Skocz do zawartości
Patryk_

Spot'y i Wyjazdy Podbeskidzia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

15 sierpnia odpada nie ma mnie na śląsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale znowu Auchan czy jakaś bardziej ambitna miejscówka z ładnym widokiem ? Ja się pisze o ile nie wypadnie mi praca w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Chłopy szukam kogoś w okolicach Żywca , który by pomógł załatwić bilety na Męskie Granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tak tu ucichło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, pewnie wszyscy by chcieli ale leniwi są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci kumba dam leniwi :) temat podupadł bo nasz "opiekun" podobno nie ma czasu... ciekawe. Ogólnie możemy się ustawić na jakąś pogadankę i papierocha ja jestem jak najbardziej za! Podajcie propozycję terminu i bierzemy się do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano coś kiepsko w naszym regionie ze spotami - jestem na forum już prawie 2 lata i w ciągu tego czasu nie było ani jednego :(

Mi pasują prawie wszystkie soboty do południa, ewentualnie czasami po południu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a ktoś jeszcze poza Agatą zainteresowany spotem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo czyżby pierwsze B6 z 2.0 dojedzie na spot? :) Mi generalnie pasują sb i nd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do Rybnika.:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oo czyżby pierwsze B6 z 2.0 dojedzie na spot? :) Mi generalnie pasują sb i nd.

 

A to dobrze czy źle...??? :hmm Mogę jeszcze przyjechać B5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to ja sie pisze na spota bo faktycznie od dawna nie bylo zadnego spota . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak się dzieje że nikt na podbeskidzku niczego nie organizuję. Opiekun ? ... Ja zacząłem jeździć na spoty Rybnik i okolice. Jeśli się nic nie zmieni tutaj to dołączę się do nich na stałe. Dominik trzeba coś zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie w najbliższych dniach cos wymyślimy z dzonybravo i ERNI-m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romeo9999 jak byłem u niego to dzwonił do dzonybravo i mieliśmy się jakoś zgadać by się spotkać. Także Dominik czekam na jakieś info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim :)

Jak będzie jakiś spocik to się chętnie piszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zacząłem jeździć na spoty Rybnik i okolice. Jeśli się nic nie zmieni tutaj to dołączę się do nich na stałe.
Tu nie chodzi żeby się zapisać albo nie. Jest to grupa ludzi, którzy po prostu lubią się spotkać i wymienić doświadczeniami(nie tylko motoryzacyjnymi). I szkoda by było gdybyś się "wypisał" z grupy rybnickiej. Nic nie stoi na przeszkodzie spotykać się wspólnie. Zresztą historia zna takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie stoi na przeszkodzie spotykać się wspólnie. Zresztą historia zna takie przypadki.

Pamiętam

matejko%20bitwa%20pod%20grunwaldem%20mnw_6450975.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi żeby się zapisać albo nie. Jest to grupa ludzi, którzy po prostu lubią się spotkać i wymienić doświadczeniami(nie tylko motoryzacyjnymi). I szkoda by było gdybyś się "wypisał" z grupy rybnickiej. Nic nie stoi na przeszkodzie spotykać się wspólnie. Zresztą historia zna takie przypadki.

 

Bogdan dzięki za uświadomienie jak wyglądają spoty. Bo do tej pory nie wiedziałem :wmorde

 

Po za tym gdzie napisałem że się (wypisuję) z grupy Rybnik jak dopiero co napisałem że w niej chcę być lub już jestem. Zresztą co tutaj pisać, spotkamy się to pogadamy. Spoty to spotkania dla wszystkich ludzi. Czy się jest z Bielska, czy z Opola to nie stanowi problemu w postaci km. Poznaje się fajnych ludzi i z miłą chęcią się z nimi spędza wolny czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności