Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

podobno te 2,5 TDI nie są za dobre (???) to jest opinia moich kumpli ale nie będę się wymądrzał bo sam nie sprawdziłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=16763&highlight=2%2C5+tdi+163

 

art laffe poczytaj tutaj. pewnie jest duzo ciekawych info na temat tego silnika.

 

moze jakies mikroszpot? bede w domu 04.09-10.09. jakies propozycje na likend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 wiem dość dużo o silnikach 2.5 TDi. Opinie nie są zbyt przychylne, ale mój wujas miał w A6 i prześmigął nim 400 tysięcy km i dał radę. Jak znajdę fajną wersję z 131 kucami w 1,9 lub 2.0 - 136 kucy to się takie kupi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powinno wystarczyć ale najpierw miałem w golfie 4 110 kucyków myślałem że to dużo... potem w kwietniu kupiłem passka 131 6 bieg i widzę dużą różnice w mocy, przy większych prędkościach powyżej stówki idzie jak burza ale poniżej to biegi zmienia się moim zdaniem za szybko, ale daję rade jestem ZADOWOLONY!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 mnie kucy nigdy za wiele. Jak w ciężarówce miałem 500 to po jakimś czasie i tak było mi mało :drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak za tydzień w Lubniewicach, powiedzmy ok 11 przed południem??? w niedziele??? konkretnie w centrum miejscowości. kto chce niech się stawia, zapraszam wszystkich ja na 100 % będe.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 kutfa troszke za daleko jak dla mnie, bo na 14 muszę iść do pracy to nie będę jechał na 5 minut tyle kilometrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na 10 tą? ważny jest 1-wszy raz a jak nie możesz to spiknijmy się po drodze w Zielonej jak tam będe jechał, walniemy fotkę i będzie ok. Art Leffe a potem jade do Lubniewic- może ktoś wpadnie a jak nie to dalej popróbujemy- pa! ten z lewej na fotce to ja i mój passek kombi, a z boku super kumpel Grzesiek z Gorzowa, mikrospocik;

Edytowane przez michalcz1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos mam obiekcje na lubniewice. ostatnio troche mnie kosztowal przelot ta trasa.

14.09 11:00 mi pasi. jak nie zachleje to bede, a jak zachleje(hmmm to tez bede).

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!Ja mogę też podjechać tylko że żona do pracy jedzie autem a pracuje do 13.30.Może tak w sobotę lub ewentualnie niedziela godz.14.00.Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalcz1976 nie ma problemu. Jakoś się dogadamy. W sumie to można by w końcu rozruszać troszke temat spotów. NIe masz w Żaganiu jakiejś wesołej pizzerii ?? może by zkrzyknąć kilka osób z okolicy i zrobić pizza spota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle,że w nieddziele przebywanie w Lubniewicach się troszeczke przeciągnie więc jak wpadniesz ok 14 to napewno się spotkamy ;), a apropos Art Leffe to w najbliższym czasie mam w tygodniu ograniczony czas więc nici ze spociku w Żaganiu ale obiecuje, że jak się obrobię to napewno coś zaproponuje, w niedziele będe jechał przez Zieloną tak ok godziny 8.30 więc jeszcze się zgadamy - pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzińdobły s rana :509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło kutfa, panowie i panie nie piszcie tyle, bo nie nadąrzam z czytaniem nowych postów :583: bez urazy, ale jak tutaj będzie taka frekfencja, to ja kiepsko widzę spoty w realu.

 

 

Aha, byłem lookać dzisiaj na FLa z 2005 roku i może będzie podmianka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no siemka

ja sie zastanawiam nad podmianka na golfa mk5 z jakims ladniutkim silniczkiem

a zonka ma chrapke na jakas pseudo ternoweczke i sam nie wiem co mam wybrac

na tuarega mnie jeszcze nie stac a szkoda sie rozstawac z vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - niedziela Lubniewice :) rynek, 11-sta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez małą sesję pod serwisem, którą sobie urządziłem z kolesiem z VWGOLF.PL nawiąże się chyba mała współpraca z owym salonem.W poniedziałek idziemy na małą rozmowę z Szefem. Ciekawe co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko Art...pamiętaj o niedzieli;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności