Skocz do zawartości
automaniak

Czy Waszego Passata też kochają komary?

Rekomendowane odpowiedzi

mam przeczucie że to że jeździmy w różnych regionach może mieć większe znaczenie niż model samochodu oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komary i owady ujdą. Najgorszę są kuporoby czyli ptactwo wszelkiej maści - siedzące na drzewach robiące na nasze fury.

 

 

Dokładanie Panowie - pewnego razy wypucowałem ładnie Passka żeby lśnił jadę sobie trasa zamkową w Szczecinie i nagle patrze a z latarni leci coś co przypomniało hmm nawet nie wiem co - białą lecąca porostu z przestworzy plamę i nagle centralnie jeb prosto na środek szyby:mad: Jedna wielka plackowata kupa wielkiej jak dzik mewy, myślałem że mnie to zabije:p Takim passkiem musiałem przez całe miasto przejechać budząc śmiech innych kierowców bo jak sie okazało po zatrzymaniu kupa rozlała się na cały dach i bagażnik :D Nigdy wcześniej nie wiedziałem że mewa może taką kupę zapodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładanie Panowie - pewnego razy wypucowałem ładnie Passka żeby lśnił jadę sobie trasa zamkową w Szczecinie i nagle patrze a z latarni leci coś co przypomniało hmm nawet nie wiem co - białą lecąca porostu z przestworzy plamę i nagle centralnie jeb prosto na środek szyby:mad: Jedna wielka plackowata kupa wielkiej jak dzik mewy, myślałem że mnie to zabije:p Takim passkiem musiałem przez całe miasto przejechać budząc śmiech innych kierowców bo jak sie okazało po zatrzymaniu kupa rozlała się na cały dach i bagażnik :D Nigdy wcześniej nie wiedziałem że mewa może taką kupę zapodać.

 

Może może, a co Ty żes myślał. Szczególnie po kebabie z sosem czosnkowym takie kaki lecą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tak obsralo cos jak siedzialem w aucie pod blokiem i czekalem na kumpla...nagle z latarni jak z wiadra mi na drzwi kierowcy polecialo az sie przestraszylem..dobrze ze chwile wczesniej przymknalem szybe bo bym byl razem z samochodem w tym samym kolorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra metoda na ptaki to nakleic sobie napis na szybie "Jestem slepy" ponoc nawet nie probuja juz nawet srakac, bo dobrze wiedza ze slepy gowno widzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wkurza! bo nie moge Paska z tego świństwa doczyścić ; /

czy nie mogą srać na fiaty i skody fabie?byłbym wdzięczny:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się temat rozkręcił :rotfl: Cieszcie się, ze krowy i konie nie latają, bo jakby się taka(i) sfajdał(a), to blacharze by mieli robote do końca XXI wieku (jak nie dłużej :-D ).

 

ps: nie wspomnę już o słoniach i hipopotamach, bo taka kupa, to by mogła zabic :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... Panowie... temat stał się ''cięższy'' :D:D

i śmierdzący z lekka :D:D

Troche walnęliśmy OT...chodziło generalnie o owady,a zeszło na ciężkie ''bomby''.

Mod przesunie temat i nazwie go ''Gówniane pogaduszki":D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod przesunie temat i nazwie go ''Gówniane pogaduszki":D

No już nie wytrzymałem :rotfl::padam: Nie ma to jak zdrowy śmiech na dobranoc :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raz przy 160 km/h walnąłem ptaszka - centralnie w szybę się wpasował - została tylko żółta plama
i tak sam sobie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak sam sobie :rotfl:

 

 

 

no może sam nie jechał :582:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raz przy 160 km/h walnąłem ptaszka - centralnie w szybę się wpasował - została tylko żółta plama :P

Sobie w ptaszka walnąłeś? - bo tak to można zinterpretować :rotfl: Ok, niektórzy to lubią, ale przy 160 km/h?! :szok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens
Sobie w ptaszka walnąłeś? - bo tak to można zinterpretować :rotfl: Ok, niektórzy to lubią, ale przy 160 km/h?! :szok:

 

 

głodnemu chleb na mysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wniosek jest jeden:

tylko paski jeżdżą szybciej niż nawet najszybsze komary potrafią latać - dlatego tyle zwłok na naszych pięknych autkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głodnemu chleb na mysli...

 

głodny głodnemu wypomni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens
głodny głodnemu wypomni

 

a tego powiedzenia to nie znałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładanie Panowie - pewnego razy wypucowałem ładnie Passka żeby lśnił jadę sobie trasa zamkową w Szczecinie i nagle patrze a z latarni leci coś co przypomniało hmm nawet nie wiem co - białą lecąca porostu z przestworzy plamę i nagle centralnie jeb prosto na środek szyby Jedna wielka plackowata kupa wielkiej jak dzik mewy, myślałem że mnie to zabije Takim passkiem musiałem przez całe miasto przejechać budząc śmiech innych kierowców bo jak sie okazało po zatrzymaniu kupa rozlała się na cały dach i bagażnik Nigdy wcześniej nie wiedziałem że mewa może taką kupę zapodać.

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GÓWNO meksykańskie żarcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Komary, muchy i temu podobne paskudztwa sa ważną częscią ekosystemu. Coś tam zapylają a poza tym stanowią pożywienie dla wilg, drozdów, słowików i trznadli ! Kochajmy robale ! Jak się chcą czasem przejechać paskiem - proszę bardzo !

 

Wyobrazcie sobie świat bez ptaków i roślin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens
Komary, muchy i temu podobne paskudztwa sa ważną częscią ekosystemu. Coś tam zapylają a poza tym stanowią pożywienie dla wilg, drozdów, słowików i trznadli ! Kochajmy robale ! Jak się chcą czasem przejechać paskiem - proszę bardzo !

 

Wyobrazcie sobie świat bez ptaków i roślin...

 

Pozdrawiam serdecznie. Racje masz. A tak na marginesie mgr bilogii czy czegos w tym stylu? Czy matura z biologii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności