Skocz do zawartości
Patryk_

Spot'y i Wyjazdy Podbeskidzia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

To ja proponuję ustalić konkretną datę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że tak po imieniu Agata może byś wpadła do Rybnika na spot Zapraszam ! Napewno nie będziesz zawiedziona !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja proponuję ustalić konkretną datę

I od tego może zacznijmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pare dni napewno bedzie już ustalona konkretna data spotkania :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa jest jedna i jedyna w swoim rodzaju :kumple , fakt mamy duży Region ale żadnych podziałów nie ma :ok:. Proponuję rozejrzeć się za fajną miejscówką z dużym parkingiem + lokal w razie W z dobrym jedzonkiem aby nakarmić głodnych i spragnionych wędrowców :D , lub w razie nieprzyjaznej aury można by głowy schronić ;) . Jeśli chodzi o daty to miejcie na uwadze że przedostatnia sobota miesiąca jest Cykliczny na Kopcu w Piekarach oraz na Spoty w Rybniku aby to nie kolidowało :dobrze, wtedy jest większa szansa aby ktoś przyjechał z innej części Naszego Regionu :vw: .

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory że tak po imieniu Agata może byś wpadła do Rybnika na spot Zapraszam ! Napewno nie będziesz zawiedziona !

 

Wojtku już dawno mi to chodzi po głowie :) Czekam na spota u nas już prawie 2 lata, poczekam jeszcze ten miesiąc :) myślę, że teraz się wszyscy zmobilizujemy z naszej grupy i się spotkamy ;) a potem może uda się przyjechać do Rybnika większą grupą :D

 

A jak nie, to przyjadę sama - skoro dostałam imienne zaproszenie, to nie wypada odmówić ;):rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam na spota u nas już prawie 2 lata, poczekam jeszcze ten miesiąc myślę, że teraz się wszyscy zmobilizujemy

 

Ludziska , żeby ogarnąć spota nie potrzeba opiekaczka tylko kilku chętnych do spotkania ;) . Patryk nie ma czasu , więc myślę , że ktoś inny z Podbeskidzia powinien przejąć pałeczkę i ustawić jakaś ustawkę :). Na początek wystarczy zwykła ustawka w jakimś fajnym miejscu tak jak Janek pisze :provw:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie wzrosło, więc myślę, że coś z tego wyniknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie by było gdyby dało się ustawić na jakieś cykliczne spotkania :) Ja jestem chętny jak pisałem wcześniej także czekam na date i rezerwuje w kalendarzu :)

 

Tylko kiedy ja zdążę wyszykować passata na pierwszy od dawien dawna zlot... :zdziwko:

Edytowane przez Mihao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Ludziska :lol Moja propozycja jest taka żeby sie spotkać i poznać bo dołączyło paru nowych :vw: ale i starzy wyjadacze który dawno nie byli na żadnym spocie i obgadać pare istotnych rzeczy :wesolyromek:lol A Data jaka myslałem to 17.10 lub 24.10 a miejsce podam póżniej . Wiec zostalo ustalić datę i szykować fury :lol

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

przedostatnia sobota miesiąca jest Cykliczny na Kopcu w Piekarach oraz na Spoty w Rybniku

Myśle że jak ogarniemy u Nas wszystko to przyjedziemy i na Kopiec i Do Wujka Romeo9999 w wiekszym składzie :ok

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Tylko kiedy ja zdążę wyszykować passata na pierwszy od dawien dawna zlot..

Dasz rade byleś go umył a bedzie :ok :lol3

Edytowane przez pejzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do południa czy po południu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły spoty były po południu.

 

Tak nawiasem temat z naklejkami umarł i chyba nie da się już kupić wlep VW passat forum, zastanawiałem się czy sobie nie zrobić takiej - ktoś jeszcze by chciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak nawiasem temat z naklejkami umarł i chyba nie da się już kupić wlep VW passat forum, zastanawiałem się czy sobie nie zrobić takiej - ktoś jeszcze by chciał?

Tu masz http://forum.vw-passat.pl/threads/58131-Wlepy-linki-forumowe-sprawdzona-jako%C5%9B%C4%87?highlight=wlepy

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A do południa czy po południu?

13 -14 ?? Żeby sie wszyscy zdażyli wyspać i dotrzeć na miejsce ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem za 17-tym o 14-tej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wlepach ostatnio widziałem że temat był zamknięty ale jak widać temat powrócił. Trzeba zamówić :)

 

A jeszcze temat miejsca, zawsze był auchan ale może zróbmy spot bliżej i na małym parkingu Tesco na warszawskiej, co wy na to? a co do godziny to myślę że 15-16 bo niektórzy w sb pracują do 13 czy 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi miejsce jest obojętne, ale jakby na przykład nie było pogody, to można by było wyjechać na jakieś wyższe piętro na Sferę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca to myślałem albo tam gdzie zawsze czyli parking Auchan albo Tu w razie nie pogody . Jest parking jeśli by ktoś był głodny albo jakaś kawke wypić :mniam

http://www.karczmapodstrzechom.pl/#!contact/c1uuh

Czyli jak Wstepnie 17.10 godz 15:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi miejsce jest obojętne, ale jakby na przykład nie było pogody, to można by było wyjechać na jakieś wyższe piętro na Sferę

 

Piętro -2 w sferze zawsze świeci pustkami a mniej wyjeżdżania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam też zdarza mi się parkować, ale jak na mój gust, to w sobotnie popołudnie możemy się tam wszyscy nie zmieścić :D

Górki też mogą być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności