Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A kto to taliban (córka)?.

zgadza sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze chęci - to super Sammy mam nadzieje na powodzenie tej akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawila sie iskierka w tunelu(mam nadzieje, ze nie jest to pedzacy ekspres). padluch bedzie poskladany i pomalowany na niedziele rano. wiec rowny tydzien od spotkania. no i moze zdarze na spot zach-pom.

pozdro.

czekam na kolejne propozycje dla grupy lubuskiej na zlocik. mam jeszcze 2 tyg wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem dziś pozdro od straży miejskiej w Sulechowie 4 stówki i 8 pkt najdroższe zdjątko Passata ale przynajmniej ładnie wyszło i to od tyłu ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tylu? to niech teraz udowodnia ze to ty jechales.

powiedz ze w tym dniu pozyczyles samochod koledze i to on nim jechal. a twoj koles niech powie, ze on bez twojej wiedzy pozyczyl samochod nastepnej osobie(najlepiej jakiemus iwanowi z groznego) i niech go scigaja. ja bym nie placil.

za 4 stowki nawet bym pochodzil za tym.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak nie wygram i będe musiał zapłacic, mam nauczke jak cholera, musze tylko dokupić fotoradary do Tomtoma i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze tylko dokupić fotoradary do Tomtoma i będzie ok.

Dokupienie fotoradarów do Tom Toma nic ci nie da. No chyba że chodzi o stacjonarny, bo przed przenośnymi ostrzega tylko C.B. I to nie zawsze, mnie nie ostrzegli. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że są tylko stacjonarne ale to mi wystarczy, także korzystam z CB i zazwyczaj jest tak że ludziska solidarnie się ostrzegają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie niema takiej opcji. nie zaplacilbym. zdjecie od tylu nie wskazuje kierowcy tylko samochod. a jezeli wskazuje samochod to niech on placi. nie moga ukarac ciebie, bo przeciez to nie ty prowadziles. tylko znajomy. moja zona niema nawet prawka i ciekaw jestem kogo wtedy obciaza mandatem.podajesz namiary na znajomego i jestes kryty. wspolpracujesz i nie mozesz byc odpowiedzialny za czyjes wykroczenia. oczywiscie bedzie gadanie, ze ich to nie interesuje kto prowadzil ,ale tak naprawde to ty masz to gdzies. musza ukarac KIEROWCE a nie wlasciciela pojazdu.

taka sytuacja. moja zona powiedzmy ma 10 samochow( powodzi sie hehe) i przychodzi 10 zdjec i .... co zabiora jej prawko(mimo iz go nie ma). niech te barany powiedza co w takiej sytuacji. NIE ZAPLACILBYM newer!!!!

pozdro.

 

pochwale sie. to moja pociecha Taliban 2.0. tez corka. 08.08.08 8:47 h 3520 gr i 55 cm.

S5000837.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem już nie kręcić bo nie mam na to czasu, dzięki za rade ale za dużo osób już zna mój wyczyn, nawet na tym forum a cholera wie co za bestie to przeglądają, fajną masz córe i mam nadzieje że dojdzie do spotkania w lubuskim to się nią pochwalisz, za tydzień jade na weselicho do Stargardu, będe jechał przez Gorzów to jakby co to możemy się na początek chociaż zobaczyć na jakimś parkingu ??? a potem to ostro sie zabrać za werbunek passaciorów z naszego województwa ( ale to muszą być mocne chęci ) Pozdrawiam -Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy78_03 gratulacje nowej pociechy

ja jeszcze czekam i odliczam do polowy pazdziernika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem temat wątku bo posty coraz mniej mają wspólnego ze spotami ;)

Jak już coś ustalicie konkretnego w tym wątku to załóżcie już konkretny wątek spotowy :)

 

PS. Gratki lysy78_03 z drugiej pociechy, niech się zdrowo chowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok artmin w sumie masz chłopie rację ;) ale tak jak już pisałem wcześniej to należy sie wykazywać większą kreatywnością w podejmowaniu tego tematu, w sumie tylko pare osób w pewien sposób się zaqdeklarowało na spot a pozostali tylko patrzeli i biernie czekali na rozwój sytuacji ja sam i powiedzmy 3-4 osoby to mieliśmy małe szanse na powodzenie akcji, 3majSię! a w lubuskim jest przecięż kilkaset jak nie kilka tysięcy Passacików;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 i 16 prawdopodobnie mnie nie bedzie. ale 17 juz tak , wiec w drodze powrotnej daj znac na kom.

pozdro.

pozniej moje uczestnictwo w ew spotach bedzie stalo pod ogromnym znakiem zapytania.

aha i najwazniejsze. wlasnie czekam na podstawienie mojego padlucha, wrocil od lakiernika.

Image062-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brachu Łysy78 03 wracam już 16 rano więc nici ... a szkoda ... ale może później jakoś się uda??? męczymy wspólnie temat od paru tygodni więc jakoś się to wytrzyma, a potem to musi wypalić ! hej Kumplu, jakby co to pisz na naszym " nowym zmienionym" forum lubuskim, sprawdzam forum co kilka godzin a nawet jakby co to masz moją komóre;). Zresztą wszystkich namawiam na kontakt - hej Wiara! Łysy gratuluję potomka ;) - Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wyjazd sie nie odbedzie ,wiec czekam na godzine i miejsce. ja sie dostosuje.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Łysy - spoko i dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok michalcz1976.

wiec czekam na info. najlepiej sms.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość morfi7

jakies spotkanie bardzo chetnie. gorzow weekend moze parking tesco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh morfi7

troche pozno zobaczylem, wlasnie odbyl sie mikro spot. michalcz1976 wklei zdjecie hehe.

pozdro.

th za spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności