Skocz do zawartości
slawekFSI

B6 - srebrny grill od highline

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakieś poglądowe foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakieś poglądowe foto?

 

Pikopiko wyjdź w mój profil jest w albumie, chyba że chcesz bliższe to mogę zapodać ale dopiero jak będę w domu. W serwisie gość mi sprawdzał ,nazywa się chrom ciemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za swój grill dałem 120 zł.kupiłem na allegro jest to ciemny chrom , wstawił bym zdjęcie ale nie wiem jak :)

Edytowane przez roziok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wstawił bym zdjęcie ale nie wiem jak

odpowiedź >> zarządzaj załącznikami >> wybierz >> wyślij ;) lub przez np. imageshack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja za swój grill dałem 120 zł.kupiłem na allegro jest to ciemny chrom , wstawił bym zdjęcie ale nie wiem jak :)

 

To taniutko bo w serwisie za listę parapetową krzykneli 757 pln..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź >> zarządzaj załącznikami >> wybierz >> wyślij lub przez np. imageshack.us

 

dzięki kolego już wiem jak z tymi zdjęciami jutro będę w domu to wstawię zdjęcia swojego grilla

SAM_0395.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

SAM_0396.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Edytowane przez roziok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój. viu1301701195o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajne te grille wasze choć ja z razem z Moro szukaliśmy tego :)

Grill od passata R-line. Moro w oryginale---mój po przeróbkach w chrom

 

user569pic7013130002811.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko dotyczące gdyż mam grill czarny oryginalny comfortline i chciałbym zmienić na highline czyli cały w chromie. Ale takie czy trzeba kupować cały gril czy można tylko kupić same żebra aby czarne wyciągnąć a chromowe założyć? Czy może ma ktoś na sprzedaż taki grill? Dzięki z góry za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam takie pytanko dotyczące gdyż mam grill czarny oryginalny comfortline i chciałbym zmienić na highline czyli cały w chromie. Ale takie czy trzeba kupować cały gril czy można tylko kupić same żebra aby czarne wyciągnąć a chromowe założyć? Czy może ma ktoś na sprzedaż taki grill? Dzięki z góry za info.

 

Samych żeber nie kupisz. Musisz wymienić grill + znaczek, bo w Highline jest większy i ma 15cm (w comfortline 13cm). Koszt nowego znaczka w serwisie to ok. 110-120zł. Mi udało się kupić grill używkę za 150zł.

Edytowane przez zyga_wr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samych żeber nie kupisz. Musisz wymienić grill + znaczek, bo w Highline jest większy i ma 15cm (w comfortline 13cm). Koszt nowego znaczka w serwisie to ok. 110-120zł. Mi udało się kupić grill używkę za 150zł.

 

Tak ale mi chodzi czy można wymontować same żebra z grilla a włożyć nowe? Bo jak patrzyłem to można kupic taki grill ze znaczkiem około 150zł tylko że jest uszkodzony a żebra i znaczek jest dobry, a tak to bym kupił i przełożył żebra. Pozdro i z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale mi chodzi czy można wymontować same żebra z grilla a włożyć nowe? Bo jak patrzyłem to można kupic taki grill ze znaczkiem około 150zł tylko że jest uszkodzony a żebra i znaczek jest dobry, a tak to bym kupił i przełożył żebra. Pozdro i z góry dzięki :)

 

Da radę oddzielić chrom (ten co idzie w koło) od czarnego tworzywa, da radę też powyjmować pojedyncze chromy w listewkach, ale nie dopasujesz ich do grilla od comfortline.

Jeżeli ten grill za 150zł ma uszkodzony chrom zewnętrzny to spokojnie go przełożysz, ale pod warunkiem, że czarne tworzywo pod chromem nie jest uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da radę oddzielić chrom (ten co idzie w koło) od czarnego tworzywa, da radę też powyjmować pojedyncze chromy w listewkach, ale nie dopasujesz ich do grilla od comfortline.

Jeżeli ten grill za 150zł ma uszkodzony chrom zewnętrzny to spokojnie go przełożysz, ale pod warunkiem, że czarne tworzywo pod chromem nie jest uszkodzone.

 

Ok dzieki wielkie za doradzenie, tamten grill wlasnie ma tylko uszkodzony ten chrom co jest wokół, żebra są nie naruszone. Dzieki jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki wielkie za doradzenie, tamten grill wlasnie ma tylko uszkodzony ten chrom co jest wokół, żebra są nie naruszone. Dzieki jeszcze raz.

Tylko uważaj na plastikowe zatrzaski, które trzymają grill w chromie. Spróbuj je podgrzać np. suszarką do włosów a następnie delikatnie podważaj. Ja przy swoim robiłem to tydzień po wyjeździe ze salonu i trochę się napociłem żeby nic nie strzeliło. I jeszcze jedna rada najpierw próbuj rozbroić ten, który jest uszkodzony a dopiero potem ten który jest w samochodzie. Nabierzesz trochę wprawy.

Edytowane przez hammer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wymieniałem u siebie grill na chrom.

Podmieniałem sam środek.

Poniosło mnie troszkę i wkomponowałem znaczek "bluemotion" też cały w chromie.

Cholera, trochę już razi, hi,hi...

 

Niestety znaczek "W" nie pasował i musiałem zakupić adapter do znaczka.

Po zakupie adaptera ,zatrzaski znaczka nie pasowały.

na szczęście średnica już tak.

Klej rozwiązał problem.

Tak dla przestrogi, aby o tym pamiętać.

 

Adoptowałem do sedana listwę od B7.

Troszkę przypomina Superb-a.

Tył też razi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adoptowałem do sedana listwę od B7.

 

Adopcja to dzieci, z listwą to adaptacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaptowałem?

2014-01-10-0006.jpg

2014-01-10-0010.jpg

Edytowane przez robak26
DODAWANIE FOTEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adaptowałem?

[ATTACH=CONFIG]112697[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]112698[/ATTACH]

 

Gratulujemy udanej adaptacji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważaj na plastikowe zatrzaski, które trzymają grill w chromie. Spróbuj je podgrzać np. suszarką do włosów a następnie delikatnie podważaj. Ja przy swoim robiłem to tydzień po wyjeździe ze salonu i trochę się napociłem żeby nic nie strzeliło. I jeszcze jedna rada najpierw próbuj rozbroić ten, który jest uszkodzony a dopiero potem ten który jest w samochodzie. Nabierzesz trochę wprawy.

 

Ok dzięki jeszcze raz wielkie. Myślę, że będę to u siebie robił tak koło wiosny nie będę się pchał teraz na zimę. Ale grill już teraz planuje kupić. Pozdro i dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysiekkrol97, pamiętaj o znaczku.

Ten co masz nie będzie pasował.

Najlepiej znaleźć w komplecie ze znaczkiem.

Odleci zakup adaptera znaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności