Skocz do zawartości
automaniak

Czy Waszego Passata też kochają komary?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Dziś myjąc autko,doszedłem do wniosku,że przód Passata jest dużo bardziej oblepiony w porównaniu z innymi autami,które posiadam.Każde jeździ jednakowo,w trasie i mieście.Jednak Passat wygląda najgorzej.Nie mogę dojść do porządku z przednią szybą,która aż się klei od tego świństwa ; ///

Nie wiem czy to wina koloru auta (mam beżowy wheat).

Czy Wy też tak macie?

Jak pozbywacie się tego z szyby i zderzaków?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Dziś myjąc autko,doszedłem do wniosku,że przód Passata jest dużo bardziej oblepiony w porównaniu z innymi autami,które posiadam.Każde jeździ jednakowo,w trasie i mieście.Jednak Passat wygląda najgorzej.Nie mogę dojść do porządku z przednią szybą,która aż się klei od tego świństwa ; ///

Nie wiem czy to wina koloru auta (mam beżowy wheat).

Czy Wy też tak macie?

Jak pozbywacie się tego z szyby i zderzaków?

Pozdr.

Może podoba im się B6 :D w końcu pikna bryczka.

Ja też mam dużo tego paskudztwa szczególnie po krakowskich spotach polewam sporą ilością wody czekam 5 minut potem mycie i zwłoki znikają.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze sa robaki, ktore rozbijajac sie o szybe generuja glosne "puk" i konczac swoj zywot zostawiaja piekny, dlugi i zolty slad :cool:

 

Na serio: tylko woda, cierpliwosc w myciu i czekanie na jesien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze nie macie tak źle, w B3 nie ma atrapy chłodnicy tylko jest Pas Śmierci, istne Owadzie Cmentarzysko... po 20 km wygląda jak plansza w quake 3 po tygodniu grania albo scena z kosiarką z Martwicy Mózgu

co do zmywania to aktywna piana karcher bez problemu daje radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dosc ze kochaja maske szybe i lampy to na dodatek jak im sie uda cudem uniknac smierci to gryza mnie jak siedze w srodku by pomscic poprzednikow:( na bąble nie pomaga aktywna piana z karchera:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam komary. kiedyś wyciągałem z atrapy wróbelka albo coś w tym stylu (sekcji nie przeprowadzałem więc dokładnie nie wiem co to było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukinho

Komary, muchy, robaki i inne bzdety... w rodzinie mamy grande punto megane I ph I i megane classic II i zadnego auta robactwo nie kocha tak jak passata ;/ najgorsze są pszczoły. kiedys przyjedrzam do kumpla otwieram maske a tam 3 pszczoly wpieczone w oslone silnika 1 rozpłyneła sie na wygłuszeniu i jedna w otwartym zbiorniczku płynu do spryskiwaczy... masakra... wczoraj byłem na myjni a juz dzisiaj upaprane cale lusterka i maska. Mowa oczywiscie o B6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze kochaja maske szybe i lampy to na dodatek jak im sie uda cudem uniknac smierci to gryza mnie jak siedze w srodku by pomscic poprzednikow:( na bąble nie pomaga aktywna piana z karchera:(

 

oooo no no :) Jechałem jakiś czas temu Jumperem, miałem otwartą szybe. Usłyszałem takie puknięcie i za moment pomiędzy nogi na fotel spada mi w pół żywy szerszeń. Jeszcze nigdy tak szybko nie zatrzymałem i nie wyskoczyłem z samochodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze uczcijmy minuta ciszy smierc tych wszystkich stworzen:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moze uczcijmy minuta ciszy smierc tych wszystkich stworzen:D

 

[*] x 1000000000 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to.Rozumiem żebym jeździł paskiem jak odrzutowcem,ale nie... normalnie się jeździ.:D

Może wystąpić o nową edycję przedniej ramki forumowej,na której będzie informacja dla insektów?Typu:

''Jeśli widzisz ten napis to znaczy,że zapaskudziłeś mi Passata''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i dobre strony, zawsze jak mnie najdzie że mam w życiu pecha to myślę o muszkach i komarach które zabiła antena od CB :D to trzeba mieć pecha heheee

z innej beczki, kiedy parę lat temu przemieszczałem się na simsonie rozwaliłem jakiegoś ptaka karterem, pięknie rozpryskał mi się na nodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens

Komary i owady ujdą. Najgorszę są kuporoby czyli ptactwo wszelkiej maści - siedzące na drzewach robiące na nasze fury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moze uczcijmy minuta ciszy smierc tych wszystkich stworzen:D

Raczej zróbmy balangę i uczcijmy to że żadne z nich nas więcej nie ugryzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komary i owady ujdą. Najgorszę są kuporoby czyli ptactwo wszelkiej maści - siedzące na drzewach robiące na nasze fury.

To jest prawdziwa plaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłoki wszelkiego rodzaju usuwam takim środkiem Kenotek do owadów, taki jaskrawo zielonkawy... Jest świetny, psik, psik, odczekasz 2 minutki i spłuczesz wodą, a śladów brak. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tam komary. kiedyś wyciągałem z atrapy wróbelka albo coś w tym stylu (sekcji nie przeprowadzałem więc dokładnie nie wiem co to było).

Kiedyś w starym oplu ustrzeliłem nietoperza centralnie na środku znaczka :) nawet skrzydełka miał rozpostarte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w starym oplu ustrzeliłem nietoperza centralnie na środku znaczka nawet skrzydełka miał rozpostarte

zrobiłeś z opla batmobil :one:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackwhite

Ja raz przy 160 km/h walnąłem ptaszka - centralnie w szybę się wpasował - została tylko żółta plama :P

A co do owadów to mojego Paska chyba wyjątkowo lubią - cały zawsze poobklejany jest tym świństwem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens

A u mnie jakoś ich nie ma. Na szczęście. Wczoraj zrobiłem 150km i nic nie było. Może zbyt gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności