Skocz do zawartości
Gość cejmerek

ogrzewanie w b3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dym i spalenizna to nie nagrzewnica. Nagrzewnica to para...

Ale jeżeli nagrzewnica poszła, to nie możesz tak jeździć, bo pozbędziesz się płynu z układu i kaplica z silnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ma to jakis wplyw na silnik? czy moge narazie z tym jezdzic ?

ja bym nie radził jeździć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :} na drugi dzien dzieje sie dziwna rzecz ogrzewanie dziala zadnego zapachu z nawiewow nie ma ale nadal przy ogrzewaniu mam dziwny tlusty bialy nalot na szybach i juz sama nie wiem gdzie szukac przyczyny, dywany suche wiec z nagrzewnicy nie cieknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dywany suche wiec z nagrzewnicy nie cieknie ...
Nie byłbym taki pewny, niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na szybach jest tłusty nalot , to na 1000 % jest uszkodzona nagrzewnica.

 

Przerabiałem i naprawiałem to w kilku autach znajomych .Nie musi mieć dużego wycieku , ale płyn się sączy i powstaje ten nalot . Pozostaje wymienić ją na nową, bo przyjdzie zima i jazda takim autem nie będzie możliwa .

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o tym preparacie uszczelniajacym , bo jesli ma nie wielkie rozszczelnienie a na to wyglada to moze tym sprubowac niz od razu pol paska rozbierac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o tym preparacie uszczelniajacym

Nie wiem jak spisuje się ten w płynie , ale te "trociny-proszek" za trzy grosze sprawił kiedyś że chłodnica wytrzymała 8 lat...dzik ją w końcu wykończył.Wcześniej chłodnica parowała niemiłosiernie.

Ogrzewanie i chłodzenie po zabiegu sprawowało się wzorowo.

Zatem ja polecam.

Wszystko ma się zupełnie inaczej jeśli układ nigdy nie widział kranówy lub odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności