykonane ze stali narzędziowej S2.

Posiadam jeszcze zestaw kluczy nasadowych z trzema grzechotkami Coval 150el i do prac amatorskich jest super.

Edytowane przez tomekk1980
Przeniesiony zgodnie z punktem 2.1.a regulaminu forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup king tony na warsztacie używam od yato po facomy, cena nie mała ale nie kosmiczna a jakość ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeoTools albo Magnusson może nie tanie ale jedne 25 lat gwarancji a drugie dożywotnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności