Skocz do zawartości
Gość guzol

"BAD LOOK" jak zrobic prawdziwy bad look ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość guzol

Witam!

 

musze w passku zrobic "bad look" :) koniecznie, bo wtedy naprawde faajoowo wyglada, zadne brewki zadne jakies dokladki ala bad look jak o to :

 

rs4_neu.jpg

 

tylko, ma byc zespolone z maska, zespawane ! i ma wygladac tak jak na fotce nizej !!

czy przerabial ktos taki temat ? robil to juz ktos ? jak tak to prosze napiszcie , czy mozna gdzies takie cos kupic ? czy trzeba samemu to wyrzeżbic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

tego sie nie kupuje a robi samemu. ja to mam u siebiemusisz miec najlepiej kupiona 2 taka maske jak twoja i z niej wycinasz 3 elementy zeby sobie spasowac pod jakim chcesz miec katem bad looka i spawasz. generalnie jak chcesz robic u mechanikow to koszt (bez maski) ok 200zl. pamietaj jednak ze wg prawa polskiego nie mozesz miec przyslonionych lamp i mozesz miec problemy z policja...no chyba ze sie tym nie przejmujesz tak jak i ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

aha z tego co pamietam do maski z b5 (3b) robilem bad-looka z maski z peugota (chyba 407, albo 306) bo mi najlepiej skosy pasowaly, natomiast juz do b5 (3bg) z drugiej identycznej maski z 3bg bo nie chcialo mi sie formowac tych przetloczen co sa na masce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość No limits

Jesli robiles to jak rozwiazales otwieranie maski ?? wiele osob kupuje wlasnie "dokladki" dlatego ze otwieranie im zostaje takie samo, ty chyba musiales przerabiac...

 

Poza tym malowanie jednego elementu to koszt zwykle okolo 300zl z farba a napewno trzeba cala maske malowac, koszt dospawania elementu to mysle nie wiecej niz 100 moze 150 zl , oczywiscie wszystko zalezy kto to robi ale nie licz ze uda sie bez malowania calej maski i proponuje dobrac taki sam kolorek jak ma autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mosak

przeciez taki elemant bad'looka mozna kupic!!

tak jak masz ta dokladke na fotce I "dietrich"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi
Jesli robiles to jak rozwiazales otwieranie maski ?? wiele osob kupuje wlasnie "dokladki" dlatego ze otwieranie im zostaje takie samo, ty chyba musiales przerabiac...

 

Poza tym malowanie jednego elementu to koszt zwykle okolo 300zl z farba a napewno trzeba cala maske malowac, koszt dospawania elementu to mysle nie wiecej niz 100 moze 150 zl , oczywiscie wszystko zalezy kto to robi ale nie licz ze uda sie bez malowania calej maski i proponuje dobrac taki sam kolorek jak ma autko

 

nic z otwieraniem nie przerabialem, ten 'dzyndzel' sie przeciez wysuwa normalnie. moze nie na wprost, lecz lekko zgiety, ale nie ma problemu z otwieraniem maski - jak otw. seryjne. co do malowania to akurat ja mam malowanko za 100-150 za element na gotowe z ich materialami no i gwarancja ze na nast dzien nieodpadnie...

 

co sie tyczy elementow jak ta plastikowa dokladka z dietricha to jest ladna, z tym ze jest dokladka plastikowa...a to wielki minus (przynajmniej dla mnie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość No limits

No ciekawe z tym otwieraniem , musze oblukac sobie to.

Co do malowania ja tez mam niedrogo ale tak orientacyjnie pisalem, z tego co wiem liczy sie juz wszedzie 350 zl za element

 

Ja mam taka plastikowa dokladke ale szczerze mowiac nie mialem czasu jej jeszcze zamontowac :) wkoncu trzeba to pomalowac a czlowiek zagoniony caly czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

w twojej plastikowej sie nie mart otwierniaem, b na pewno jest tak samo rozwiazae jak w grillach bez znaczka...no generlanie to 350 za element to cena 'wszedzie'...nie czekaj tylko zakladaj kolego i sie chwal tu wszem i wobec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość No limits

heh nie czekam ale szukam wolnej chwili :)

 

-----------------------------------------------------

Kadafi taki fajny jest ten dział TUNING a tak malos osob sie tu udziela :/ ech Passat to jednak nie za fajne autko do tunningu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi
ech Passat to jednak nie za fajne autko do tunningu

 

no nie prosze cie No limits, z tego mozna zrobic wszystko :) na gladko na streetfigtera, na audi, na skode, jest multinieskonczonosc :> opcji co tu mozna zrobic.... a obla sylwetka (nie wspominajac tu o rewelayjnym variancie jest swietna bazą do roznych modów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guzol
ta plastikowa dokladka z dietricha to jest ladna, z tym ze jest dokladka plastikowa...a to wielki minus (przynajmniej dla mnie)...

 

 

 

Dokladnie "KADAFI" jak cos tuningowac to raz a porzadnie :641: nie lubie polsrodkow i jakis takich smiesznych dokladek :/ to ma byc "german style" jak dla mnie :) :) a dokladka moglaby byc jak dla mnie ale do czarnego lakieru bo w sumie nie byloby widac roznicy, a u mnie jest bordo :/

 

spoko to otwieranie juz wiem jak zrobic :) dzikuje !!!!!

Powiedz jeszcze "kadafi" o ile jest dluzsza ta maska na samym srodku ?? i przypomnij sobie PLIIIZZZ z czego byla ta maska czy z 407 czy z 306 :615:

 

a co do malowania calego elementu czyli jak tu - maski, to nie prawda bo na 100%mozna zrobic wpylke i mozna pomalowac nawet sam dol maski i nie bedzie nic widac :614:

wiem to bo w poprzednim autku wstawialem wlot powietrza (kratke) do filtra powietrza stozkowego z Wartburga :) serio, wyszlo suuuper i byla robiona wpylka i nie bylo widac sladu, ani od spodu jak i od gory !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi
a co do malowania calego elementu czyli jak tu - maski, to nie prawda bo na 100%mozna zrobic wpylke i mozna pomalowac nawet sam dol maski i nie bedzie nic widac :614:

wiem to bo w poprzednim autku wstawialem wlot powietrza (kratke) do filtra powietrza stozkowego z Wartburga :) serio, wyszlo suuuper i byla robiona wpylka i nie bylo widac sladu, ani od spodu jak i od gory !!

 

 

oczywiscie ze masz racje, bo jesli jest konkretny lakiernik to ci tak dobierze lakier ze nic nie widac... zakladamy jednak ze jest to nieczeste zjawisko w polskich warsztatach... :)

 

jest tez taki problem w jasnych autkach jak np srebrny metalik ze recznie go nikt nie potrafi malowac dobrze - zawsze widac pod lakierem jakies przesmyki, inne ulozenie lakieru itd.. nie wiem -albo ja mam tak wybitne oko i sie czepiam, albo widze na kazdym jasnm aucie ktore mialo lakierowany element jakies niedoskonalosci... wiaze sie to oczywiscie z inna 'predkoscia' przesuwania reki z dysza lakierujaca, albo z inna odlegloscia trzymania tejze reki od autka.jednak robot leci cale autko na tych samych parametrach, a ludzka reka jest niedoskonala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość No limits

Hmm co do wpylki to sa rozne opinie, szczerze powiem ze duzo zalezy od koloru autka, tak jak pisze Kadafi na srebrnym widac od razu ja mam jasno niebieski i nie ma szans na wpylke bo od razu widac, nawet jak zrobi to profesjonalista, na ciemnych kolorach jest latwiej ale jak juz bym robil cos takiego to i tak bym malowal cala mache

 

I nadal twierdze ze Passat to marne autko do tuningowych popisow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi
I nadal twierdze ze Passat to marne autko do tuningowych popisow

 

 

:647: ...a na Worthensee? co roku przeciez wpada masa 'spasionych' paskow... :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość No limits

hmm no pewnie ze jest mnostwo odjechanych passatow, ale... sprobujcie kupic jakies fajne spojlerki do passata lub inne bajery, liczbe dostepnych mozna policzyc na palcach, a do autek tj golf to jest tego tyle ze ciezko sie zdecydowac. A u nas na drogach to tym bardziej ciezko znalezc jakiegos oryginalnego lub fajnie odjechanego passata, wszystkie standard , grill Kamei, jakies dokladki do zderzakow, listwy zamalowane w kolorze nadwozia, alu fele, jakis wydech i tyle :/ no i lampy choc dla mnie wszystkie :tuningowe" lampy na tyl do passata sa 100 razy brzydsze od serii.

 

Ale to tylko moje zdanie :) temat byl o Bad Look :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadafi

no z tym to sie zgodze.. firmowych elementow jest malo..ale nawet te w de sa rzezbione recznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guzol
I nadal twierdze ze Passat to marne autko do tuningowych popisow

 

:641: :641: :641: :641: :641: hehehehehheeee......... ja mialem kupic beeme zanim kupic paska , ale wg mnie to jest jedyne autko ktore rownie mozna fajnie przerobic co beemee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guzol
zawsze widac pod lakierem jakies przesmyki, inne ulozenie lakieru itd..

 

Mojej dziewczyny Tato zaaje....scie maluje i w kazdy lakier zrobi w pylke :641: :) , ale masz po czesci racje Kadafi bo raz malowal mojego starego autko AUDI S2 i kolor byl taki ......... perła metalik (jakby kremowy metalik ) , strasnie zadko spotykany, z duza zawartoscia perly i ziarna i powiedzial ze nie zrobi w pylki bo moze sie inaczej polozyc niz jest lakier polozony oryginalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość No limits

No to jesli twojej dziewczyny ojciec zajebiscie maluje tzn lakieruje :) to mysle ze nie jest dla niego problemem tez blacharka i zrobienie Bad Look`a to pewnie piec minut dla niego , wiec do roboty :)

I pochwal sie pozniej fotkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guzol

hehehe no dokladnie :) ale dopiero zrobie to po czerwcu w tym roku, bo trza jechac na zlocik do czech :) i inne wypady zlocikowe i nie tylko :)

Troche zaluje ze nie bede na zlocie paska "I Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl !" no ale do czech trza jechac bo trza byc tam , naprawde ! :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności