Skocz do zawartości
slawekFSI

B6 - srebrny grill od highline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

czy ktoś z Forumowiczów ma doświadczenie/info na temat zamontowania srebrnego grilla (takiego jak ma highline) do B6 ktora ma zwykły grill ?

 

temat taki pojawił się dosłownie na chwilę w 2007 ale link na allegro jest już oczywiście nieaktualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

czy ktoś z Forumowiczów ma doświadczenie/info na temat zamontowania srebrnego grilla (takiego jak ma highline) do B6 ktora ma zwykły grill ?

Nie tylko highline, mój sportline też ma taki grill :) - i nie był domontowywany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niemożliwe bo sportline'y nie mają takiego grila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest mój wątek - proszę mi tu nie wpisywać niemerytorycznych uwag :-)

 

ja mam sportline, grilla srebrnego nie mam, chcę mieć i pytam co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportline charakteryzuje się czarnymi wstawkami i wg mnie to wszystko jest fajnie skomponowane, a ten srebrny grill moze to popsuc. Jednak rób jak uważasz możesz mieć przód highline a resztę sportline ot takie dwa w jednym.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc tak ze masz rację - najwyzej zdejmę i zalożę wątek "sprzedam grill od highline" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bież tego na allegro i temat można zmknąć aż do założenia nowego wątku. Ten na allegro jest tani jak barszczyk.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest niemożliwe bo sportline'y nie mają takiego grila

Tak samo jak było niemożliwe posiadanie aluminiowych wykończeń na desce z napisem passat nad wyświetlaczem :) - temat niedawno przerabiany. Mam to wszystko od nowości w wersji sportline. Takie rzeczy można było sobie domówić :). Fakt, że duża większość sportline'ów nie ma tych dodatków ale spotkałem juz 2 inne modele z rynku niemieckiego, które to miały.

 

A na temat. Sławek nie słuchaj kolegów, moim zdaniem ten grill w sportline niczego nie psuje, powiem więcej - autko wygląda z nim o wiele lepiej. Ale o gustach przecież się nie dyskutuje.

 

Mój grill:

grill.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam nie dyskutuje :-) jak dla mnie wygląd bomba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwroc uwage na jedno a mianowicie : nie wiem czy masz z przodu czujniki parkowania czy nie bo jak masz to grill musi miec dwa otwory na nie a jak nie masz nie kupuj grilla z otworami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkrótce zakładam - wrzucę na forum celem zebrania opinii szanownych.... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

bedzie pasowac nie peniaj!

 

mi sie duzo bardziej chromowane grile podobaja od tych czarnych, ale to kwestia gustu a o tym sienie dyskutuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się śmiać lub nie. Dopiero po przeczytaniu tego topicu zauważyłem że są różne grille w Passacie. Nigdy nie przywiązywałem do tego żadnej uwagi bo Passat (kombi) to znowu nie auto żeby się nim aż tak podniecać.:P W poprzednich moich autkach sportowych człowiek znał każdy szczegół a tu auto dla "taty";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to są topiki zeby je czytac a nie smiac się ze ktos czegoś nie wie

 

ja sie dowiedzialem np z forum ze moj komputer ma setup :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy logo W rózni sie wielkoscia w grillu highline a trendline??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy logo W rózni sie wielkoscia w grillu highline a trendline??

 

Cztać,czytać forum-Trendline 130mm a Highline 150mm. Sportline 130mm po wymianie grilla na R-line 150mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy jest możliwość zakupu 1 listewki z grilla highline bo mam 1 uszkodzona niklowana, a jak patrze na nią to widać ze to wymienne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ja do swojego sportline zamontowalem gril z takim ciemnym chromem jakos udalo sie taki kupic i narazie nie spotkalem takiego na drodze a wyglada super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy ja do swojego sportline zamontowalem gril z takim ciemnym chromem jakos udalo sie taki kupic i narazie nie spotkalem takiego na drodze a wyglada super

 

To przyjedź kolego na spot do Glinnej 16-04 to zobaczysz. Ja mam takiego z grilem i listwami. Można wiedzieć gdzie udało Ci się kupić taki i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności