Skocz do zawartości
slawekFSI

RCD 300 - poszukiwana specyfikacja wejść/wyjść

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych,

 

Poszukuje schematu tyłu radia RCD 300 (bez mp3) z B6 - interesuje mnie jakie ma wyjścia, wejścia itd

 

czy można do niego podpiąć subwoofer, czy ma jakiś line-out, czy ma wejście/wyjście do zmieniarki itp

 

oczywiście przed założeniem tego postu

1. przeszukałem forum

2. przeczytałem oryginalną instrukcje do RCD 300

3. poguglałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,odkopie troche temat

Zakupilem radio rcd 300 z mp3 do golfa 5 zony i mam zamiar za pomoca przejsciowki(4x chinch i remonte) wpiac sie w gniazdo zmieniarki i uzyskac wyjscie na wzmacniacz.Pod wzmacniacz bedzie podlaczony tylko subwoofer ,glosniki jak narazie zostaja seryjne ,pytanie czy jak sie podepne wzmakiem czy radio nie odetnie sygnalu z przednich i tylnich glosnikow?czy po takim polaczeniu nie bedzie zadnych zaklucen i czy mozna bez ryzyka uszkodzenia czego kolwiek tego uzywac.

z gory dziekuje za wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz uzyskać wyjście skoro zmieniarka ma tylko wejście LineIn?

Jedyne rozwiązanie to podpięcie się pod głośniki z adapterem sygnału High-Low. Z radia ze styku CDC (symbol włącznika) możesz wyciągnąć sterowanie wzmakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak chcesz uzyskać wyjście skoro zmieniarka ma tylko wejście LineIn?

 

zobacz na ten kabelek http://www.allegro.pl/item1010741176_mini_iso_line_out_adapter_4xcinch_blaupunkt_vdo_vw.html ,wydaje mi sie skoro robia takie prejsciowki to musi to dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie skoro robia takie prejsciowki to musi to dzialac

jeśli masz u siebie w radiu taką wtyczkę MiniISO, to będzie to działać, to jest poprostu wtyczka z kabelkami, których nie dają oryginalnie do radii, trzeba je osobno dokupić, żeby mieć RCA wyjście z radia, ale musi być taka kosteczka z tyłu w radiu. jeśli jest to normalnie wszystko będize działać, bo ta kosteczka to nic innego jak poprostu wyprowadzenie sygnału z przed wzmacniacza z radia, a dokładniej to zmiana wtyczki z MiniISO na RCA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprostu wyprowadzenie sygnału z przed wzmacniacza z radia, a dokładniej to zmiana wtyczki z MiniISO na RCA

dokladnie o to mi chodzi

pytanie czy jak sie podepne wzmakiem czy radio nie odetnie sygnalu z przednich lub tylnich glosnikow i czy niebedzie jakis szumow jak inni pisza ,

p.s .

czy kable dietz 20 qmm stykna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy kable dietz 20 qmm stykna ?

w zupełności stykna,

pytanie czy jak sie podepne wzmakiem czy radio nie odetnie sygnalu z przednich lub tylnich glosnikow i czy niebedzie jakis szumow jak inni pisza

nic się nie odetnie to jest osobne wyjście ze tak powiem ;) nie współgra z końcówką mocy w radiu :)

co do szumów, to jak dobrze instalację zrobisz to żadnych szumów nie będzie :]

 

pozdraVWiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,odkopie troche temat

Zakupilem radio rcd 300 z mp3 do golfa 5 zony i mam zamiar za pomoca przejsciowki(4x chinch i remonte) wpiac sie w gniazdo zmieniarki i uzyskac wyjscie na wzmacniacz

wiec tak:

1. Radio RCD300 ma zlacze Quadlock nie ISO (wiec nie ma zlacza miniISO) wiec zaprezetowany wczesniej kabelek minniISO na 4xCinch nie bedzie pasowal.

 

2. W zlaczu zmieniarki nie ma wyjscia audio - to jest wejscie.

 

3. RCD300 raczej nie ma wyjscia liniowego audio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Radio RCD300 ma zlacze Quadlock nie ISO (wiec nie ma zlacza miniISO) wiec zaprezetowany wczesniej kabelek minniISO na 4xCinch nie bedzie pasowal.

 

2. W zlaczu zmieniarki nie ma wyjscia audio - to jest wejscie.

 

3. RCD300 raczej nie ma wyjscia liniowego audio...

 

hmm wiec caly misterny plan w pi..... ,

pod kable glosnikowe nie usmiecha mi sie tego podlaczac .A jak sie ma ten ori wzmacniacz?mozna z niego cos wymodzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rowniez pytanie co do tego radia (RCD 300 MP3) tyle, ze o bluetooth. Chodzi o to, ze wczesniej zestaw glosnomowiacy dzialal we wspolpracy z nokia 6310 i wszystko gralo. Ja posiadam samsunga omnie 2 i8000 i za nic nie wiem jak uruchomic mozliwosc nawiazywania rozmow ? Czy ktos moglby mi pomoc w kwestii odnalezienia mojego telefonu przez to radio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozbierał to radio w celu czyszczenia laseru?

Samo wyciągnięcie radia nie jest problemem, nie wiem tylko gdzie i ile rozebrać pacjenta

Za wszelkie wskazówki dziękuję.

 

Edt: laser wyczyszczony :) poradziłem sobie z rozebraniem. Płyty znowu czyta! :)

Służę pomocą w razie problemów

Edytowane przez kobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie pod temat mianowicie chce zmienic radio rcd 300 magic 2 na nie fabryczne i mam w nowym radiu przy kostce kable jak can + can - ILL GND czarny gruby kabel i kabel GND czarny cieki i ACC mozecie mi powiedziec co do czego mam podlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności