Skocz do zawartości
popmich

zmiana jednostek zużycia paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od tygodnia jestem wlascicielem vw passata 2006 2.0 TDI ( angielska wersja ). Czy ktos wie jak zmienic jednostki zyżycia paliwa z mila/galon na l/km ? z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danielusa

witam Cie serdecznie, taki problem to nie problem , jakos se z nim poradzimy .Musisz wejsc na MDF poprzez przytrzymanie przycisku przy wycierzczkachtego z czola gornego [to jest twoj korsor ] ok 2-4 sekondy .Wyswietli ci sie MDF lub Setup zjedz kursorem na setup wcisnij ok ,przycisk ok jest na dole pod twojm kursorem , zreszto pisze ok reset Zjedz teraz na napis UNITS wcisnij ok wejdz teraz na CONSU./DISTANCE wejdz teraz na l/km ,albokm/l co wolisz i ok wcisnij , i teraz wychodzimy za kazdym razem zjedz na BACK I OK NA KONCU ZE SETUP NA MDF I OK PO SPRAWIE Tak wogole to najprosciej by bylo jezyk w ustawieniach zmienic na polski , ale podejzewam ,ze nie masz polskiego ,ale sprawdzic mozesz.Ja nie mam bo mam wersje amerykanska .Napisz czy zmieniles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, nie udało sie. wytlumacze co mam w przełączniku wycieraczek - u gory regulator cisnienia w spryskiwaczu,po boku - mozliwosc programowania 2 dróg ( przycisk gora dół ), pod spodem przycisk OK i RESET.próbowałem na różne sposoby i nic, prosze o dalsze instrukcje .dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz zwykle MFA i bez podlaczenia kompa sie nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety, nie udało sie. wytlumacze co mam w przełączniku wycieraczek - u gory regulator cisnienia w spryskiwaczu,po boku - mozliwosc programowania 2 dróg ( przycisk gora dół ), pod spodem przycisk OK i RESET.próbowałem na różne sposoby i nic, prosze o dalsze instrukcje .dzięki

No więc spróbuj przy właczonym zapłonie przytrzymać przycisk "w dół". Powinno wyświetlić się menu, po którym poruszasz się jak opisał kolega powyżej.

Ten regulator ciśnienia mnie rozbawił :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość klokaj

Jak masz zwykłe MFA (bez plus) to nic sobie sam nie przestawisz. Jedź do serwisu tam zrobią Ci to bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności