Skocz do zawartości
kubek

WAKUM POMPA -skończyła się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od roku śmigam z uszkodzoną waku pompą i małem 3 używane i żadna nie dawała znaku życia (nie wytwarzała podciśnienia) przegląd ledwo co dostałem ale pod warunkiem że usterkę usunę i nie wiem jak to sie remontuje takie wynalazki . A z hamowaniem siostra ma problemy bo trzeba mocno dusić na pedał.Zastanawiam sie czy nie wstawić jakiejś waku zespolonej z alternatorem widziałem takie w japońskich samochodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz dzialajaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zależy w sumie od ceny bo widziałem zestawy naprawcze i nie wiem czy sie bedzie opłacało kupić czy remontować bo chyba te starsze typy remontuje się przez wymianę membrany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PASSIOKCK

SIEMA MAM TAKĄ POMPE NA 100% sprawną jak chcesz to dzwoń 886 246 723

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McKuch

A moze to nie wina pompy tylko np braku napedu od silnika, nieszczelnosc przewodu podcisnienia albo serwa.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ja mam serwo pompe hamulcową i wężyk wymienione a napęd jest bo widac jak siekreci ośka gdy się wyjmie waku i zapali silnik także pozostaje tyko waku do wymiany, zresztą jeśli się przyłoży palec to nie czuć podciśnienia które ma za zadanie sprawna taka pompa wytwarzć.Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktos ma VAKUM POMPE do passata 2.0 5 CYLINDRÓW SYNCRO Hamulce dzialają tylko stuka strasznie taki metaliczny dzwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktos ma VAKUM POMPE do passata 2.0 5 CYLINDRÓW SYNCRO Hamulce dzialają tylko stuka strasznie taki metaliczny dzwięk.

 

VACUM POMPA do benzyniaka?? No proszę Cie tam jest waz podłączony do kolektora ssącego i nie ma żadnej pompy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym silniku jest pompa przy głowicy, tak samo 2,3 5-cyl

możesz mieć spory problem z zakupem... kombinował bym z zaadaptowaniem jakiejś elektrycznej pompy np. z paska B5 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat w tym silniku jest pompa przy głowicy, tak samo 2,3 5-cyl

No fucktycznie :wstyd jest pompa, sorki za wprowadzenie w błąd.

Problem z zakupem? No może być, na stronce ASO VW widnieje jako brak dostępności przy zamówieniu, ale jest podana cena tego cuda :-D jedyne 1991 PLN :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety do B2 czesci w ASO nie kupisz tylko z niemcowni jak ma byc ori fabrycznie nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście Vacum Pompy

 

Ja mam silnik 2.0 5 cylindrów i moja pompa niekiedy bardzo stuka. Taki metaliczny dzwięk. Czasami stuka a czasami nie. Mechanik przystawil drewnianego kija do ucha i stwierdzil że to wlasnie Vacum Pompa a nie jakas awaria w silniku.

 

Może macie taką pompę. chętnie odkupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności