Skocz do zawartości
automaniak

Czy Waszego Passata też kochają komary?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

...

stanowią pożywienie dla wilg, drozdów, słowików i trznadli...

 

 

... i dzięki temu czasem możemy strzelić w "obcego" ptaszka :597::-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzał prawie w dziesiątkę ! Studia psychologia ale egzamin wstępny i ulubiony w liceum to BIOLOGIA ( Śliczna Pani Profesor ). Tak na marginesie, to moim ideałem zawsze było wszechstonne wykształcenie, wcale nie kłóci się to z usmarowanymi olejem łapami :)

Pozdrawiam

Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem.. Pełno komarów. Nie wiem już co z tym robić? Macie jakieś pomysły?

Za odgrzanie prawie ośmioletniego kotleta wygrywasz lutownicę! :P

A tak swoją drogą, to jak Ty masz w marcu problem z komarami, to co to będzie w okolicach wakacji? Strach się bać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz takich spamerów/botów czy co tam jest coraz więcej na forum...

A żeby było w temacie - w poniedziałek wielkanocny passatem uśmierciłem dość sporo robactwa - się zaczyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei w Pasku gdzieś w podsufitce mieszczą się takie zielone cienkie gówniane skrzydlaki... nie wiem co to, takie przezroczyste niemal skrzydełka długość ok. 1 cm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mole ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszelakie insekty przyklejone do karoserii lub szyby polecam spray SONAX. Wystarczy psiknąć w miejsce, gdzie są "zwłoki" owada, poczekać ze 2-3 minuty i zmyć wodą z jakiejś myjki pod ciśnieniem. Działa super, nie niszczy lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja usuwam owady i ich resztki przy pomocy K2 Nuta Anti-Insect szybko i skutecznie ale najważniejsze nieszkodliwie dla lakieru.

Psikam czekam chwilę później spłukuję wodą i po sprawie znowu czysto i ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności