Skocz do zawartości
gimli999

TMC - czy mozna to wylaczyc?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam standardowa nawigacje opisana w poscie tutaj: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=28274

 

Po wielu probach udalo mi sie uruchomic plytke z nawigacja i tutaj pojawil sie problem. Przy wlaczonym radiu i nawigacji, nagle pojawia sie migajacy komunikak NO TMC. I radio zaczyna czegos szukac - pewnie TMC ;-)

 

Pomozcie jak mozna to wylaczyc bo skoro TMC nie znajduje to pewnie w polsce po prostu tego nie ma..

 

Ps. Dziekuje wszystkim za pomoc w poscie dot. plytki z nawi, niestety ta wyslana poczta jeszcze nie doszla.. z wiadomych wzgledow...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu przyciskam klawisz FM i radio wraca do poprzedniej fali a navi wyświetla między zegarami...chyba nie można wyłączyć TMC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazlem. W nawigacji jest taka opcja jak automatyczne wyszukiwanie korkow. Mozna to wylaczyc i to jest wlasnie TCM. Juz dziala. Mozna zamknac temat.

 

p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oks,super.Poszukam u siebie.....też wyłączę.Pozdroowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alekgora

moze ktos podac szybko jak sie wylacza? bo u mnie z czestotliwoscia 20 sek potrafi wrzucac na stacje TMC jesli dobrze pamietam to wykasowalem wszystkie z TMC ale jedna jest ktora nadaje i przelacza sie wlasnie na nia (najczesciej muzyka klasyczne ;/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że chodzi o zmianę opcji trasy przejazdowej czyli: NAVI MAIN MENU----->ROUTE OPTIONS----->DYNAMIC (ustawić na OFF).Pozdroowka

 

....pamiętać jeszcze należy aby zapisane zmiany zatwierdzić (SAVE-yes) wychodząc z ROUTE OPTIONS.W przeciwnym razie zapisane zmiany odnosić się będą tylko do aktualnie wybranej trasy....

 

Scaliłem 2 posty. Używaj opcji 'edytuj'. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKs ,Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności