Skocz do zawartości
Fokus

[B5] Zamiana Turbo na BRD, lub BVA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość USDAMIAN

Witam Panowie .Potrzebuje pomocy i dorady w zakresie wymiany turbinki w moim AWX.Oryginalna juz pada i uznalem ze to dobry moment zeby zmienic na cos leprzego.Czy cos takiego :

 

http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-Audi-VW-2-0TDI-turbo-charger-unit_W0QQitemZ230270168898QQcmdZViewItem?hash=item230270168898&_trksid=p3286.m14.l1318

 

podejdzie bez wiekszych problemow i czy warto?Chcialbym to wsadzic i zmienic od razu soft polecicie kogos w okolicach Wawy.Dzieki serdeczne:)

p.s silniczek ma juz 280000km nasmigane:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do AWX bez rzeźby podejdzie tylko od BRD lub BVA, audi podaje numer 03G145702H

 

na tej aukcji ebay jest coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość USDAMIAN

dzieki nie wiedzialem jakie dokladne oznaczenie ma turbinka w Audi (brd,bva)teraz juz wiem :)

 

Za ile mozna takie turbo srednio wyhaczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki nie wiedzialem jakie dokladne oznaczenie ma turbinka w Audi (brd,bva)teraz juz wiem :)

 

Za ile mozna takie turbo srednio wyhaczyc??

... dzisiaj pytałem w serwisie 1180 w firmie która zajmuje się regeneracją powiedział 600-700(nowa) a jak dobrze poszukasz to za +300 znajdziesz ,oczywiście funtów -powodzenia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbina bardzo ciezka do zdobycia ze wzgledu na bardzo duze zainteresowanie ... rzadko pojawia sie na allegro czy ebay'u najlepiej szukac wsród firm i osób prywatnych ktore zjamują się sprowadzaniem aut i ich rozbiórką i sprzedażą na czesci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do AWX bez rzeźby podejdzie tylko od BRD lub BVA, audi podaje numer 03G145702H

 

A czy do AVFa też będzie pasiła ta turbinka z BRD lub BVA ???:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie pasowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbina jest, właśnie zamówiłem redukcje silikonowe, jak będe miał wszystko to może w sobotę wezmę się za montaż . Zaczynam się rozglądać za firmą która zrobi program , najlepiej coś na miejscu (UK) jeżeli możecie kogoś polecić, bardzo prosze jak nie będe musiał poczekać na wyjazd do polski ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Trójmieście polecam TUNE-UP.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość USDAMIAN
Turbina jest, właśnie zamówiłem redukcje silikonowe, jak będe miał wszystko to może w sobotę wezmę się za montaż . Zaczynam się rozglądać za firmą która zrobi program , najlepiej coś na miejscu (UK) jeżeli możecie kogoś polecić, bardzo prosze jak nie będe musiał poczekać na wyjazd do polski ........

 

Daj znac kolego jak to dziala jak bedzie gotowe,ciagle w poszukiwaniu dmuchawki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj znac kolego jak to dziala jak bedzie gotowe,ciagle w poszukiwaniu dmuchawki
napewno coś napisze jak założe , ztego co udało mi się ustalić strojenie kosztuje ok. 500:644:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj znac kolego jak to dziala jak bedzie gotowe,ciagle w poszukiwaniu dmuchawki:)

jak dobrze pójdzie będe miał używke (od BRD) ,moja zamontowana czeka na strojenie:p ps.tej od AWX :JC_fan:też nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trojmiescie dziala firma TUNE-UP. Oni maja TURBINY fachowo zrobione pod 1.9 TDI. Obudowa ori od gt17 a srodek na nowych czesciach z gt20. Sam smigam na takowej dmuchawce juz kilka miesiecy i ZERO problemow. Dmuchawka ma potencjal na max 200KM. Daja do niej ROK PISEMNEJ GWARANCJI.

 

Dmuchawka fantastycznie sie stroi !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZUSE to że twoja jest super to masz farta,bo dużo sprężarek się nie da zestroić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te turbinki bardzo dobrze sie stroi, łatwiej jest ją wystroić niż typu BRD, BVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZUSE to że twoja jest super to masz farta,bo dużo sprężarek się nie da zestroić

 

No akurat te nigdy mnie nie zawiodly i naprawde stroja sie milusio.

A mialem kiedys duzo turbin od Karambola....jedne byly genialne i pieknie dzialalo ale niektore po prostu masakra :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZUSE to że twoja jest super to masz farta,bo dużo sprężarek się nie da zestroić

 

Nooo jestes w bledzie. Tych turbin jezdzi juz kilka. Zadna nie sprawila problemu. Najistotniejsza ICH zaleta jest TO, ze sa powtarzalne, tzn. kazda, swietnie, identycznie sie stroii. Wiem, ze wieksze problemy sa z wystrojeniem ORI dmuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZUSE ,nie jestem w błędzie,bo te były chyba od "Karambola" które się sypały jak napisał ROB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzesw11

......nie tak dawno kupowałem od " Karambola " i jedna padła Garretta używka, i teraz jeżdze na nowej Garreta. Zastanawiam sie czy starą, orginalną(miałem KKK) mozna przerobić na mocniejszą... ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelb6 to nie sa dmuchawki od KARAMBOLA...karambol w porownaniu do tej na ktorej smigam i polecam to SYF !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności